Ruunide ennustus ajavahemikuks 21.03.2022. – 27.03.2022.a.

JÄÄR, LÕVI JA AMBUR

Sellel nädalal pole Sul nii kerge oma eesmärkide poole liikuda. Takistusi võib esile kerkida siit ja sealt. Sama suudad lõpptulemusena välja jõuda selleni, et kõik asjad saavad kenasti tehtud. Ära võta sellel nädalal mõttetuid riske.

Tööasjades tuleks Sul oma tempot vähendada. Liigne tormakus praegu kindlasti kasuks ei tule. Keskendu ainult ühele tööle korraga. Kasuks tuleks see, kui paneksid enda jaoks paika mõned pikemaajalised plaanid.

Suhted kolleegidega peaksid toimima suhteliselt hästi. Sul tasuks julgemalt oma ideede ja mõtetega esile tulla. Ettevaatlikum tasuks olla lubaduste andmisel, sest nende täitmine võib kujuneda keerulisemaks, kui Sa arvata oleksid osanud.

Rahaasjades tasuks olla tavalisest ettevaatlikum. On oht valeotsuste tegemiseks. Oma rahalised otsused tasuks hoolikalt läbi mõelda, et mitte sattuda keerulisse olukorda.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda ainult kõige olulisemate plaanide teostamisele. Suuremad ettevõtmised tasuks edasi lükata, sest soovitud tulemuste saavutamine kujuneb keeruliseks.

Armuelus oleks mõttekas praegu partneriga avatumalt suhelda. Seeläbi suudaks ta Sinu soove ja ootusi edaspidi paremini mõista. Romantika on olulisel kohal.
KAKSIKUD, KAALUD JA VEEVALAJA

Sellel nädalal ära oota kiireid arenguid. Kõik kulgeb omasoodu ning üsna rahulikus tempos. Oluline on see, et oleksid oma ettevõtmiste juures tähelepanelik, sest pisidetailid mõjutavad Sinu ettevõtmisi üsna olulisel määral.

Tööalaselt oled suuteline päris palju ära tegema. Praegu pole mitte kõige parem aeg suuremate ümberkorralduste tegemiseks tööalases elus, sest tulemused ei saa olema sellised, nagu oleksid oodanud.

Suhted kolleegidega peaksid olema sellel nädalal üsna head. Ole valmis julgemalt oma mõtteid ja arvamusi avaldama, sest seeläbi leiad endale uusi mõttekaaslasi.

Rahaasjades tasuks olla mõnevõrra ettevaatlikum. Oled otsuste tegemisel tormakas, mistõttu võid sattuda sekeldustesse, millest peaksid eemale hoidma. Praegu on hea aeg pikemaajaliste rahaliste asjade planeerimiseks.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda rutiinsematele kohustustele. Kõiki koduseid asju tasuks teha koos perega.

Armuasjades tasuks olla sellel nädalal mõnevõrra ettevaatlikum. Oled oma väljaütlemiste juures mõnevõrra tormakas, mistõttu on probleemid kerged tekkima. Ära anna partnerile lubadusi, mida Sa täita ei suuda. Seks on praegu suhtes olulisel kohal.
SÕNN, NEITSI JA KALJUKITS

See nädal on hea aeg oma ettevõtmistega edasiliikumiseks. Paigalseis võib kujuneda suurimaks veaks. Sul tasuks mõelda sellele, kuidas oma ettevõtmisi paremini korraldada, sest uued ja huvitavad ideed on kerged tekkima. Samas jälgi seda, et Sa ei hakkaks üheaegselt liialt paljude kohustustega tegelema.

Tööasjades oled päris ettevõtlik ning suudad suuremad asjad tehtud saada. Peaksid ainult rohkem tähelepanu pöörama pisidetailidele, sest need mõjutavad olulisel määral Sinu edaspidist käekäiku. Oluline on hoida korras kõik dokumendid. Ametiasutustega suhtlemine eeldab tavalisest suuremat kannatlikkust.

Suhted kolleegidega on Sul päris head. Ole julgemalt valmis oma arvamusi ja mõtteid avaldama, sest seeläbi leiaksid endale kindlasti mõttekaaslasi.

Rahaasjadesse tuleks suhtuda ettevaatlikumalt. Praegu on oht liigseteks kulutusteks. Ära võta mõttetuid riske. Ka pole hea aeg selleks, et raha teistele inimestele laenata.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda neile ettevõtmistele, millele juba mõnda aega mõelnud oled. Päris uute plaanide teostamiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.

Armuasjades on oluline lähedus partneriga. Leia tema jaoks rohkem aega. Romantika on väga oluline. Hea aeg looduses matkamiseks või mõneks pikemaks jalutuskäiguks.
VÄHK, SKORPION JA KALAD

See nädal viib Sind mitmesuguste muutuste keskele. Nende muutustega kohanemine ei saa olema kerge ülesanne, kuid vastuseismine muudab olukorra veelgi keerukamaks. Praegu on oluline see, et keskenduksid täielikult kõikidele neile ettevõtmistele, mis Sul käsil on.

Tööasjades on see nädal päris hea. Pead olema valmis mõningateks muutusteks, mis kerkivad esile päris ootamatult. Arvatavasti on need seotud töökohustuste muutumisega. Peaksid rohkem tähelepanu pöörama detailidele, sest ainult nii jõuad välja selliste tulemusteni, mida olid oodanud.

Suhted kolleegidega on mõnevõrra pingelised. Arusaamatusi võib tekkida päris palju. Ole enda väljendamisel täpsem, sest see aitaks arusaamatusi vähendada.

Rahaasjad kujunevad päris headeks. Hea aeg endale uute teenimisvõimaluste otsimiseks, sest on võimalik endale ühtteist leida. Laenu võtmiseks pole praegu mitte kõige parem aeg.

Koduses majapidamises tasuks keskenduda selliste plaanide teostamisele, millele juba mõnda aega mõelnud oled. Suuremate muudatuste tegemiseks pole praegu koduses elus hea aeg.

Armuasjad toimivad päris hästi. Partneriga tasuks praegu arutada neid teemasid, mille juures kompromisside leidmine oleks tavaliselt keeruline. Sellel nädalal peaksid kompromissid kergemini tulema. Ära anna partnerile lubadusi, mida Sa täita ei taha või ei suuda.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Horoskoop naisele


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Käevõru - Zebra jaspis


Päikesepüüdja: kiil


Kaelakee ja kõrvarõngad


Seenekujulised kristallid: aafrika verekivi (7 tk)


Elevandi kujuke: kuukivi


Seinakaunistus: koolibri


Kokkupandav lennuk - Boeing 787 Dreamliner


Kaelakee: roos, rist ja süda


Tassid (6 tk)


Kaelakee: veevalaja


Kaitseingli kujuke: lilla fluoriit


Kaelakee ja kõrvarõngadNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused