Tähtkujude sobivus: Jäär ja Kaksikud

Jäära juhtivaks planeediks on Marss ning Kaksikute juhtplaneediks on Merkuur. Mars esindada on agressiivsus, auahnus, võitlus ning võit. Merkuuri esindada on suhtlemine ning tegutsemine.

Armastus

See suhe peaks toimima üsna suurepäraselt, kuid seda ainult siis, kui Jäär on suuteline suurendama oma õiglustunnet ning olema kõikide asjade ajamisel tavapärasest kannatlikum. Kaksikute käitumine tekitab Jääras tavaliselt üsna suurt segadust ning sellega harjumiseks vajab ta kindlasti üsna palju aega. Jäär tunneb selles suhtes suurt külgetõmmet Kaksikute suunas, kuid kindlasti on talle väga oluline see, et just tema jääks selles suhtes domineerivaks ja juhtivaks osapooleks. Kaksikutele võib selles suhtes Jäära käitumine nii mõnigi kord arusaamatuna tunduda, kuid just Jäär on see, kes suudab Kaksikud viia oma tegemistes täiesti uutele tasandile. Samas on Kaksikud kindlasti väga suureks abiks ka Jäärale, kuna Kaksikud suudavad Jäära tormakust vähendada.
Kui need kahe märgi esindajad suudavad hakata mõistma üksteise omadusi ning tegevusmotiive, peaks ka suuremad probleemid ära jääma ning suhe peaks olema täis armastust, mõistmist ning usaldust.
Ärisuhted

Ärisuhetes peaks need kaks märki suurepäraselt kokku sobima ning seda eriti aladel, mis on peamiselt seotud reklaaminduse ja turundusega. Just nendel aladel on need kaks märki suutelised saavutama erakordset edu koos tegutsemisel. Jäär oleks selles suhtes ideede genereerija osas ning Kaksikud soovib tavaliselt suuremat rõhku pöörata rahalistele küsimustele.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (karmad)


Sobivus töökaaslasega


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Kaelakee: hõbe


Küünlaalused (2 tk)


Kaelakee: lasuriit (2 tk)


Kaelakee: kaalude tähtkuju


Taro kaardid: Sacred Traveler Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: punane tiigrisilm


Skulptuur: ema ja lapsed


Taro kaardid: Krafttiere (ainult kaardid)


Seinakaunistus: lilled ja liblikas


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis Mustjärve ääres


Tassid: Tree of Life - Gustav Klimt (2 tk)


LED küünlad (2 tk)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused