Tähtkujude sobivus: Ambur ja Kaljukits

Amburit juhib Jupiter ning Kaljukitse juhib Saturn. Jupiteri esindada on teadvus, filosoofia, optimism, õnn, seiklused ning matkamine. Saturni esindada selles suhtes on töö tegemine, vastutus ja auahnus.

Armastus

Peamised probleemid selles suhtes võivad ette tulla rahalistes küsimustes. Ambur ei tunne eriti suurt muret raha pärast, samas on see aga väga oluline Kaljukitsele. Seetõttu võib Kaljukitsele Amburi käitumine nii mõnigi kord ebameeldivana tunda. Antud suhtes peab olema Ambur just selleks osapooleks, kes ennast muutma peaks, sest Kaljukitsele on üsna võõras raha pillamine ning seetõttu ei ole ta suuteline seda ka õppima.

Kindlasti on Kaljukitsel ka Amburilt väga palju õppida ning selle nimel peaks Kaljukits antud suhtes kindlasti ka rohkem vaeva nägema. Peamiselt võib Kaljukits Amburilt õppida just teist laadi suhtumist asjadesse-tegevustesse. Kaljukits peab olema selles suhtes valmis ka selleks, et Ambur otsib pidevalt uusi väljakutseid ning seetõttu tõmbab ta nendesse kaasa ka oma Kaljukitsest kaaslase. Just nendest kogemustest võib Kaljukits juurde saada vajalikke uusi oskusi ja teadmisi.
Ambur omakorda võib Kaljukitselt õppida sihikindlust, töö tegemist ning praktilisust. Just Kaljukitse toel võib Ambur leida endale veelgi rohkem uusi võimalusi enda teostamiseks.

Suhe nende kahe tähemärgi vahel on üsna nõudlik mõlemale märgile ning osapooled peavad suhte toimimise nimel ennast üsna palju pingutama. Kui osapooled on selleks suutelised ning ei karda sellest tulevaid väljakutseid, peaks suhe siiski toimima ning olema ka pikaealine.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe tähemärgi vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda ning peamised probleemid tulenevad just materiaalsetest küsimustest. Mõlemal märgil on täiesti erinevad käsitlused rahaasjadega tegelemisel ning sellest tulenevad koheselt ka probleemid. Ka nende lahendamine ei too tavaliselt tulemusi, sest uued probleemid tekivad koheselt, kui vanad on lahendatud.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Lapse horoskoop


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (lühem kokkuvõtlikum variant)


Eelmise elu analüüs


Kristall: obsidiaan


Kaelakee: mäekristall


Kaelakee: roosa kvarts


Taro kaardid: Sacred Sites Oracle (koos raamatuga)


Buddha kuju: obsidiaan


Öökulli kujuke: kuukivi


Kõrvarõngad: kalad


Kaelakee: neitsi


Kaelakee: obsidiaan


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Kilpkonna kujuke: roosa kvarts


Mercedes-Benz 500KLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused