Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Kaksikud

Kaksikuid juhtivaks planeediks on Merkuur, mille esindada on suhtlemine ning kiire mõtlemine.

Armastus

Suhe kahe Kaksiku vahel peaks olema üsna meeldiv. Mõlemad osapooled tunnevad selles suhtes suurt huvi üksteise vastu ning koos võetakse ette pidevalt uusi ettevõtmisi. Lisaks sellele meeldib Kaksikutele omavahel pidevalt vestelda. Kaksikute märk on üsna uudishimulik ning seetõttu püüab ta alati osa saada kõikidest uutest ettevõtmistest.

Kindlasti peaksid Kaksikud selles suhtes suuremat tähelepanu pöörama üksteise tunnetele ning suhtele tervikuna. Suhe kahe Kaksiku vahel peab olema alati aus ning kirglik. Ainult nii on suhe probleemidest vaba.
Suhe kahe Kaksiku vahel on mõlemale osapoolele alati stimuleeriv, kuna suhe on alati täis energiat. Suuremaid probleeme kahe Kaksiku vahel tavaliselt ette ei tule ning peamiselt on see tingitud sellest, et Kaksikute esindaja näeb üsna kiiresti, et see ei vii kuhugi ning püüab seetõttu üsna kiirest probleemidele lahendused leida.

Suhe kahe Kaksiku vahel on seetõttu mõlemale osapoolele meeldiv ning suhe on täis energiat. Probleeme tuleb ette üsna harva ning ka kõige väiksemad probleemid suudavad osapooled lahendada kaine mõistuse ning armastuse toel.
Ärisuhted

Ärisuhe kahe Kaksiku vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda ning seda peamiselt just seetõttu, et osapooled ei ole suutelised äriasju tõsiselt ajama ning püüavad seda võtta kui mängu, mis omakorda võib esile tuua ka probleemid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Horoskoop naisele


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Parima sõbra horoskoop


Päikesepüüdjad (4 tk)


Seinakaunistus (3 tk)


Taro kaardid: The Magical Nordic Tarot (koos raamatuga)


Taro kaardid: Krafttiere (ainult kaardid)


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Hundi kujuke: mäekristall


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Roostevabast terasest kausid (3 tk)


Tass: kassLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused