Tähtkujude sobivus: Lõvi ja Lõvi

Lõvi juhtivaks taevakehaks on Päike. Päikese esindada on selles suhtes isiksus, soojus, valgus ning võim.

Armastus

Kahe Lõvi kooselu ei ole kindlasti nii sujuv kui Lõvi suhe mõne teise märgiga. Seetõttu esineb selles suhtes üsna palju pingeid, kuid samas ei ole need kunagi kauakestvad ning suuremaid probleeme need seetõttu ka ei põhjusta, kuna mõlemad osapooled oskavad olla selles suhtes piisavalt järeleandlikud.

Lõvi on tähtkuju, kes soovib olla pidevalt tähelepanu keskpunktis ning lisaks sellele on talle väga oluline ka karjääri tegemine. Selles asjas toimub antud suhtes pidev konkurents, kuid seda mitte kunagi liialt tuntavalt. Mõlemale osapoolele on antud suhtes eriti oluline kaaslase tähelepanu ning seda eriti meessoost partneri seisukohalt.
Suhe kahe Lõvi vahel toob endaga kaasa pideva tegevuse, sotsiaalse aktiivsuse ning huumorimeele. Nendest asjadest tulenevalt ei muutu antud suhe kunagi üksluiseks. Suhe kahe Lõvi vahel on üldjoontes harmooniline, kuigi esinevad mõningad pingelised perioodid. Kuna osapooled siiski viha ei pea, on osapooled suutelised need probleemid kiiresti lahendama ning suhe jätkub endistviisi.
Ärisuhted

Ärisuhe kahe Lõvi esindaja vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda ning peamiselt on see tingitud pidevast võimuvõitlusest mõlema osapoole vahel. Kuigi osapooled on suutelised pidevalt äritegevusse välja pakkuma täiesti unikaalseid ja huvitavaid ideid, tekivad probleemid hoolimata kõigest sellest.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isikuhoroskoobid


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Taro kaardid: Heavenly Bodies Astrology (koos raamatuga)


Päikesepüüdja: kosmos (4 tk)


Käevõru - lasuriit


Seinapilt lõuendil või kapal: Tamme-Lauri tamm


Kaelakee ja kõrvarõngad


Taro kaardid: Tarot of the Divine (koos raamatuga)


Pehme mänguasi: tigu


Taldrikud (20 cm) (6 tk)


Tassid: loomad (4 tk)


Käevõru: roosa kvarts ja triibuline ahhaat


Vaagen: Vincent van Gogh


Puldiga juhitav robotLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused