Tähtkujude sobivus: Neitsi ja Kaalud

Neitsit juhib Merkuur ning Kaalude juhtivaks planeediks on Veenus. Merkuuri esindada on suhtlemine, mõtlemine ja analüüs. Veenuse esindada on selles suhtes armastus, ilu, harmoonia.

Armastus

Neitsi jaoks on Kaalud need, milline Neitsi ise olla sooviks – sarmikas, romantiline, hoolitsev ja populaarne. Selles suhtes on kindlasti mõlemal märgil väga palju ühist ning seetõttu ei tohiks antud suhe peaaegu kunagi liialt igavaks muutuda. Lisaks sellele on mõlemal märgil olemas ka oma isiklikud huvid ning arvamused ning selle lisamine suhtesse, peaks suhet ainult täiustama. Mõlema märgile pakuvad suurt huvi omavahel asjade arutamised ning isegi vaidlused. Kuna aga mõlemale märgile on väga oluline suhte tasakaal ning riidude puudumine, siis ei vii tavaliselt ükski vaidlus tülideni.
Neitsi peab selles suhtes kindlasti suurt tähelepanu pöörama sellele, et ta ei läheks liiale liigse kriitikaga Kaalude suhtes. Neitsi peaks jätma kindlasti piisavalt ruumi Kaaludele oma arvamuse avaldamiseks. Kindlasti ei ole kõrvaltvaatajale näha selles suhtes juhtivat figuuri, kuid tegelikkuses on selleks kindlasti Neitsi. Kui Neitsi oskab selles suhtes jääda mõõdukuse piiridesse, ei tohiks ka probleeme ette tulla. Eriti peab aga Neitsi vältima konflikte Kaaludega, mis on küll väga harvad juhused.

Mõlemad märgid teevad kindlasti üsna suuri jõupingutusi suhte püsivuse nimel ning peaksid selles suhtes ka üsna hästi õnnestuma. Kui osapooled sellisteks jõupingutusteks huvi üles ei näite, ei ole loota ka selle suhte pikaealisust.
Ärisuhted

Nendel kahel märgil on teatud laadi iseloomu erinevused ning nende tulemusena ei ole ärisuhe nende kahe märgi vahel eriti edukas. Kindlasti suudetakse selles suhtes üsna palju ära teha, kuid arvatavasti nõuab see kõik liialt palju pingutamist mõlemalt osapoolelt, mistõttu ei suudeta sellega kunagi lõplike lahendusteni jõuda.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Töö ja raha aastahoroskoop


Kausid (4 tk) (13 cm)


Kauss (15 cm)


Tassid: linnud (2 tk)


Taldrikud (27 cm) (6 tk)


Kaelakee: neitsi tähtkuju


Päikesepüüdja: liblikas


Toidutermos: Thermos Stainless King


Seinapilt lõuendil või kapal: purjekas merel


Seinapilt lõuendil või kapal: Pirita jõgi Tallinnas (infrapuna)


Kaelakee


Kaelakee: veevalaja tähtkuju


Kaelakee: kaaludLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused