Tähtkujude sobivus: Vähk ja Lõvi

Lõvi juhiks on Päike ning Vähki juhib Kuu. Päikese esindada selles suhtes on isiklik mina, valgus, võim ja soojus. Kuu esindada on selles suhtes tunded, vaist ning hoolitsemine.

Armastus

Lõvile on selles suhtes eriti oluline maine ning kuulsus ning selle nimel on ta valmis ennast ka pidevalt pingutama. Vähk tunneb suurt vajadust turvalisuse järele.

Kuigi mõlemad märgid tunduvad üsna erinevad leidub ka ühiseid jooni, mis seda suhet kindlalt koos hoiavad. Need on armastus, hoolitsus, turvalisus ning mugavus. Just nende omaduste tõttu on osapooled suutelised leidma suhtesse vajalikke elemente ning nende nimel ka tegutsema. Suhtes ei tohiks praktiliselt kunagi puudu tulla tegevusest, kuna mõlemad osapooled otsivad teatud määral uusi väljakutseid.
Kindlasti peaksid mõlemad suhte osapooled jätma üksteisele piisavalt tegevusruumi. Just nii suudetakse vältida suuremat võimuvõitlust selles suhtes ning seda põhjusel, et mõlemad suhtes osapooled on võimauihkavad.

Et suhe normaalselt saaks toimida, peavad mõlemad osapooled kindlasti üsna palju ennast pingutama, et asjad normaalses suunas liikuma saada. Lõvi peaks suuremat tähelepanu pöörama majanduslikele küsimustele ning eriti raha kulutamisele. Vähk võiks rohkem arvestada Lõvi tähelepanuvajadusega ning pakkuda Lõvile selles suhtes rohkem tegevusvabadust.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel on küll võimalik ning edukas, kuid sellele lisandub kindlasti ka teatud pingelisus kahe osapoole vahel. Põhjustatud on see enamjaolt sellest, et mõlemad sooviksid olla antud ärisuhtes liidrirollis ning seetõttu ei olda valmis esialgu eriti arvestama teise osapoole arvamusega. Mõlemad märgid on suutelised selles siiski üle saama, kuid see nõuab teatud jõupingutusi mõlemalt osapoolelt, et üksteist paremini tundma õppida.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop naisele


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Horoskoop mehele


Kaelakee: tiigrisilm


Pendel: sinine kvarts


Söögiriistade komplekt (20 tk)


Taro kaardid: Tarot of the Divine (koos raamatuga)


Tassid (6 tk)


Käevõru: ema ja tütar


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Külmakott: Lifewit 20 l


Kristallipuu: tšakra


Padjakate 40 x 40 cm (2 tk)


Päikesepüüdja: koolibri


Hundi kujuke/ripats: lasuriitLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused