Tähtkujude sobivus: Vähk ja Vähk

Vähi juhiks on Kuu, mille esindada on tunded, vaist, harmoonia ja hoolitsus.

Armastus

Suhe kahe Vähi vahel võib olla teatud mõttes mõlemale osapoolele üsna kurnavaks. Vähil on väga hea mälu ning tehtud vigu ei unustata ning ei kiputa ka andestama. Lisaks sellele on Vähk ka väga tundlik märk, mistõttu eeldab vastavat käitumist ka oma kaaslaselt.

Samas on tunnevad mõlemad osapooled üksteise vastu suurt külgetõmmet ning ühistest tegevustest ei tule antud suhtes praktiliselt kunagi puudu. Osapooled püüavad leida pidevalt selliseid tegevusi, mis täiendaks nende teadmisi ning mis oleks alati uus ja huvitav.

Vähile on väga suure tähtsusega kodu ning perekonnaliikmed. Selle nimel suudavad selles suhtes osapooled väga palju ennast pingutada ning luua enda ümber turvalise ning meeldiva keskkonna. Vähile ei ole võõras ka töö tegemine ning selles suhtes püüavad osapooled alati maksimaalset edu saavutada. Liigseid riske osapooled ei võta, mistõttu ei ole selles suhtes karta ka majanduslikke tagasilööke.
Kõige suuremaid probleeme võib selles suhtes tekkida siis, kui Vähk hakkab oma tundeid oma kaaslase eest varajama. Seda olukorda peaks osapooled kindlasti vältima, sest see võib kaasa tuua suhte jahenemise.

Suhe nende kahe märgi vahel on niisiis küll võimalik, kuid puudu ei tule ka pingetest. Samas on neid probleeme võimalik osapooltel ära hoida, kui peamiseks eesmärgiks on võetud suhte toimivus ning tasakaal. Ülejäänud asjad järgnevad siis juba armastuse toel.
Ärisuhted

Ärisuhe kahe Vähi vahel tavaliselt ei õnnestu. Peamised probleemid tekivad selles ärisuhtes liidrirolli ümber. Mõlemad sooviksid olla selles rollis ning kokkulepet tavaliselt ei saavutata. See omakorda hakkab takistama äritegevust.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Elutee üldskeem


Sobivus perekonnaliikmega


Seinapilt lõuendil või kapal: päikeseloojang


Taskupeegel: The Star Night (Vincent van Gogh)


Kausid (6 tk) (10 cm)


Vaagen


Kaelakee: kollane topaas


Padjakate 40 x 40 cm (4 tk)


Taro kaardid: Tarot of the Little Prince (ainult kaardid)


Serviis (18-osaline) - Villeroy & Boch


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Taro kaardid: Dreamscape Oracle (koos raamatuga)


Kaelakee: obsidiaan


Kauss (16 cm) - Maxwell & WilliamsLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused