Nädalahoroskoop Veevalajale (töö ja raha)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Horoskoop ajavahemikuks: 26.02.2024. - 03.03.2024.a.

Õnnenumbrid: 1, 6, 17, 22
Märksõna selleks nädalaks: Uued ideed
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Tööalane elu
Head suhted sellel nädalal: Kaksikutega


Tööalane elu: Normaalne
Igapäevane elu: Suurepärane»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
7
8
8
5
5
6
5

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kas sobime kokku?


Horoskoop naisele


Aastahoroskoop (karmad)


Barbie nukk (GTJ79)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Seinapilt lõuendil või kapal: rooshibisk


Vaasid (3 tk)


Kaelakee: abalone pärlikarp


Mälukaart: SanDisk Extreme microSD 64GB A2, 160 MB/s / 60 MB/s, class 10, UHS-I, U3, V30


Kaelakee: ammoniit


Seinapilt lõuendil: kaunis kuldking


Taro kaardid: The Psychic Tarot for the Heart (koos raamatuga)

»» Nädalahoroskoop


Sellel nädalal peaksid olema oma tööalaste asjade korraldamisel väga ettevaatlik liigse tormakusega, kuna võid vastasel korral endale tekitada mitmesuguseid selliseid probleeme, mille ületamine võib kujuneda keeruliseks. Peaksid praegu enam tähelepanu pöörama detailidele, sest need mõjutavad Sinu tööalaste asjade edukust kõige enam.

Praegu tasuks Sul pigem keskenduda rutiinsematele tööalastele asjadele, sest nii oleksid Sul parimad võimalused plaane teostada. Uute ideede elluviimine võib kujuneda praegu teatud määral probleemseks, mistõttu tuleks Sul selles vallas olla ettevaatlikum.

Koostöö kolleegidega kujuneb praegu üsna tulemusrikkaks. Just meeskonnatöö abil oleksid Sul parimad võimalused selleks, et ellu viia need plaanid, mille oled endale varem sihiks seadnud. Samas tuleks Sul olla praegu ettevaatlikum oma liigse kriitikaga kolleegide aadressil, sest võid sellega oma mitmed edaspidised võimalused hävitada. Seepärast tasuks Sul nii mõnedki oma arvamused praegu lihtsalt enda teada jätta.

Sinu rahaline seis peaks olema praegu üsna hea. See suurendab olulisel määral Sinu kindlustunnet ning võimaldab edukamalt ellu viia neid ideid ja mõtteid, millele juba mõnda aega mõelnud oled.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused