Nädalahoroskoop Kaladele (armastus)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Horoskoop ajavahemikuks: 19.02.2024. - 25.02.2024.a.

Õnnenumbrid: 2, 7, 16, 17
Märksõna selleks nädalaks: Täpsus
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Rahaasjad
Head suhted sellel nädalal: Neitsiga


Isiklik elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


ARMASTUS
6
5
5
8
8
8
8

SUHTED
7
7
7
7
8
8
8

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Kaelakee: jäära tähtkuju


Öökulli kujuke: sodaliit


Taro kaardid: Beyond Lemuria Oracle (koos raamatuga)


Piknikutekk (200×200 cm)


Kaitseingli kujuke: lilla fluoriit


Taro kaardid: Barbieri Zodiac Oracle (koos raamatuga)


LED küünal metallist hoidjas (23 cm)


Seinapilt lõuendil või kapal: Tuudi jõgi


Kõrvarõngad: ema ja tütar

»» Nädalahoroskoop


See nädal toob Sinu jaoks esile mitmeid üllatuslikke situatsioone, millest Sa siiani eriti teadlik polnud. Jaga praegu julgemalt oma mõtteid partneriga, sest see võimaldaks Sul teda edaspidi kindlasti palju paremini mõista. Jaga kindlasti julgemalt ka oma mõtteid ja ideid, kuidas suhe paremini toimima saada. Seks on praegu Sinu suhtes olulisel kohal. Pane koos partneriga paika põhimõttelisemad tulevikuplaanid, sest see aitaks Sul ületada paljud sellised takistused, mis varem on esile kerkinud. Alusta koos partneriga oma koduses majapidamises nende plaanide elluviimisega, mida juba mõnda aega plaaninud oled. Peaksid olema praegu väga ettevaatlik oma partnerile lubaduste andmisel. Kui oled vallaline, siis see nädal võib Sinu jaoks avada mõne unikaalse võimaluse. Paku praegu oma partnerile välja mõni unikaalne romantiline tegevus. Hea kingitus tuleks samuti kasuks.

[Loe edasi töö ja raha nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (töö ja raha)


Loe ka üldist ja töö/raha nädalahoroskoopi.
Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.
Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused