Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 17.06.2024. – 23.06.2024.a.

Sellel nädalal võiksid teha suuremaid jõupingutusi selleks, et oma õiguste eest väljas olla, vastasel korral võivad tormakad ja mässuliselt meelestatud inimest sinu huvidest lihtsalt üle sõita. Püüa oma tegemisi rohkem planeerida, see võimaldaks kõikide asjaajamiste juures parimate tulemusteni välja jõuda. Ole valmis rohkem ka kuulda võtma teiste inimeste nõuandeid, sest seeläbi on sul võimalik esile kerkinud takistused kiiremini ületada. Hea aeg selleks, et oma teadmisi ja oskusi mõnevõrra täiendaksid. Seeläbi looksid endale edaspidiseks uusi võimalusi. Arvatavasti toob see nädal sinu ellu mitmesuguseid segadustundeid, kuid tänu oma varasematele kogemustele suudad need kiiresti likvideerida. Hoia silm peal oma käitumisel, sest kipud ütlema teistele inimestele asju, mida hiljem kahetsema pead. Pigem tasub olla sellel nädalal kuulaja rollis, see võimaldaks ebameeldivusi kõige paremini vältida.
Sellel nädalal peaksid arvestama sellega, et ükski asi sinu elus ei ole lõpmatuseni püsiv. Ole valmis oma elus mõningatest asjadest loobuma, et seeläbi teha ruumi uutele võimalustele ja katsumustele. Püüa olla võimalikult positiivselt meelestatud, see aitab esilekerkivate muutustega paremini toime tulla. Ehkki sul tuleb sellel nädalal ennast märkimisväärselt pingutada peamiste eesmärkide poole liikumisel, tuleb hoiduda sellest, et teiste inimeste soovidest ja vajadustest lihtsalt üle sõidaksid. See võib küll hetkeliselt edu tagada, kuid pikemas perspektiivis tekitab probleeme. Igapäevased asjaajamised eeldavad sinult tavalisest suuremat keskendumist, mistõttu püüa ennast maksimaalselt pingutada. Hoidu sellel nädalal liigsest spontaansusest, see võib kaasa tuua ebameeldivusi. Püüa oma tegevuste hulka leida ka selliseid tegevusi, mis mõjutaksid positiivselt sinu hingest maailma. See tagaks edaspidiseks oluliselt suurema sisemise rahulolu. Hea aeg erinevate läbirääkimiste pidamiseks ja lepingute sõlmimiseks.
Sellel nädalal tasub julgemalt välja näidata oma juhtimisoskusi ja teadmisi. Sellel nädalal võiksid rohkem teada anda teistele inimestele seda, mida sa tegelikult oskad ja milleks sa võimeline oled. Hea aeg teiste inimestega avatumaks suhtlemiseks, püüa oma mõtteid nendeni viia. Kindlasti eeldab see seda, et teisi inimesi ka rohkem kuulaksid. Hoidu praegu sellest, et oma mõtteid ja ideid teistele peale suruksid. Hea aeg selleks, et tööasjade või äriliste tegevustega tegeleksid. Selles vallas on mitmed uued ja huvitavad ideed praegu kerged tekkima, mida saad üsna pea ellu viima hakata. Oluline on see, et püüaksid praegu eristada neid asju, mis on sinu jaoks kõige olulisemad ja mis on vähetähtsad. Mõtle enam sellele, mida sooviksid tulevikus korda saata.
Ehkki üldisemas plaanis peaksid sinu ettevõtmised hästi kulgema, on oht selles, et oma sammudega võid ise asjad palju keerulisemaks muuta. Seepärast tuleks kasuks see, kui paneksid erilise rõhu rutiinsetele ettevõtmistele. Hoidu sellest, et hakkaksid oma igapäevaste tegemiste juures suuremaid muudatusi tegema. Oled ümbritsetud paljude mõjukate inimestega, kes sooviksid sind ühes või teises moel mõjutada. Sellistel puhkudel püüa endale kindlaks jääda. Inimsuhete vallas pane rohkem rõhku huumorimeele kasutamisele, see aitaks kõikvõimalikud situatsioonid paremini kontrolli all hoida. Oluline on see, et võtaksid enam kuulda ka teiste inimeste arvamusi ja mõtteid. Kodune elu eeldab sinult seda, et oleksid julgemalt valmis enda kätte võtma algatuse, see võimaldaks sul oluliselt paremini kõik asjad tehtud saada.
Oled sellel nädalal mõnevõrra pessimistlik ning optimistliku meelelaadi hoidmine on keeruline. Võid aga olla üsna kindel selles, et enamik ettevõtmisi kulgeb soovitud viisil. Võimalik, et esile kerkivad mõningad probleemid või arusaamatused, mistõttu tasub ennast selle nimel pingutada, et need kiiresti lahenduse leiaksid. Sellel nädalal püüa keskenduda ka neile ettevõtmistele, mis viimasel ajal võib-olla kõige paremini kulgenud ei ole. Hinda hoolikalt neid saavutusi, mida oled suutnud korda saata. Hea aeg selleks, et teiste inimestega julgemalt mõtteid vahetaksid, seeläbi saad mitmesuguseid kasulikke nõuandeid, kuidas edaspidi edasi liikuda. Paljude asjaajamiste juures tuleks erine rõhk panna oma huvide eest väljas olemisele. Vastasel korral võib kergesti juhtuda, et sinu huvide ja soovidega teiste inimeste poolt lihtsalt ei arvestata. Vajad praegu rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Sinu energiavarud on kiiresti otsakorrale kulumas.
Oma ettevõtmised tasuks praegu kriitilise pilguga üle vaadata, arvatavasti vajaksid mõningaid asjad kohendamist või parandamist, mistõttu tuleks sellele rohkem kui tähelepanu pöörata. Hoidu sellel nädalal mõttetut tormakust, kuna sellega võid endale pikemaks ajaks ebameeldivusi tekitada. Püüa leida endale rohkem ka selliseid tegevusi, mis võimaldaksid sul ennast hästi tunda. Sellisteks tegevusteks võiksid olla kõikvõimalikud loovad tegevused, mis sulle praegu kindlasti kasuks tuleksid. Riskide võtmisest tasuks praegu hoiduda, kuna sa ei suudaks endale tagada selliseid tulemusi, mida oled oodanud. Hea aeg selleks, et teeksid jõupingutusi selle nimel, et elukorraldus veidi efektiivsemaks muuta, see võimaldaks sul edaspidi oma tegemisi paremini korraldada. Rohkem võiksid mõelda ka sellele, mida soovid tulevikus korda saata. See eeldab ka sinult detailidele tähelepanu pööramist, kuna ainult nii saad langetada otsuseid, mis sulle tõeliselt kasulikud on.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Aastahoroskoop naisele


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Kaelakee: kuldobsidiaan


Padjakate 80 x 80 cm (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Keila juga


Konna kujuke: rüoliit


Seinakell


Ehitusmasinad ja kraana


Taro kaardid: Heavenly Bodies Astrology (koos raamatuga)


2in1: käevõru/kaelakee: amasoniit


VaasLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused