« Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

VEEVALAJA (21. jaanuar – 19. veebruar)

Horoskoop ajavahemikuks: 20.03.2023. - 26.03.2023.a.

Õnnenumbrid: 2, 5, 16, 17
Märksõna selleks nädalaks: Täpsus
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Plaanide tegemine
Head suhted sellel nädalal: Sõnniga


Tööalane elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Suurepärane»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
8
5
5
6
5
8
8

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.


Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele


Saatuse analüüs + saatus-tulevik horoskoop


Elukutsevalik numeroloogia põhjal


Lamp


Taro kaardid: Animal Totem Tarot (ainult kaardid)


Kaelakee: ema ja tütar


Käevõru: tiigrisilm


Kaelakee: fööniks


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Kaelakee: liblikas


Kaelakee ja kõrvarõngad


Merkaba täht: lasuriit


Kuivainete kaanega purgid (3 tk)


Seinakell Braun BC06B


Taro kaardid: Divine Doors (ainult kaardid)

»» Nädalahoroskoop


Nädala alguses sooviksid teha algust erinevate uute projektidega, kuid selleks ei ole praegu mitte just kõige parem aeg. Sinu ettevõtmised selles vallas ei saa kulgema mitte just eriti ladusalt, mistõttu tasuks Sul need plaanid edasi lükata. Suhted teiste inimestega võivad kujuneda praegu teatud määral keeruliseks, mistõttu peaksid olema väga ettevaatlik oma väljaütlemiste juures.

Teisipäeval peaksid Sinu ettevõtmised tööelus juba oluliselt paremini kulgema. Saad tehtud paljud sellised kohustused, mis Sul ehk varem eriti hästi pole laabunud ning see suurendab oluliselt ka Sinu kindlustunnet. Riskide võtmisest rahaasjades tuleks Sul kindlasti hoiduda.

Kolmapäeval ja neljapäeval on hea aeg selleks, et oma teadmisi ja oskusi täiendama asuksid. Nendega looksid endale edaspidiseks mitmesuguseid uusi võimalusi ja eeliseid. Oma igapäevaste tööasjadega tegelemisel näita välja suuremat sihikindlust, sest ainult nii suudad välja jõuda nende eesmärkideni, mille oled endale sihiks seadnud. Kindlasti märkavad Sinu praeguseid jõupingutusi ka teised inimesed, mistõttu aitab see luua Sulle edaspidiseks uusi võimalusi. Ole ametivõimudega suhtlemisel ettevaatlikum.

Reedel on Sinu energiavarud üsna suured. Seepärast on hea aeg selleks, et oma mitmesugused plaanid ja ideed teoks püüaksid teha. Samas peaksid hoiduma liigsest tormakusest, kuna võid sellega endale tekitada probleeme ja arusaamatusi.

Nädalavahetusel püüa hoiduda suuremate tööalaste kohustustega tegelemisest. Pigem keskendu rutiinsematele töödele, sest nii suudaksid saavutada oluliselt paremaid tulemusi.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.