Tähtkujude sobivus: Sõnn ja Kaksikud

Kaksikuid juhib Merkuur ning Sõnni juhtivaks planeediks on Veenus. Merkuuri esindada on selles suhtes suhtlemine ning kiire mõtlemine. Veenuse esindada on selles suhtes armastus, ilu ja harmoonia.

Armastus

Märgid on esmapilgul väga erinevad, kuid tegelikkuses suudavad osapooled üksteisest leida piisaval määral ühiseid jooni.

Mõlemad märgid tunnevad üksteise suhtes suurt külgetõmmet ning kindlasti toovad osapooled suhtesse ka eripärasid, mille tulemusena suhe täieneb.

Osapooled peavad suhteliselt palju ennast pingutama, et suudaksid üksteist piisavalt hästi mõiste. Sõnn ei ole selles suhtes kindlasti mitte eriti väljapoole suunatud, kuid ta peaks ennast selles suhtes kindlasti aktiivselt pingutama, kuna salatsemine on see, mis on Kaksikutele vastuvõetamatu.
Sõnn peab selles suhtes vaeva nägema sellega, et olla Kaksikutele võrdväärsem partner sotsiaalses aktiivsuses ning seda eriti siis kui Kaksikute esindajaks on meessoo esindaja.

Sõnn on selles suhtes palju tundlikum ning lisaks sellele ka romantilisem. Kaksikute esindaja suudab seda omadust Sõnni juures hästi mõista. Sõnn tunneb Kaksikute juures suurt naudingut aktiivsusest. Kaksikutel on suur soov flirtimise järgi ning Sõnn peaks seda ka Kaksikutele lubama. Kindlasti peaks Sõnn vältima seda, et ei muutuks Kaksikute suhtes armukadedaks.

Suhe nende kahe märgi vahel peaks toimima niisiis üsna stabiilselt, kuid osapooled peaksid kindlasti olema valmis ka suuremaks pingutamiseks üksteise tundmaõppimisel. Lisaks sellele on kindlasti vajalik ka teatud asjades kiire kompromissile minek. Kui selleks ollakse valmis, siis probleeme suhtes tavaliselt ette ei tule.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks toimima üsna suurepäraselt. Mõlemad osapooled suudavad sellesse ärisuhtesse kaasa tuua omapoolsed eripärad. Sõnn on selles suhtes praktilisemaks osapooleks ning seetõttu tegeleb Sõnn selles ärisuhtes peamiselt praktilisemate asjadega. Kaksikutele sobib peamiselt marketingiga seotud töökohustused.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Partnerlushoroskoop


Aastahoroskoop mehele


Suhtehoroskoobid


Hundi kujuke: labradoriit


Chevrolet Impala


Pehme mänguasi: komodo varaan


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Kõrvarõngad: meritäht


Taro kaardid: The Elemental Oracle (koos raamatuga)


Käevõru: päikesesüsteem (16-17 cm)


Kaelakee: labradoriit


Taro kaardid: Oracle of Mystical Moments (ainult kaardid)


Päikesepüüdja


Käevõru


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang TallinnasLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused