Tähtkujude sobivus: Skorpion ja Skorpion

Skorpionit juhivad nii Marss kui ka Pluto. Marsi esindada selles suhtes on auahnus, agressiivsus, võitlus ning võit. Pluto esindab selles suhtes võimu, hävingut ja uuestisündi.

Armastus

Kaks Skorpionit tunnevad üksteise poole küll suurt külgetõmmet, kuid selles suhtes esineb ka üsna palju pingeid. Osapooled peaksid selles suhtes väga suurt tähelepanu pöörama just suhtlemisele oma partneriga. Ainult nii ollakse suutelised vältima võimalikke arusaamatusi. Skorpion ise on küll üsna kinnine märk, kuid ootab oma kaaslaselt kindlasti täielikku avatust.

Osapooltel on selles suhtes tavaliselt üsna raske leida asjades kompromisse. Skorpion on juhtiv märk ning soovib, et kõik tema tegevusele täielikult alluksid. Kuna on aga tegemist kahe Skorpioniga, siis on selline soov mõlemal.

Skorpion võib olla nii mõnigi kord üsna agressiivne. Eriti ilmneb see omadus Skorpionil siis, kui talle on mingil moel liiga tehtud. Siis tõuseb Skorpionil esile veel üks väga iseloomulik omadus – kättemaksuhimu.
Skorpion on alati valmis kaitsma oma õigusi ning seetõttu võib selles suhtes esineda ka üsna suuri vaidlusi, kuna mõlemad osapooled on valmis täielikult kaitsma oma arvamusi ning õigusi. Kompromisside leidmine sellistes situatsioonides on üsna raske, kui mitte võimatu.

Suhe nende kahe märgi vahel on niisiis üsna kurnav mõlemale osapoolele. Kuigi tuntakse üsna suurt külgetõmmet üksteise poole, ei tule selles suhtes puudu ka tülidest, mille lahendamine on üsna raske. Osapooled on siiski suutelised oma asju üsna hästi lahendama, kuid see nõuab mõlemalt osapoolelt üsna suuri jõupingutusi. Kui osapooled selles suutelised ei ole, muutub suhe koheselt ka üsna närvesöövaks.
Ärisuhted

Ärisuhe kahe Skorpioni vahel tavaliselt eriti häid tulemusi ei anta. Kindlasti ollakse suutelised koostööks teatud tasandil. Väga hästi suudavad mõlemad osapooled ajada rahaasju ning muid majanduslikke küsimusi ning seda ka seni, kui püütakse liikuda ühes suunas. Kui aga osapooltel peaks olema mõnes asjas erinev arvamus, hakkavad esile kerkima ka mitmesugused probleemid. Kui osapooled on suutelised enda sisemisi soove teatud määral vaos hoidma, on ärisuhe siiski võimalik.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Horoskoop naisele


Partnerlushoroskoop


Seinapilt lõuendil või kapal: Pakri pankrannik


Konstruktor: auto


Päikesepüüdja: mandala


Roostevabast terasest potid (3 tk)


Kaelakee: süda ja käed


Käevõru: turmaliin


Kaelakee: liblikas


Käevõru: malahhiit ja punane tiigrisilm (16-17 cm)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Konna kujuke: punane aventuriin


Kaelakee: hauliit


Skulptuur: pullLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused