Tähtkujude sobivus: Kaalud ja Ambur

Kaalusid juhib Veenus ning Amburit juhtivaks planeediks on Jupiter. Jupiteri esindada on selles suhtes filosoofia, teadvus, optimism, õnn ning mõistmine. Veenuse esindada on armastus, ilu ja harmoonia.

Armastus

Mõlemad märgid on pidevalt täis energiat ning lisaks tunnevad mõlemad märgid üksteise poole ka suurt külgetõmmet. Kindlasti on nende märgi esindajate vahel tunda ka tugevat sõprustunnet. Kaalud on selles suhtes uute ideede algatajaks ning Ambur on selles suhtes järgnevaks pooleks ning seda isegi siis, kui Kaalude uued ideed võivad Amburile tunduda üsna ebareaalsetena.

Amburile tundub tihti, et tema on just selles suhtes armukadedamaks osapooleks, kuid tegelikkuses on selleks osapooleks hoopis Kaalude esindaja, kuid Kaalude esindaja suudab seda üsna hästi teiste inimeste eest varjata.

Mõlemad osapooled vajavad selles suhtes üsna suurt tähelepanu ning seetõttu peaksid mõlemad üksteisele piisavalt tähelepanu pöörama. Just nii välditakse seda, et suhtes võiksid tekkida lahkarvamused ning suhe võiks nõrgeneda.
Kõige enam võib selles suhtes olla rahalisi probleeme, kuna mõlemad märgid ei ole tugevad rahaasjade ajamisel. Enamuses tegutseb see paar ainult tänase päeva põhimõttel. Mõlemad märgid peavad sellest kindlasti ka ise aru saama ning hoidma sellisel juhul kõiki kulutusi miinimumis. Ainult nii suudavad Kaalud ja Ambur ära hoida võimalikke lahkhelisid suhtes, mis on just tingitud rahalistest küsimustest.

Ambur arvab kindlasti, et tema on selles suhtes juhtivaks osapooleks, kuid nii ei pruugi see tegelikkuses olla, kuna Kaalude esindaja suudab Amburit juhtida teatavas mõttes tagaplaanilt. Kaalud on selles suhtes selleks, kes vajab pidevalt stiimuleid ning Ambur oskab neid Kaaludele suurepäraselt pakkuda. Kui mõlemad osapooled suudavad vältida rahalisi probleeme ning lisaks suudavad ka piisavalt üksteisega arvestada, peaks see suhe olema pikaealine.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda, kuigi need kaks märki võivad olla omavahel suurepärased sõbrad. Peamised lahkhelid nende kahe märgi vahelistes ärilistes suhtes tekitavad rahalistest küsimustest.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + Isiksuse analüüs hiina astroloogia järgi


Armastuse karma + armastuse- ja seksihoroskoop


Lapse horoskoop


Koera kujuke: tiigrisilm


Taro kaardid: The Starseed Oracle (koos raamatuga)


Külmakott: Volkswagen (25 l)


Kruvikeeraja: Smallrig Hunter


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kaelakee: roosa kvarts


Seinapilt lõuendil või kapal: Tartu


Konstruktor: auto


Merkaba täht: maasika kvarts


Kristall: rodoniit


Käevõru: hauliit


Taro kaardid: Druid Wisdom (ainult kaardid)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused