Tähtkujude sobivus: Jäär ja Kaljukits

Jäära juhtivaks planeediks on Marss ning Kaljukitse juhib Saturn. Marsi esindada selles suhtes on agressiivsus võit, võitlus ja auahnus. Saturni esindada on töö tegemine, auahnus ja eesmärkide saavutamine.

Armastus

Mõlemad märgid tunnevad suurt naudingut vastaspoole erinevatest iseloomuomadustest. Jäär on selles suhtes tormakam märk, kui aga Kaljukits pöörab väga suurt tähelepanu praktilistele asjadele.

Kaljukits peab olema selles suhtes väga ettevaatlik sellega, et ta ei läheks liiale oma ütlustega Jäära kohta ning seda peamiselt asjades, mis puudutavad praktilisust. Jäär omakorda peab suurt tähelepanu pöörama sellele, et ei hakkaks segama Kaljukitse püüdlusi. Kui mõlema märgi esindajad tõeliselt tahavad, siis on nad suutelised üksteise tundeid kiiresti tundma õppima ning selle tulemusena ka võimalikke konflikte vältima.
Jäär on selles suhtes kindlalt aktiivsemaks osapooleks ning talle meeldivad riskide võtmised. Kaljukits on aga kindlasti tagasihoidlikum ning püüdleb vaikselt ja suure tööga oma eesmärkide poole. Kaljukitsele pakub kindlasti suurt naudingut Jäära pidev optimism ning Kaljukits püüab ka ise sellest kindlasti osa saada.

Kui mõlemad märgid on suutelised asjades kokku leppima ning tegelema ühes suunas, on neid kahte märki üsna raske peatada ning ka edu saavutamine on tunduvalt kiirem, kui üksinda tegutsedes.

Kindlasti on see suhe mõlemale märgile üsna keeruline ning probleeme tuleb ette kindlasti hulganisti. Samas jäävad mõlemale märgile ühiselt kogetud meeldivatest hetkedest suurepärased mälestused. Kui osapooled suudavad antud suhtes vältida üksteise hukkamõistmist, suudavad nad ka üksteisega hakkama saada.
Ärisuhted

Äriline suhe nende kahe märgi vahel võib olla kas normaalne või vilets. Vahepealseid variante üldiselt ei eksisteeri. Jäär soovib oma ideid kiiresti ellu viia ning ei hooli eriti tuleviku pärast. Kaljukits omakorda pöörab väga suurt tähelepanu praktilisusele. See ongi peamine aspekt, millest probleemid selles suhtes esile võivad tõusta.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop mehele


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + elukutsevalik numeroloogia põhjal


Elusündmuste ennustamine nime transiittähtede järgi


Skulptuur (2 tk)


Kausid ja taldrikud (komplekt 2-le inimesele) - Villeroy & Boch


Padjakate 80 x 80 cm (2 tk)


LED küünlad (3 tk)


Vaagen


Kaelakee: lõvi tähtkuju


Külmakott: Volkswagen (25 l)


Kaelakee: panda


Vaagnad (4 tk)


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


LED küünlad (3 tk)


Kõrvarõngad: laiskloomadLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused