Ruunide ennustus ajavahemikuks 29.05.2023. – 04.06.2023.a.

JÄÄR

See nädal peaks olema Sulle üsna positiivsete mõjudega. Samas tuleks Sul jälgida seda, et Sa ei muutuks liialt tormakaks uutest võimalustest kinnihaaramisel. Sul ei ole piisavalt kannatust, et kõik asjad enda jaoks läbi mõelda, mistõttu on ka valeotsused kerged tulema. Rahaliselt peaks see nädal olema Sulle päris hea aeg. Võimalik, et teenid sellel nädalal lisaraha, mida kaua oodanud oled. Armuasjades tuleks olla mõnevõrra tähelepanelikum. Kipud olema oma partneri tunnete ja vajaduste suhtes ükskõikne ning see võib kaasa tuua mitmesuguseid ebameeldivusi. Tööasjades peaksid praegu vältima liigset tormakust. Tormakus võib viia selleni, et Sul tuleb nii mõnedki olulised kohustused ümber teha.
SÕNN

Arvatavasti toob see nädal kaasa mitmesuguseid ootamatusi ja on võimalikud ka kiired arengud. See paneb proovile Sinu kohanemisvõime. Teiste inimestega suhtlemisel peaksid olema väga ettevaatlik kriitikaga. Mõtle hoolikalt, mida ütled ja kuidas ütled. Paljuski on selle nädala sündmused seotud karmadega. Mida paremini oled ennast viimasel ajal välja näidanud, seda paremaks kujunevad ka selle nädala võimalused ja tulemused. Võimalik, et see nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid ootamatusi, millega Sul on alguses raske kohaneda. Hoia silm peal oma tervisel, sest võimalikud on ootamatud tervisemured. Lähedased inimesed vajaksid praegu rohkem Sinu abi ja toetust.
KAKSIKUD

Oled sellel nädalal väga ettevõtlik. Ükski takistus pole selline, mida Sa ületada ei suudaks. Jälgi tähelepanelikumalt enda ümber toimuvat, sest see võimaldaks Sul osa saada headest võimalustest. See nädal on suurepärane aeg selleks, et hakkaksid oma elus lahendama neid probleeme, mis viimasel ajal on esile kerkinud. Selles vallas saaksid tulemused olema palju paremad, kui Sa oleksid osanud arvata. Väga suurt tähelepanu peaksid praegu pöörama detailidele. Need mängivad Sinu elus väga olulist rolli. Kriitilise pilguga tasuks üle vaadata oma edaspidised plaanid. Võib-olla tasuks teha selles vallas mõningaid muudatusi. Rahaasjades peaks see nädal olema päris hea aeg. Teiste inimestega suhtlemisel ära lase endale praegu pähe istuda. Mõtle hoolikalt, millistest asjadest haarad kinni ja millistest mitte. Suurepärane aeg selleks, et koduses elus midagi suuremat korda saata.
VÄHK

Üldiselt peaks see nädal kujunema Sulle päris heaks. Siiski võivad esile kerkida mõningad probleemid, mille lahendamine eeldab suuremat keskendumist. Sellel nädalal tasuks vältida kõikvõimalikke riske. Sinu enesekindlus ja tahtejõud ei ole nii suured, et nende riskide tagajärgedega tegelema asuda. Teiste inimestega suhtlemine on võib-olla mõnevõrra keeruline ja ei ole välistatud, et keegi võib Sinu mainet kahjustada. Peaksid mõtlema sellele, mida tulevikus sooviksid korda saata. Selles vallas on head ideed kerged tekkima. Oled praegu tavalisest tundlikum kõikvõimalike haiguste suhtes, seetõttu hoia oma tervist. Füüsiliselt tasuks olla mõnevõrra aktiivsem.
LÕVI

Sellel nädalal on Sul väga suur soov selle järele, et oma maailma veidi avardada. Oht on aga selles, et lähed selles vallas kergesti liialdustesse. Peaksid praegu rohkem usaldama oma sisetunnet. See aitab teha paremaid valikuid. Kindlasti väldi olukorda, kus laseksid teistel inimestel endale survet avaldada. Suhtlemine võib olla mõnevõrra keeruline, kompromisside ja lahenduste leidmine veelgi keerulisem. Oled väga tundlik teiste inimeste väljaütlemiste suhtes. Ei ole välistatud, et lähed kellegagi veidi raksu. Tööalaselt peaksid jälgima seda, et Sa ei võtaks enda kanda praegu liigselt kohustusi. Vajaksid praegu rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Ainult seeläbi suudad oma energiavarud tasakaalus hoida. Pereliikmed võivad vajada praegu rohkem Sinu abi ja toetust. Hea aeg kõikvõimalike uute eluvaldkondade tundmaõppimiseks.
NEITSI

Oled sellel nädalal tavalisest palju emotsionaalsem. See võib tekitada pingeid inimsuhetes. Praegu tasuks ennast rohkem pingutada selle nimel, et vanad probleemid lahendused leiaksid. Vastasel korral võivad need hakata Sinu igapäevaseid tegemisi olulisel määral pidurdama. Ära võta sellel nädalal mõttetuid riske. Jälgi tähelepanelikult kõikvõimalikke detaile, sest need mõjutavad Sinu ettevõtmisi väga olulisel määral. Hea aeg selleks, et oma rahaasjad korda ajada. Rahaasjades võivad Sulle avaneda suurepärased võimalused. Tööalases elus jälgi seda, et kõik kohustused oleksid õigeaegselt tehtud ja dokumendid samuti esitatud.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eluteed edendavad ja takistavad omadused


Aastahoroskoop (saatus ja otsused)


Eelmise elu analüüs


Kaelakee: kaksikud


Tööriistakomplekt: 43-osaline


Kausid (4 tk) (11 cm)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Taro kaardid (tugevast materjalist, veekindlad, koos raamatuga)


Ferrari SF90 Stradale


Skulptuur: hirvLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused