Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 05.02.2024. – 11.02.2024.a.

JÄÄR

Sellel nädalal tasuks oma silmad rohkem lahti hoida ja otsida võimalusi iseseisvuse suurendamiseks. Teatud määral peaks see Sul õnnestuma, kuid liialdustest tasuks hoiduda. Pane enda jaoks paika eesmärgid, mille poole sooviksid liikuda. Igapäevased kohustused eeldavad Sinult suuremat tähelepanelikkust ja keskendumist. Ära muutu liialt tormakaks, kuna see võib kaasa tuua tagasilööke. Ära võta enda kanda liigseid kohustusi. Oluline on see, et täidaksid oma kohustused hoolikalt ja täpselt. Hea aeg selleks, et perekonnaga koos rohkem aega veeta. Arvesta rohkem oma pereliikmete arvamustega ja soovidega, see aitab ära hoida mitmeid arusaamatusi. Inimsuhete vallas, ole lahkem ja tundlikum, see aitab inimsuhete toimimisele kaasa. Võta rohkem kuulda seda, mida teised inimesed Sulle räägivad või soovitavad.
SÕNN

Üldiselt peaksid sellel nädalal on Sinu ettevõtmised päris hästi kulgema. Võimalik, et Sa ise muudad oma sammude ja mõtetega olukorra veidi keerulisemaks. Pane rohkem rõhku rutiinsematele ettevõtmistele. Hoidu sellest, et hakkaksid igapäevaste tegemiste juures suuremaid muudatusi tegema. Oled sellel nädalal ümbritsetud paljude mõjukate inimestega, kes sooviksid Sind ehk kaasa kiskuda väga erinevatesse ettevõtmistesse. Endale tuleb aga kindlaks jääda, sest vastasel korral võid leida ennast päris segaduse keskelt. Inimsuhete vallas pane rõhk huumorimeele kasutamisele, see aitaks nii mõnedki olukorrad paremini kontrolli all hoida. Võta kuulda rohkem teiste inimeste arvamusi ja mõtteid. Kodune elu eeldab Sinult seda, et oleksid valmis enda kätte võtma algatuse, mis võimaldaks nii mõnedki asjad paremini tehtud saada.
KAKSIKUD

Sellel nädalal tasuks oma tegemistega võib-olla rohkem tahaplaanile hoida, vastasel korral võid endale tekitada mitmesuguseid probleeme ja arusaamatusi, mida oleks praegu mõttekas vältida. Samas ei tähenda see sugugi seda, et peaksid oma ettevõtmisi vähendama või maha suruma. Kõikvõimalike plaanide teostamiseks tuleb suurem aktiivsus praegu kasuks, kuid püüa seda teha varjatumalt. Ettevaatlikum tasuks olla sellega, et Sa ei räägiks välja oma saladusi. Saadud informatsiooni võidakse Sinu vastu ära kasutada. Olenemata sellest, millega Sa ka ei tegeleks, tuleb hoida kinni sellest elusuunast, mille oled enda jaoks varem paika pannud. Ära haara kinnisilmi kinni uutest võimalustest ja ideedest. Oluline roll on praegu mängida sellel, kuivõrd suur on Sinu kindlustunne. Mida enesekindlamalt Sa ennast praegu tunned, seda paremateks kujunevad ka Sinu selle nädala ettevõtmised. Teiste inimestega suhtlemine eeldab Sinult suuremat paindlikkust ja tolerantsust. Pikaajaliste plaanide tegemiseks ei ole praegu kõige parem aeg.
VÄHK

Sellel nädalal tasuks rohkem rõhku panna inimestega suhtlemisele. Mida paremini see Sul õnnestub ja mida paremini Sa teiste inimestega kokku sobid, seda paremad tulemused oled suuteline saavutama. Jaga julgemalt oma mõtteid ja ideid. See võimaldab Sul oma ideid paremini ellu viia. Kasuks tuleks meeskonnatöö tegemine. Võimalik, et Sinult oodatakse sellel nädalal seda, et haaraksid mõningates situatsioonides juhtohjad enda kätte. See ei pruugi Sulle meeltmööda olla, kuna sooviksid olla oma ettevõtmistega pigem tagaplaanil. Pööra rohkem tähelepanu ka oma peresuhetele. Ole valmis tegema oma soovide ja vajaduste osas mõningaid järeleandmisi. See aitab peresuhted toimivatena hoida. Kasuks tuleks see, kui kasutaksid julgemalt ära oma huumorimeelt. Koduste tööde tegemiseks peaks olema see nädal väga hea aeg. Pigem tasubki keskenduda selle nädala rutiinsematele ettevõtmistele.
LÕVI

Sellel nädalal võiksid rohkem rõhku panna nii enda kui ka lähedaste inimeste eest hoolitsemisele. Ümbritse ennast rohkem selliste inimestega, kes on Sinu elus olulise tähendusega. Üksindust tasuks vältida. Mitmesugused ühised ettevõtmised koos lähedastega annavad Sulle oluliselt parema enesetunde ja võimaldavad ka mõista neid asju, mis on Sulle siiani arusaamatuks jäänud. Hoidu sellel nädalal suurematest kohustustest, pigem püüa nädal rahulikumas tempos mööda saata. Pooleliolevad asjad tasuks siiski lõpule viia. Õnn on Sinuga, mistõttu on Sul head võimalused, et leida lahendus nendele probleemidele, mis Sulle pikka aega peavalu on valmistanud. Peaksid ainult nende probleemidega julgemalt tegelema asuma. Oma tervisele tasuks rohkem tähelepanu pöörata, selles vallas on mõningad probleemid kergesti esile kerkimas. Jälgi ka seda, et Sinu toiduvalik oleks võimalikult mitmekesine. Puhkamine on oluline, mistõttu püüda püüa hoiduda sellest, et ennast erinevate kohustustega liigselt ära kurnaksid. Hea aeg selleks, et proovida elus ka mõningaid uusi lähenemisviise, et probleemidele lahendusi otsida.
NEITSI

See nädal peaks kujunema üsna edukaks. Võiksid praegu teha oma elus mõningaid muudatusi, mis aitaksid Sinu ettevõtmiste kulgemisele kaasa. Pead jälgima seda, et Sa paneksid enda jaoks täpselt paika suuna, mille poole soovid püüelda. Oma väljenduste juures tasuks olla selgem ja arusaadavam, kuna teised inimesed ei pruugi Sind vajalikul määral mõista. Sul on võimalus võita teiste inimeste tähelepanu ja poolehoid, kuid see eeldab ka seda, et teiste inimestega avatumalt suhtleksid ja jagaksid julgemalt oma rõõme ja muresid. Paljudes küsimustes on oluline see, et jääksid endale kindlaks, kuna ainult nii on Sul võimalik olukord kindlalt kontrolli all hoida. Kui lased endale pähe istuda, võivad paljud edaspidised võimalused Sulle avanemata jääda. Hea aeg selleks, et oma ideid ja mõtteid esile tuua, praegu ollakse valmis nendega paremini kohanema.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Aastahoroskoop - 214 lehekülge


Aastahoroskoop naisele


Käevõru: kuukivi


Pehme mänguasi: orav (suurus L (32 cm))


Kaelakee: vähi tähtkuju


Vaasid (2 tk)


Kaelakee: veevalaja


Taro kaardid: Forest of Enchantment (koos raamatuga)


Kaelakee: punane ahhaat


Roostevabast terasest pott


Kõrvarõngad: ema ja tütarLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused