Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Sõnn

Sõnni juhtivaks planeediks on Veenus, mille esindada on ilu ja armastus.

Armastus

Suhe kahe Sõnni vahel võib alguse saada esimeselt silmapilgust. Suhe nende kahe märgi vahel ei muutu kunagi üksluiseks. Alati leitakse ühiseid tegevusi ning toetatakse üksteist. Suhe on nende kahe märgi vahel täis armastust ning harmooniat.

Osapooled peaksid kohe selles suhtes paika panema rollijaotused, sest see kergendab üksteisega suhtlemist ning asjade kiiremat laabumist. Sõnni märk naudib alati luksusest ning võib vahel tunduda üsna laisana. Samas on Sõnn aga suuteline ennast üsna palju pingutama, et teda ümbritsev keskkond võimalikult mugavaks muuta.

Kõige suurem probleem selles suhtes on tavaliselt seotud kadedusega. Seetõttu peaksid osapooled tegema kõik selleks, et seda olukorda oma suhtest ära hoida. Kindlasti aitab siin kaasa kindel rollide jaotus ning see, kui enamus ettevõtmisi püütakse läbi viia üheskoos.
Antud suhtes püütakse alati vältida suuremaid muutusi. Kui osapooled on saavutanud teatud elujärje, püütakse sellest igati kinni hoida.

Suhe kahe Sõnni vahel on niisiis peaaegu alati harmooniline ning pikaealine. Suuremaid probleeme selles suhtes ette ei tule ning väiksemad asjad suudetakse lahendada üsna kiiresti. Kindlasti peaksid vältima osapooled kadedust ning armukadedust, sest see võib mõttetuid probleeme.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu ning peamiselt on see tingitud sellest, et osapooled ei tunne erilist huvi äriasjade vastu, mis võib hakata äritegevust kahjustama.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kas sobime kokku?


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Taro kaardid: Wisdom of the Hidden Realms Oracle (koos raamatuga)


Taro kaardid: Golden Magic Lenormand Oracle (ainult kaardid)


Taro kaardid: Cats Rule the Earth (koos raamatuga)


Taro kaardid: Sacred Rebels Oracle (koos raamatuga)


Kõrvarõngad: seened


Vaas


Taro kaardid: Runic Tarot (koos raamatuga)


Seinakaunistus: ilm


Padjakate 45 x 45 cm (2 tk)


Pealamp: Black Diamond Spot 350


Kaelakee: hõbeobsidiaan


VaasLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused