Tähtkujude sobivus: Skorpion ja Ambur

Amburit juhtivaks planeediks on Jupiter ning Skorpionit juhib Pluto ja Marss. Jupiteri esindada selles suhtes on filosoofia, teadvus, optimism, õnn ja matkamine. Pluto esindada on võim, häving, uus algus ja uuendused. Marsi esindada on auahnus, agressiivsus, võitlus ja võit.

Armastus

Nendel kahel märgil on oma iseloomudes üsna palju sarnast, kuid umbes sama palju ka erinevusi. Peamiseks külgetõmbeks nende kahe märgi vahel on füüsiline külgetõmme. Skorpion on selles suhtes kindlasti mõjuvõimsam osapool ning püüab seetõttu kindlasti ka Amburit enda mõjusfääri saada. Samas on Ambur vabadust ihkav märk ning seetõttu võib sellel tasandil suhtes ka probleeme tekkida.

Skorpion on selles suhtes peamiselt majanduslike asjadega tegelevaks osapooleks ning püüab selles suhtes endast anda ka parima. Seetõttu ootab ta vastavat käitumist ka Amburilt. Amburile on aga kõik rahaasjad ning muud majanduslikud küsimused võõrad ning seetõttu ei pööra ta sellele kunagi suurt tähelepanu. See aga võib tekitada Skorpionis vastumeelt.
Mõlemad märgid tunnevad üsna suurt huvi uute tegevuste vastu ning seetõttu ei tohiks ühistest ettevõtmistest selles suhtes kunagi puudu tulla. Kõige uuega tegelevad mõlemad osapooled aktiivselt, kuid Skorpion on suhtes selleks osapooleks, kes suudab asjad ka lõpule viia. Amburile on oluline pidev uute kogemuste omandamine, mistõttu ei püsi ta kunagi kaua alustatud asjade juures. Koos tegutsedes on märgid suutelised siiski üsna palju korda saatma ning tavaliselt üsna edukalt.

See suhe võib olla mõlemale märgile üsna kurnav, kuid kui osapooled on suutelised arvestama vastaspoole tundeid ning soove, suudavad osapooled selle nimel üsna palju ära teha ning muuta suhte stabiilseks ning pikaealiseks. Peamiselt peaks Skorpion piirama oma võimu Amburi suunas. Ambur aga omakorda peaks keskenduma rohkem majanduslikule mõtlemisele. Just nii ollakse suutelised vältima võimalikke probleeme.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel ei pruugi eriti hästi õnnestuda ning peamiselt on see tingitud Amburi püsimatusest asjade ajamisel, mis hakkab Skorpionile üsna kiiresti vastu. Lisaks soovib Skorpion alati hoida ohjad enda käes, mis aga võib olla vastumeelt Amburile. Ärisuhe võidakse küll suure vaevaga tööle saada, kuid see on ka siis pidevalt täis pinget.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Horoskoop naisele


Päikesepüüdja


Skulptuur: elevant


Skulptuur: tütarlaps ja koer


Skulptuur: hirv


Kaelakee: draakon


Padjakate 50 x 50 cm (4 tk)


Päikesepüüdja


Puldiga juhitav robot


Kristall: lasuriit


Tassid (4 tk)


Konstruktor: Roadster VM-01


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)Lehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused