Tähtkujude sobivus: Kalad ja Kalad

Kalasid esindavateks planeetideks on Jupiter ja Neptuun. Jupiteri esindada on selles suhtes filosoofia, teadvus, õnn, optimism ja matkamine. Neptuuni esindada on unelmad, illusioonid ja empaatia.

Armastus

Suhe kahe Kala esindaja vahel on täis üksteise abistamist. Kalade esindaja püüab oma partnerit aidata nii palju kui ta selleks on suuteline. Selles suhtes on abistamise osakaal kindlasti tasakaalus, sest mõlemad märgid saavad sama palju tagasi, kui nad ise seda pakuvad.

Suhe nende kahe märgi vahel toimib küll üsna stabiilselt ning harmooniliselt, kuid probleeme võivad hakata tekitama osapoolte tunded. Kaladele on üsna iseloomulik see, et ta võtab kõike enda ümber toimuvad isiklikult ning sellega kahjustab oma tundeid. Seetõttu peaksid osapooled just sellele sektorile suhtes väga suurt tähelepanu pöörama.
Teatud määral vajavad osapooled selles suhtes ka isiklikku vabadust. Kindlasti peaksid mõlemad osapooled seda ka oma kaaslasele lubama. See aitab Kaladel ennast koguda.

Probleeme võib selles suhtes ette tulla rahaasjade ajamisel. Kalade esindaja ei taha vastu võtta suuremaid otsuseid ning seetõttu ootab seda oma kaaslaselt. Kõige paremaid ning realistlikumaid otsuseid suudavad osapooled vastu võtta selles suhtes ainult siis, kui kõik rahaasjad üksteisega täpselt läbi räägitakse.

Suhe Kalade vahel on tavaliselt üsna stabiilne ning suuremaid probleeme ette ei tule. Teatud määral tekitavad suhtesse pingeid osapoolte tunded, kuid nendest peaksid osapooled siiski veidi rohkem üle olema. See garanteerib suhte pika ea. Kindlasti ei puudu sellest suhtest ka armastus ning hoolitsus üksteise vastu.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu, kuna osapooltel on üsna raske otsuseid langetada ning eesmärke saavutada.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karma analüüs


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Kaelakee: skorpioni tähtkuju


Seinapilt lõuendil või kapal: Pakri pankrannik


Vaas


Tassid: Horizontal Line - Wassily Kandinsky (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: udune raba


Ehitusmasinad


Taro kaardid: Astral Realms Crystal Oracle (koos raamatuga)


Mälukaart: Lexar Professional 2000x SD Card 256GB, SDHC UHS-II


Kaelakee: veevalaja tähtkujuLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused