Ruunide ennustus ajavahemikuks 13.01.2020. – 19.01.2020.a.

See nädal peaks olema üldiselt hea ning suurem osa inimesi saab keskenduda olulistele tegevustele. Hoiduda tasuks liialt suurte plaanide tegemisest. Ka ei tasu korraga liialt paljude kohustustega tegeleda. Rahaasjad on üldiselt tasakaalus, kuid ette võib tulla ootamatuid väljaminekuid, mis rahalise seisu probleemseks võivad muuta. Sellel nädalal tasuks mõtiskleda oma elu üle ning teha sellest tulenevalt otsuseid. Kasuks tuleks see, kui perega koos rohkem aega veeta.
JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal kulgevad Sinu tegevused ladusalt. Sul tasuks keskenduda rohkem neile tegevustele, mis Sulle varem probleeme on tekitanud. Liigsest kiirustamisest tasuks aga hoiduda.

Riskide võtmisest tasuks praegu hoiduda, kuna need võivad ennast valusalt kätte maksta. Mine oma asjaajamiste juures kindla peale välja.

Tööalases elus peaksid oma ajalisi ressursse paremini hindama. Vastasel korral võib kergesti juhtuda, et võtad ette liialt palju kohustusi ja kõikide asjadega ei suuda edukalt toime tulla. Detailidele peaksid samuti rohkem tähelepanu pöörama.

Suhtlemine kolleegidega võib olla praegu mõnevõrra keeruline. Sul on kolleegidega nii mõnelgi juhul raske kompromissideni jõuda. Kasuks tuleks see, kui oleksid valmis tegema mõningaid järeleandmisi.

Rahaasjad võivad kujuneda pingeliseks, kuna pead tegema mõne ootamatu väljamineku. Samas suudad olukorra suhteliselt hästi kontrolli all hoida.

Suhe partneriga toimib praegu hästi. Hoiduda võiksid oma mõtete liialt jõulisest pealesurumisest. Kriitika, mida partner Sinu suunas praegu teeb, on suure tõenäosusega õigustatud.
KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Tunned ennast sellel nädalal väga enesekindlalt. Tead üsna hästi seda, mida soovid ellu viia ning kuidas seda teha. Ka energiavarusid peaks Sul olema piisavalt.

Kõikvõimalikele detailidele tasuks praegu rohkem tähelepanu pöörata. Pole välistatud, et pealiskaudsuse tõttu tuleb Sul hiljem oma eksimusi parandama asuda.

Tööalases elus võib see nädal Sulle avada mõned uued võimalused, kuid selleks, et neid võimalusi märgata, tuleb olla tähelepanelik. Püüa ennast rohkem pingutada selle nimel, et varem alustatud kohustused kenasti lõpule viia. Alles seejärel keskendu uutele plaanidele.

Suhted kolleegidega toimivad suhteliselt hästi, kuid Sul tasuks hoiduda oma pereasjadest rääkimisest.

Võimalik, et pead tööalaste kohustustega seonduvalt ette võtma ootamatu reisi.

Rahaasjad on sellel nädalal üsna heas seisus. Sul tasuks otsida endale uusi teenimisvõimalusi. Hoidu aga kiiret rikastumist lubavatest pakkumistest.

Suhe partneriga toimib rahuldavalt. Rahaliste küsimuste arutamine võib tõsiküll arusaamatusi kaasa tuua. Sul tasuks hoolikamalt oma sõnu valida, et partneri tundeid mitte haavata.

Kui oled vallaline, siis tasuks Sul praegu oma silmad rohkem lahti hoida, et uusi võimalusi märgata.
SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal kujuneb Sulle meeldivaks ja toredaks. Sul tasuks praegu rohkem keskenduda sellistele tegevustele, mis on Sinu elus kõige olulisemad.

Kodused plaanid peaksid Sul praegu hästi õnnestuma, mistõttu püüa kõik oluline tehtud saada. Praegu pole mõttekas ennast aga erinevate kohustustega liigselt ära kurnata. Leia enda jaoks sobiv tasakaal.

Tööalased ettevõtmised kujunevad headeks. Saad tehtud paljud sellised kohustused, mis Sul varem eriti hästi kulgenud pole. Tormakusest tasuks hoiduda, sest see võib kaasa tuua mitmesuguseid ebameeldivusi.

Suhted kolleegidega eeldavad ettevaatlikkust. Praegu pole hea aeg kõike seda välja öelda, mida sülg suhu toob.

Rahaasjad võivad olla Sul mõnevõrra pingelised. Seepärast tasuks oma rahaasjadel silm peal hoida. Võimalik, et see nädal toob kaasa mõne sellise situatsiooni, mis tähendab suurenenud väljaminekuid.

Suhe partneriga toimib kenasti. Võiksid oma partneri jaoks rohkem aega varuda. Romantikat pole suhtes kunagi üleliia.

Kui oled vallaline, siis hoia praegu oma silmad lahti.

Tervisele tuleks praegu rohkem rõhku panna. Toitu tervislikult ning väldi liialdusi.
VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal kujuneb Sulle arvatavasti üsnagi tempokaks. Probleem on selles, et Sul on tempoga raske kaasas püsida. Peaksid oma sammud hoolikamalt läbi mõtlema, sest see aitaks Sul välja jõuda parimate lahendusteni.

Tööalases elus suudad ennast hästi teostada. Rohkem tasuks tähelepanu pöörata neile asjadele, mis tunduvad Sulle keerulistena. Nüüd võivad need kohustused Sulle hoopis kergematena tunduda.

See nädal võib tööalases elus kaasa tuua mõningaid arusaamatusi kolleegidega. Seepärast tasuks olla ettevaatlikum oma väljaütlemistega.

Rahaasjad on sellel nädalal üsna heas seisus. Kui otsid endale uusi teenimisvõimalusi, siis neid ka leiad. See aga eeldab suurt sihikindlust ja tahtejõudu.

Rahaliste riskide võtmisest tasuks hoiduda.

Suhted partneriga on head. Veeda partneriga mõned erilised romantilised hetked. Nädalalõpus tasuks koos partneriga koduseinte vahelt välja minna.

Suhetes lastega võib see nädal kaasa tuua mõningaid arusaamatusi, kuid suudad need kiiresti lahendada.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Karma analüüs + saatuse analüüs


Kahe kuu horoskoop ja numeroloogia (53 lehekülge)


Tekk (130 x 150 cm)


Kaelakee: sõnni tähtkuju


Seinakell


LED küünlad (3 tk)


Kaelakee: Medusa


Pendel: turmaliin ja tšakra


Söögiriistade komplekt (30 tk) - Villeroy & Boch


Skulptuur


Käevõrud partneritele: hauliit ja oonüksNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused