2017 aasta kevadehoroskoop (Sõnn)


Foto: FreeDigitalPhotos.net

SÕNN

See kevad võib Sulle kaasa tuua ühe suurema konflikti ühe olulise ja mõjuka inimesega. Sul on seda probleemi raske lahendada ning pead tegema mitmeid olulisi järeleandmisi, et situatsioon kontrolli alla saada. Samas kui hiljem olukorrale tagasi vaatad, siis tunned ennast üsna hästi, et tegid just sellised valikud, nagu teed.

Satud sellel perioodil mitmete selliste situatsioonide keskele, mis võivad Sinus sügavat imestust tekitada. Need on oma olemuselt positiivsed situatsioonid, kuid võivad üsna olulisel määral mõjutada Sinu edaspidist käekäiku.

Igapäevaste asjaajamiste juures tuleb Sul arvatavasti langetada mitmeid olulisi otsuseid. See tähendab aga seda, et peaksid olema kogu aeg vajaliku informatsiooniga varustatud. Ära usu praegu liigselt teiste inimeste arvamusi ja mõtteid. Saad toetuda ainult kõige olulisematele faktidele, et otsuseid teha. Ka tuleks Sul arvestada võimalusega, et Sind võidakse mõne inimese poolt kurjalt ära kasutada.Saad uut informatsiooni, mis paneb nii mõnedki varasemad sündmused Sinu jaoks hoopis uude valgusesse. Ka võib see informatsioon aidata Sul lahendada mõningaid varasemaid probleeme.

Juriidiliste asjadega tuleks Sul olla väga ettevaatlik. Võimaluse korral tasuks kohtuasjadest hoiduda, sest sellistes asjades on võitjana väljumine väga keeruline.

Sellel kevadel võib üks meesterahvas Sulle mõningaid probleeme tekitada. Võimalik, et tegemist on tervisemurede esilekerkimisega.Saad uut informatsiooni, mis paneb nii mõnedki varasemad sündmused Sinu jaoks hoopis uude valgusesse. Ka võib see informatsioon aidata Sul lahendada mõningaid varasemaid probleeme.

Juriidiliste asjadega tuleks Sul olla väga ettevaatlik. Võimaluse korral tasuks kohtuasjadest hoiduda, sest sellistes asjades on võitjana väljumine väga keeruline.

Sellel kevadel võib üks meesterahvas Sulle mõningaid probleeme tekitada. Võimalik, et tegemist on tervisemurede esilekerkimisega.

Armuasjades tuleb Sul olla sellel perioodil mõnevõrra tähelepanelikum. Ära lase mõttetutel probleemidel tekkida või kui need tekivad, lahenda need kiiresti. Võiksid teha jõupingutusi selleks, et lahendada oma partneriga kõikvõimalikud varasemad probleemid, sest selles osas tuled mitmetele headele ideedele.

Sul tasuks partneriga suhtlemisel hoolikamalt oma sõnu valida, et mitte lasta mõttetutel probleemidel esile kerkida.Tööasjad kujunevad Sulle praegu mõnevõrra pingelisteks. Peamiseks põhjuseks on see, et Sul tuleb tegeleda nii paljude erinevate kohustustega ning Sul on raskusi kõikide asjade valmis saamisega.

Suhtlemisel kolleegidega tasuks Sul hoolikamalt oma sõnu valida. Oled oma väljaütlemiste juures tormakas, tekitades seeläbi arusaamatusi ja probleeme. Hea oleks kui näitaksid kolleegide suunas välja suuremat abivalmidust, sest nad vajaksid mõningate probleemide lahendamisel Sinu abi.

Hea aeg õppimiseks ja eksamite sooritamiseks. Eksamiteks tuleb ikka korralikult õppida, kuid see käib mõnevõrra kergemalt, kui ehk muul ajal.

Kui oled plaaninud mõne ärilise tehingu tegemist, siis see kevad on selleks hea aeg.

Seotud postitused