Nädalahoroskoop Kaladele (töö ja raha)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

KALAD (20. veebruar – 20. märts)

Horoskoop ajavahemikuks: 19.02.2024. - 25.02.2024.a.

Õnnenumbrid: 2, 7, 16, 17
Märksõna selleks nädalaks: Täpsus
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Rahaasjad
Head suhted sellel nädalal: Neitsiga


Tööalane elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
8
8
6
5
5
8
8

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Numeroloogia kalender


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Kassi kujuke: tiigrisilm


Kaelakee: ema ja poeg


Kaelakee: labradoriit


Taro kaardid: Wisdom of the Hidden Realms Oracle (koos raamatuga)


Taro kaardid: Stardragons Oracle (ainult kaardid)


Kausid (23 cm) (6 tk) - Villeroy & Boch


Käevõru: turmaliin ja tiigrisilm


Taro kaardid: The Synchronicity Oracle (koos raamatuga)


Taro kaardid: Cats Rule the Earth (koos raamatuga)

»» Nädalahoroskoop


Sellel nädalal tasuks Sul hoiduda kõikvõimalikest sellistest ettevõtmistest, mis võiksid kujuneda Sinu jaoks riskantseteks. Pane enam rõhku rutiinsematele kohustustele, sest selles vallas suudaksid enda jaoks tagada parimad tulemused.

Nädala alguses püüa enam keskenduda nendele töödele, mis vajaksid kiiresti lõpetamist. See annaks Sulle paremad võimalused edaspidi enam tegeleda nende kohustustega, mis Sul ehk viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole. Püüa ennast enam pingutada uute teadmiste ja oskuste omandamisel, kuna nendega tagaksid endale edaspidiseks kindlasti eelised.

Teisipäeval ja kolmapäeval tuleks Sulle kasuks see, kui paneksid enam rõhku loovatele töödele. See võimaldaks Sul ennast praegu ehk kõige enam teostada. Pööra kindlasti väga suurt tähelepanu erinevatele detailidele, sest need mõjutavad Sinu tegemisi oluliselt enam, kui Sa arvata oleksid osanud. Püüa suhted kolleegidega võimalikult headena hoida. Vajadusel ole valmis tegema ka mõningaid järeleandmisi oma soovide osas.

Neljapäeval ja reedel kujunevad Sinu tööalased asjaajamised oluliselt paremateks, kui Sa seda arvata oleksid osanud. Seetõttu saavad Sul tehtud ka mõningad sellised asjad, mis ehk viimasel ajal on probleemseteks kujunenud. Ole ettevaatlik erinevate lubaduste andmisel, kuna nende täitmine võib osutuda oluliselt keerulisemaks, kui Sa seda arvata oleksid osanud.

Nädalavahetus püüa veidi vabamalt võtta. Vajad aega puhkamiseks, et seeläbi oma energiavarud paremini tasakaalus hoida. Hea aeg ka nädalast kokkuvõtete tegemiseks, kuna see võimaldaks Sul uuel nädalal koheselt keskenduda kõige olulisematele asjadele.

Sinu rahaasjad on praegu üsnagi kindlas tasakaalus. See võimaldab Sul endale hankida mõningaid selliseid asju, millest kaua unistanud oled.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused