Unenägude seletus – J

Teised unenägude seletuse algustähed

A   B   C   D   E   G   H   I   J   K   L   M   N   O   P   R   S   Š   T   U   V   Õ   Ä   Ö   Ü


JAAM – uute eluetappide algust, muutumist ja uusi plaane.

JAANALIND – pettust ja valet.

JAANIPÄEV – armastuse tärkamist. Jaanituli – õnne möödaminemist.

JAANlLILLED – ootamatut kingitust.

JAHIL olemine – õnne õnnemängudes ja muudes asjades, kuuma armastust. Jahisarve kuulmine – hädaohtu. Jahinuga – varitsevaid vaenlasi. Jahil laulmine – haigust, surma ja halba elu. Jahitarbed – kasvavat varandust. Jahil suure metslooma tapmine – võitu vaenlase üle, õnnetusest pääsemist. Jahil väikese looma tapmine – väikest õnnetust või kahju. Jahikoer – hulkumist ja laisklemist. Jahimees – tühje lootusi ja muresid.

JAHU – kaduvat õnne, vahel surma. Jahu ostmine – rahulikku ja vaikset kodust elu.

JALAD on puhtad – head tervist ja elu paranemist. Mustad jalad – õnnetust ja haigust. Jalgade pesemine – ei pea kedagi kartma. Paljad jalad – haigust, köha, häda ja vaesust. Jalajäljed – õnne kestmist.

JALUTAMINE – kahtlast sõprust ja kõikuvat õnne. Sõpradega jalutamine – pahandust ja segadust. Armsamaga jalutamine – võõrdumist ja takistust.
JANU – muret ja vaeva. Janu kustutamine – rikkust ja au. Janu kustutamine teistel – õnne ja kasu.

JEESUS – kurvastuse lõppu. Jeesusega rääkimine – rahulikku elu ja rahulikku meelt.

JOOK on selge ja anum terve – kooskõla enese ja ümbritseva maailmaga. Mõru jook – pettumust ja unistustest loobumist. Õlle ja kuuma vee joomine – haigust. Piima joomine – tervist ja õnne. Viina joomine – pahandust. Jooginõu lõhkumine – kahju ja suurt pahandust. Joobnud inimesed – pahandust ja laiskust

JOOKSMINE – soovide täitumist, edu ja head meeleolu. Joosta püüdmine, kuid jalad ei kuula sõna – ebaõnnestumist ja tühja tööd.

JOONISTAMINE – teiste õpetamist.

JOONISTUS / MAAL – joonistuse või maali ostmine – valmidust raske töö tegemiseks ja oma valitud suuna poole liikumist. Viitab ka juhtimisoskuste puudulikkusele. Joonistuse või maali müümine – oskus ennast teadmiste ja tõekspidamiste vallas väljendada.

JULGUS – edu. Teine on julge – head vahekorda selle inimesega.

JUMAL – muret ja vaeva, kuid ka rahulikku meelt. Jumala kiitmine ja palumine – vagadust ja kannatust.

JUMALAGAJÄTMINE – leppimist, ka parima sõbra surma. Jumalagajätt armsamaga – kahtlast rõõmu ja õnne.

JURIST – sümboliseerib kindlaid tõekspidamisi ning ka lojaalsust sõprade vastu.

JUTLUSE kuulamine – kiitust ja au, noorematele kosjaõnne. Ise jutlustamine – tühja tööd ja vaeva. Jutlustaja – vastumeelseid asju. Jutlustajaga rääkimine – patust pööramist.

JUUKSED on hallid – elumuresid ja haigust. Punased juuksed – ameti kaotust. Mustad juuksed – head elu ja tervist. Valged juuksed – lapselaste nägemist. Lokkis juuksed – naeruväärsust. Juuste kammimine – au ja uut teenistust. Juuste lõikamine – murede vähenemist ja õnne. Pikad juuksed – kahju kohtu läbi. Lahtised juuksed – kahju kauplemise läbi. Hõredad juuksed – halba kohta või korterit. Juuste kaotamine – kahju kannatamist ja igavust. Juuksur – õnnetust ja rahakahju.

JUURIKAD – kindlat armastust. Juurikate lõikamine – armastuse kadumist. Juurikate väljakiskumine – pahandust armsama poolt. Juurvilja söömine – armastuse kasvamist.
JUUT – õnne kauplemises, ka suuri võlgu. Juut aitab sind – kasu. Ise juut olema – kiusu ja riidu.

JÕGI on selge – suurt õnne ja rõõmu, armastuskirja. Jõgi üle kallaste ajamas – suuri ettevõtmisi. Tormine ja üle kallaste kobrutav jõevesi – suuri toimetusi ja sekeldusi. Jõevoogudest kantud – nõustumist nendega, kel on õigus. Jões suplemine – õnne ja tervist. Jõkkekukkumine – haigust ja õnnetust. Jõest üle ujumine – võitu vastaste üle.

JÕHVIKAS – pikaealisust ja head tervist. Võib tähendada ka soojust ja lähedust. Jõhvika mahla joomine – viitab vajadusele oma stressi vähendada.

JÕULUPÜHADE pidamine – pulmi ja muid pidusid. Jõulupuu – suurt rõõmu. Põlevad jõuluküünlad – selgitusi segastes asjades.

JÄLG – uusi ideid.

JÄNES – edevust, kartust ja hirmu. Jänese tapmine – suurt loosiõnne. Jänese saba – õnn pöörab selja.

JÄRV on vaikne – eluõnne ja abikaasa leidmist. Tormine järv – suurt pahandust, tüli ja riidu sõprade ning sugulaste seas. Järvel sõitmine – reisi ja uudiseid. Järvest kala püüdmine – muudatusi ja segadusi elus.

JÄÄ – hädaohtu. Jääauku kukkumine – elujõu raugemist, haigust, surma, äpardusi. Jäälõhe – hädaohtu. Jääminek – tundeelu elavnemist. Jää raiumine – puudust ja põuda. Jääl käimine – ohtlikku ettevõtmist.

JÄÄKARU – suuremaid muutusi ja arenguid.

JÄÄR – halbu inimesi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Isikuhoroskoobid


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Meeste puidust käekell


Taldrikud (18 cm) (3 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang Pakri pangal


Seinapilt lõuendil või kapal: ülased


Kaelakee: roos, rist ja süda


LED küünlad (3 tk)


Dekoratsioon: ahhaat


Kaelakee: draakon


Skulptuur: kassidNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused