Inglite sõnum ajavahemikuks 24.06.2024. – 30.06.2024.a.

Selle nädala inglikaardid räägivad järgmist:

Sellel nädalal juhivad inglid sind läbi teadlikkuse ja armastuse muutuste suunas. Pööra rohkem tähelepanu oma sisemisele maailmale ja sellele, kuidas suhtled ümbritseva maailmaga. Inglid soovitavad sul olla avatud kõikvõimalikele märkidele ja sümbolitele, mida koged oma igapäevaelus.

Nädala alguses võib sul tekkida vajalik selgus ja teadlikkus, mis aitab sind, mis juhatab sind parema arusaamiseni oma elus toimuvatest sündmustest. Usalda rohkem oma intuitsiooni ja sisetunnet, see juhatab sind õiges suunas. Ole tähelepanelik ja märka väikeseid detaile, sest need võivad kanda endas väga olulisi sõnumeid või juhiseid.

Armastus mängib sellel nädalal väga olulist rolli. See võib väljenduda suhetes lähedastega või hoopis enesearmastuse kaudu. Ole avatud armastusele ja lase südamel end juhtida. Kui oled konfliktis või tunnete end ummikus olevana, püüa lahendada olukorrad armastuse ja mõistmisega.
Selle nädala keskel või lõpus võivad esile kerkida muutused, mis toovad kaasa uusi võimalusi või suunamuutusi. Kuigi muutused võivad olla algul hirmutavad, toovad need kaasa kasvu ja arengut. Ole valmis kohanema ja võta vastu uued väljakutsed, mis sinu teel on avanemas.

Inglid soovitavad sul keskenduda küllusele ja loovusele. Ole tänulik selle eest, mis sul juba on ja ava enda külluse voogudele. Loovad tegevused võivad sind inspireerida ja aitavad leida uusi lahendusi vanadele probleemidele. Kasuta julgemalt ära oma oskusi maalimisel, kirjutamisel, muusikaga tegelemisel või muude selliste tegevustega.

Leia rohkem aega ka iseenda jaoks, et seeläbi oma elus tasakaal leida. Tegele meditatsiooniga, joogaga või lihtsalt veeda mõnusalt aega. Tasakaalu leidmine aitab sul tunda ennast rahulikumalt ja kindlamalt.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Töö ja raha aastahoroskoop


Töö ja raha aastahoroskoop


Seinapilt lõuendil või kapal: härjasilmad


Kaelakee: shungiit


Taldrikud (18 cm) (3 tk)


Kaelakee: veevalaja


Kuivainete kaanega purgid (3 tk)


Tekk (150 x 200 cm)


Skulptuur: kassid


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Lamborghini Sian FKP 37NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused