Tähtkujude sobivus: Jäär ja Ambur

Jäära juhtivaks planeediks on Marss ning Amburit juhtiv planeet on Jupiter. Marsi esindada selles suhtes on agressiivsus, võitlus, auahnus ja võit. Jupiter esindada on õnn, matkamine, optimism, filosoofia ning teadvus.

Armastus

Nii Jäär kui ka Ambur on energilised tulemärgid ning seetõttu jagavad kindlasti oma armastust, füüsilist aktiivsust ning võtavad ette kõikvõimalikke uusi ettevõtmisi. See suhe nende kahe märgi vahel peaks olema pikaealine ning seda just seetõttu, et pidevalt leitakse ühiseid tegevusi ning lisaks sellele tunnevad mõlemad märgid üksteise kooselust suurt naudingut. Ambur on selles suhtes selleks osapooleks, kes on valmis järgnema Jäära kõikidele ideedele. Jäär on niisiis selles suhtes ideede genereerijaks ning Ambur järgnejaks, kuna tal ei ole mingit soovi Jäära ideede teostamisest ilma jääda. Kindlasti vajab antud suhtes Ambur rohkem vabadust ning Jäär suudab seda suurepäraselt ka aktsepteerida.
Kui suhe on alles noor võib Jäär tihti tunda seda, et Ambur ei tunne tema vastu piisavalt huvi, kuigi see nii ei ole. Ambur otsib pidevalt väljakutseid ning naudib kõike uut. Suhte hilisemas järgus hakkab aga Ambur muutuma rohkem perekonnakeskseks ning seetõttu püüab just sealt leida kõike uut. Seetõttu ei ole mõtet Jääral Amburi tegevust liigselt karta, vaid sellele kindlasti veelgi rohkem kaasa aidata.

Kindlasti peaks selles suhtes olema mõlemal märgil sarnased huvid ning seetõttu ei muutu see suhe kunagi liialt üksluiseks. Ambur on pikka aega üsna lapsik, kuid perekonna loomisel hakkab ka tema muutuma. See suhe peaks nende märkide vahel toimima suurepäraselt ning kui mõlemad märgid suudavad suhte nimel veel töödki teha, peaks asjad veelgi paremaks muutuma.
Ärisuhted

Nende kahe märgi vaheline ärisuhe peaks olema hea. Seda veel eriti siis kui suudetakse piisavalt tähelepanu pöörata ka üksteise oskustele ning kogemustele. Lisaks sellele, et koostöö nende kahe märgi vahel peaks sujuma suurepäraselt, peaks need märgid omavahel kindlasti ka headeks sõpradeks sobima.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Aastahoroskoop naisele


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Kõrvarõngad: rebased


Tekk (150 x 200 cm)


Käevõru


Kaelakee: punane tiigrisilm


Kaelakee: Medusa


Kaelakee: süda ja käed


Kott - The Starry Night


Kaelakee: malahhiit (kett 50 cm)


Multitööriist: Bibury 21-osalineLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused