Ruunide ennustus ajavahemikuks 30.01.2023. – 05.02.2023.a.

JÄÄR

See nädal on suurepärane aeg erinevate kokkuvõtete tegemiseks. See aitaks Sul edaspidi oma ettevõtmisi paremini suunata. Võimalik, et see nädal toob kaasa ka mõningaid ootamatud arenguid, mis panevad proovile Sinu kohanemisvõime. Hea aeg selleks, et koduses elus midagi konkreetsemat teoks teeksid. Tööalased asjad eeldavad suuremat vastutuse kandmist. Sellel nädalal tuleks aktiivsemalt tegeleda nende muredega, mis Sind vaevavad, sest leiad neile arvatavasti lahendused. Teiste inimestega suhtlemisel ole mõistvam.
SÕNN

Sellel nädalal oled seltskondlikult tavalisest palju aktiivsem. Lood endale mitmeid uusi kontakte, mis edaspidises elus märkimisväärselt kasuks tuleksid. Rohkem tasuks leida aega oma perekonna jaoks. Nad vajavad praegu enam Sinu toetust ja lähedust. See nädal pole hea aeg suuremate ümberkorralduste tegemiseks, sest soovitud tulemusteni jõudmine võib kujuneda keeruliseks. Vajaksid praegu aega puhkamiseks. Enda väljendamisel ole täpsem, sest vastasel korral võidakse Sind valesti mõista.
KAKSIKUD

See nädal võib kaasa tuua mitmesuguseid katsumusi. Oluline on see, et inimsuhted hästi toimiksid, siis saab ka muud asjad toimima. Kui aga inimsuhetes on tekkimas probleemid ja lahkhelid, siis ei kulge ka igapäevased toimetused eriti hästi. Peaksid jälgima seda, et Sinu energiavarud oleksid tasakaalus. Püüa leida endale rohkem selliseid tegevusi, millest tõeliselt rõõmu saad tunda. Hea aeg seltskonnaürituste korraldamiseks.
VÄHK

Rahaliselt peaks olema väga hea aeg. Oluline on see, et püüaksid oma rahaasju hoolikamalt kontrollida ja korraldada. Väldi mõttetuid otsuseid. Üldiselt kujunevad Sinu ettevõtmised päris headeks, kuid Sinu sisemine rahulolu ei ole sugugi nii suur, kui see võiks olla. Sa ei tea ise ka, millest selline rahulolematus tingitud on. Veeda rohkem aega oma perega, ühised hetked tuleksid kasuks. Tööalases elus ära võta sellel nädalal liialt suuri kohustusi enda kanda.
LÕVI

Üldiselt peaksid ennast sellel nädalal päris hästi tundma. Enamik Sinu ettevõtmisi kulgeb plaanipäraselt. Peaksid jälgima seda, et Sa ei võtaks sellel nädalal mõttetuid riske, mis võivad valusalt kätte maksta. Tasuks paika panna pikemaajalised plaanid ja sihid. See suurendab oluliselt Sinu enesekindlust. Oma tervisel tasuks silma peal hoida. Võimalikud on seedeprobleemid. Vältima peaksid sellel nädalal tormakust inimsuhete vallas. Mõtle hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled.
NEITSI

Eesmärkide poole liikumine sellel nädalal on päris hea. Seetõttu tasuks keskenduda neile plaanidele, mis viimasel ajal kõige paremini kulgenud pole. Sinu enesekindlus peaks olema sellel nädalal tavalisest palju suurem. Veeda rohkem aega oma perega. Armastuse vallas tasuks oma partnerit millegi meeldiva üllatada. Ära anna praegu lubadusi, mida Sa täita ei suuda. Kui oled koduses elus plaaninud midagi ellu viia, siis see nädal on selleks hea aeg.
KAALUD

Sellel nädalal tasuks olla oma ettevõtmiste juures veidi tähelepanelikum. Probleem on selles, et oled ümbritsetud inimestega, kes valetavad Sulle suhteliselt palju. Praegu tasuks paika panna pikemaajalised plaanid, mille poole liikuma hakata. Tööalased ettevõtmised eeldavad suuremat tähelepanu ja keskendumist. Ära eelda seda, et kõik kergelt kätte tuleb. Vajaksid praegu aega rohkem puhkamiseks, et oma energiavarud tasakaalus hoida.
SKORPION

Üldiselt peaks see nädal kujunema Sinu jaoks päris heaks ajaks. Tasub tegeleda selliste asjadega, mis viimasel ajal on olnud probleemsed. Võimalik, et esile kerkivadki mõningad takistused, kuid Sa ei võta neid surmtõsiselt. Seetõttu suudad need takistused ka kiiremini ületada. Võimalik, et keegi inimestest toob Sinuni mõne halva uudise, kuid see ei tohiks Sinu igapäevast elu eriti segama hakata. Hea aeg selleks, et koduses elus mõningad kauaoodatud plaanid teoks teha.
AMBUR

Üldiselt peaksid sellel nädalal ennast päris hästi tundma. Tasuks keskenduda neile ettevõtmistele, mis on Sinu jaoks kõige olulisemad. Teiste inimestega suhtlemisel vali hoolikamalt oma sõnu, sest vastasel korral võid sattuda keerulisse olukorda. Sinu igapäevaseid ettevõtmised peaksid kulgema päris hästi, kuna Sinu enesekindlus on suur. Ära võta praegu mõttetuid riske, need võivad hiljem valusalt kätte maksta. Hea aeg selleks, et oma rahaasjad korda ajada.
KALJUKITS

Võimalik, et see nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid ootamatusi. Ühest küljest on need põnevad ja huvitavad, teisest küljest toovad ka raskusi. Pead olema sellel nädalal väga ettevaatlik oma igapäevaste asjaajamiste juures, sest kipud olema pealiskaudne, mistõttu võivad olulised asjad tähelepanuta jääda. Hea aeg selleks, et rahaasjad paremini toimima saada. Pane enda jaoks paika pikaajalised plaanid. Suurepärane aeg selleks, et haarata kinni uutest võimalustest, mis võimaldaksid Sul uusi kogemusi saada.
VEEVALAJA

Peaksid sellel nädalal üsna hästi oma ettevõtmistega toime tulema. Samas tuleb olla valmis selleks, et pead ennast tõestama. Ära eelda seda, et praegu kõik asjad kergelt kätte tulevad. Selleks, et eesmärkideni jõuda, pead olema sihikindel ja kannatlik. Mõningad ettevõtmised võivad Sinu energiavarud päris otsakorrale kulutada. Suurepärane aeg selleks, et oma elus mõningaid väiksemaid ümberkorraldusi teha. Liiale ei tasu minna. Leia rohkem aega oma pere jaoks. Partner vajab praegu rohkem Sinu tähelepanu ja võib-olla ka abi.
KALAD

Üldiselt peaksid Sinu ettevõtmised olema sellel nädalal head. Tasuks jälgida seda, et Sa ei võtaks praegu mõttetuid riske. Praegu peab tegema kõik selleks, et hingerahu oleks tagatud. Teiste inimestega suhtlemisel väldi teravaid väljaütlemisi. Ka teravmeelsustest tasuks hoiduda. Võimalik, et Sinu ettevõtmisi hakkavad sellel nädalal mõnevõrra kimbutama varasemad sündmused elus, mis on lahendusteta jääma.NB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop naisele


Saatuse aastahoroskoop


Partnerlushoroskoop


Taldrikud (6 tk) (20,3 cm)


Tekk (220 x 240 cm)


Kollane jaspis


Käevõru: türkiis


Taro kaardid: Rumi Oracle (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil või kapal: Nõmmeveski juga


LED küünlad (3 tk)


Käevõru: oonüks


Taldrikud (27 cm) (4 tk)

Seotud postitused