Kuuhoroskoop Veevalajale

   « Eelmine kuu  |   Jooksev kuu

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)


JUULI 2024

Head päevad: 9, 16, 23, 24
Halvad päevad: 1, 2, 15, 31
Suhted head: Kaaludega
Suhted halvad: Skorpioniga
Armuasjad head: Veevalajaga»» Kuuhoroskoop kõikidele tähemärkidele


Järgmine tekst on üldine horoskoop (kõikidele tähtkujudele sama). Oma tähtkuju kuuhoroskoopi saad lugeda järgmiselt lehelt, mille viite leiad pärast personaalseid horoskoobipakkumisi…

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Sellel kuul tuleks oma ettevõtmistesse täie tõsidusega suhtuda. Ainult nii on sul võimalik garanteerida enda jaoks see, et kõik asjad püsivad kindlalt kontrolli all. Mõttetute riskide võtmisest tasuks hoiduda, kuna need võivad varem või hiljem valusalt kätte maksta.

Sellel kuul tasub keskenduda sellele, et rahaasjad oleksid korras ja stabiilsed. Selles vallas ole valmis oma eelarvest kinni pidama, seeläbi hoidud suurematest probleemidest. Kindlasti tasub mõelda ka sellele, kuidas oma sissetulekut suurendada.

Tööalased asjaajamised eeldavad sellel kuul tavalisest palju suuremat täpsust ja kiirustamisest hoidumist. Pealiskaudselt tehtud asjad tuleb varem või hiljem ümber teha, mis tekitab sulle palju pingeid ja arusaamatusi.

See kuu on suurepärane aeg selleks, et koduses majapidamises midagi suuremat korda saata. Kui oled vajalikud ettevalmistused ära teinud, asu tegutsema. Kõik kodused plaanid tasuks ellu viia koos perega, seeläbi on tulemused just sellised, nagu on kõik soovinud.

Lähedased inimesed vajavad arvatavasti rohkem toetust ja lähedust. Leia nende jaoks rohkem aega. Ühiselt tasuks ette võtta ka midagi positiivset, mida oleks hea pikka aega meenutada.

Armastuse vallas on väga olulisel kohal romantika. Oma partneri jaoks tuleks rohkem aega leida. Ühiselt tasuks ette võtta midagi uut ja põnevat, et seeläbi suhtesse tuua uut energiat. Hea aeg ka üheskoos reisimiseks.

Hoia silm peal oma tervisel. Selles vallas on mitmesugused ootamatused kerged tekkima, millega tuleb seejärel koheselt tegelema asuda.

Horoskoop jätkub järgmisel leheküljel… Milliseks kujuneb käimasolev kuu Sinu tähtkujule, vaata pärast reklaami…

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Armastuse karma horoskoop


Nimemuutuse mõju eluteele + Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Kaelakee


Seinapilt lõuendil või kapal: Tamme-Lauri tamm


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang põllul


Kööginoad (2 tk) - WMF


LED küünlad (3 tk)


Kilpkonna kujuke: rodoniit


Taro kaardid: White Light Oracle (ainult kaardid)


Toyota Supra (2020)


Söögiriistade komplekt (24 tk)Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused