Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Neitsi

Neitsit juhtivaks planeediks on Merkuur ning Sõnni juhib Veenus. Merkuuri esindada on selles suhtes suhtlemine ja kiire mõtlemine. Veenus esindab selles suhtes armastust, ilu ja harmooniat.

Armastus

Probleemid nende kahe märgi vahel selles suhtes praktiliselt puuduvad, kuna mõlemad osapooled suudavad üksteist väga hästi mõista ning kõik ettevõetavad asjad on alati osapooltel väga põhjalikult läbi mõeldud. Lisaks kõigele pööravad osapooled üksteisele ka piisavalt tähelepanu ning see on antud suhte toimivuse eeltingimuseks.

Neitsi toob sellesse suhtesse uusi mõtteid, Sõnn omakorda harmooniat ja ilu. Sõnn võib selles suhtes Neitsile õpetada romantilisust ning Neitsi omakorda Sõnnile seda, kuidas asju vaadata ka teistest vaatenurkadest, peale enda oma.
Kuigi suhe nende kahe märgi vahel on harmooniline, on ka siin suhtes teatud asju, millele osapooled peaksid suuremat tähelepanu pöörama. Neitsi on selles suhtes selleks osapooleks, kes tegeleb peamiselt rahaasjadega. Sõnn peaks seetõttu kindlasti püüdma maha suruda oma raha kulutamise soovi, sest see võib olla Neitsile vastuvõetamatu. Neitsi omakorda peaks vähendama kriitikat Sõnni aadressi, sest see ei vii Neitsi soovitud tulemusteni. Kõige paremaid tulemusi saavutavad osapooled siis, kui probleemidest üksteisega piisavalt räägitakse.

Suhe nende kahe märgi vahel on alati soe ning pikaealine. Kindlasti võiksid osapooled veidi ennast jälgida eelpoolmainitud asjades. Just nii suudavad osapooled oma suhet veelgi kindlamana hoida.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks õnnestuma üsna hästi. Mõlemad märgid suudavad suhtesse tuua oma nägemused äriasjade ajamisest, mille tulemusena on koostöö nende märkide vahel mitmekesine. Kindlasti on kõik nende märkide poolt tehtavad otsused loogilised ning väga hästi läbimõeldud.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoobid, kuuhorksoobid, aasta analüüs numeroloogia järgi


Sünnihoroskoop


Lapse horoskoop


Pendel: must ahhaat


Kausid (2 tk) (24 cm)


Skulptuur


Pendel: must ahhaat


Kausid alusel (3 tk)


Tassid: Adele Bloch-Bauer (2 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: Võhandu jõgi


Kaelakee ja kõrvarõngad


Skulptuur: elevandid


Kaelakee: jänes


Kõrvarõngad: koaalad


Ripats: veevalajaLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused