Tähtkujude sobivus: Vähk ja Kaljukits

Kaljukitse juhiks on Saturn ning Vähki juhib Kuu. Saturni esindada on selles suhtes distsipliin ja eesmärkide saavutamine. Kuu esindada on selle suhtes vaist, hoolitsus ja tunded.

Armastus

Mõlemale märgile on antud suhtes väga oluline edu saavutamine ning sellega kaasnev heaolu. Mõlemad märgid naudivad luksusesemeid. Lisaks edu saavutamisele on osapooltele väga oluline karjäär, sotsiaalne staatus ja turvalisus. Just nende asjade nimel püüavad osapooled ennast pingutada.

Osapooled saavad kindlasti selles suhtes ka üksteiselt üsna palju õppida. Kaljukits võib Vähilt õppida seda, kuidas kõiki asju pinnapealsemalt ajada ning kuidas elu maksimaalselt nautida. Vähk omakorda võib Kaljukitselt õppida eesmärkide saavutamist ja distsipliini.
Kindlasti peaksid osapooled antud suhtes jätma üksteisele piisavalt tegevusvabadust, sest vastasel korral võivad osapooled hakata tundma end teatud määral rõhutuna ning seda eriti Vähk. See tegevusvabadus peaks puudutama ka rahalist vabadust.

Mõlemad märgid suudavad selles suhtes rahaasju suurepäraselt korraldada, kuid samas ei tohiks sealjuures ära unustada ka suhte tähtsust ning meelelahutuslike ettevõtmiste vajalikkust. Ainult nii suudavad osapooled end veelgi paremini tundma õppida ning nii suhet tugevdada.

Suhe nende kahe märgi vahel on võimalik ainult siis kui osapooled suudavad leida piisavalt aega ja tahet üksteise jaoks. Kui selleks ollakse suutelised, on suhe nende kahe märgi vahel pikaajaline ning kindlasti majanduslikult üsna edukas.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel on üsna edukas, kuid osapooled peaksid olema kohe alguses valmis üksteist rohkem kuulama ning üksteise ideid arvesse võtma. Kui selleks ollakse suutelised, on ärisuhe edukas ning pidevas arengus.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Elukoha horoskoop


Millest räägib Sinu nimi?


Numeroloogilised analüüsid


Kaelakee: fluoriit


Klaasskulptuur: roosid


Kaelakee: tiigrisilm


Tassid (3 tk) - Villeroy & Boch


Seinakell: kass kalu püüdmas


Kaelakee: kaljukitse tähtkuju


Kristall: kuukivi


Kaelakee: akvamariin


Tassid (4 tk)


Kaelakee: vähi tähtkuju


Barbie nukk (GTJ78)


Kaelakee: kompassLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused