Kuu mõjud ajavahemikul 29.01.2024. – 04.02.2024.a.

Esmaspäevast teisipäeva hommikuni mõjutab Kuu Neitsis. Tervislikud eluviisid, korra ja distsipliini nõudmine on esiplaanil. Löövad välja igasugused pedantsuse ilmingud ja kiputakse ka rohkem irisema ning näägutama teiste kallal. Kriitikanooli esmaspäeval lendab igas suunas. Igasugune korra ja süsteemi loomine edeneb hästi. Koristamine, korrastamine, puhastamine, kontrollimine, õppimine on soositud. Ka täpsust, süvenemist ja püsivust nõudvad tegevused edenevad hästi. Mõistus töötab ratsionaalselt, võetakse vastu mõistlikke otsuseid. Tervis: hea aeg meditsiinilisteks protseduurideks ja uuringuteks, tulemused on täpsed. Soolestik ja seedeorganid on ohustatud, peab toitumist jälgima, tervislikumalt toituma. Tervisele mõjub hästi rohke puhta vee joomine. Võib esineda veidraid valusid seedeorganite piirkonnas, alakõht võib olla tundlik. Paastumine mõjub hästi. Hea aeg on ka tervise parandamise eesmärgil dieedi alustamiseks.
Teisipäeva hommikust neljapäeva hilisõhtuni mõjutab Kuu Kaaludes. Suhtlemine on pingevaba, viisakas ja sõbralik, välditakse äärmusi ja ebaviisakust. Sotsiaalne suhtlemine on võimendunud. Teiste arvamus mõjutab rohkem, ise ja üksi otsustada on raske, üksindust on üldse raskem taluda. Vajatakse partnerit ja kaasaaitajat, kedagi enda kõrvale, kellega saaks asju arutada. Sobib hästi nõupidamiste, koosolekute ja (rahu)läbirääkimiste läbiviimiseks, seltskondlikuks suhtlemiseks. Leppimine ja lepitamine õnnestuvad hästi, tülisituatsioone ja ebakõlasid on kergem siluda, igasuguseid sasipuntraid õnnestub lahti harutada. Konsultatsioonid, nõustamised, enda või asutuse maine parandamine edeneb hästi. Igasugune korralagedus ja räpane keskkond, lärm ja labasus häirib. Kultuuriüritustel osalemiseks hea aeg. Sobib hästi ilu, disaini, moe ja kunstiga seotud ürituste läbiviimiseks, samuti abiellumiseks ja kihluspidudeks. Hea aeg trendikaid riideid osta, samuti moekaid ja sobivaid aksessuaare, ilumeel on võimendatud ja värvitaju parem. Tervis: tunda võivad anda pankreas, neerud, põis, puusade piirkond. Alkoholi (eriti kange alkoholi) tarbimine mõjub halvasti. Kasulik on juua sel perioodil puhast vett. Psühholoogi külastamiseks hea aeg.
Neljapäeva hilisõhtust pühapäeva hommikuni mõjutab Kuu Skorpionis. Õhkkond muutub kirglikumaks ja salapärasemaks. Võidakse näha kõike liiga süngetes värvides, äärmuslikud emotsioonid löövad välja. Esineb emotsionaalset laadi tundepurskeid, manipuleeritakse teistega, nuhitakse saladusi välja, seksuaalsus on laes, võib esineda kiresööste ja üheöösuhteid. Pühendumist ja kirglikkust nõudvad tegevused on soositud. On kergem ennast ületada ja hea tulemuse nimel pingutada. Lihtsam on muudatusi teha, kui on vaja suhteid lõpetada, midagi parandada või taastada. Mööbli või maja restaureerimiseks väga hea aeg. Sel perioodil võidakse nii endale kui teistele rohkem haiget teha, mürgiastel on kogu aeg valmis torkama, isegi viisakad ja tagasihoidlikud inimesed võivad torkima hakata. Suhete parandamiseks see periood ei sobi, ei soodusta ka koostööd. Tervis: suguelundid, põis ja jämesool on ohustatud. Juhuseks võib halbu tagajärgi anda. Tervisele võib halba mõju tekitada igasugune ennasthävitav elustiil, mis Skorpioni mõju all võib domineerima hakata.
Pühapäeva varahommikust hakkab mõjutama Kuu Amburis. Pühapäev on rahutu ja rõõmsa energiaga, sobib hästi aktiivseks ajaviitmiseks vabas looduses. On hooletust, taktitust ja kiirustamist, liikluses peaks olema tähelepanelik. Püsivust nõudvad rutiinsed tegevused ei sobi. Hea aeg on sportlikuks tegevuseks ja liikumiseks, samuti õppimiseks, õpetamiseks, eksootika nautimiseks, reisimiseks, juriidiliseks nõuandeks. Seda päeva ei tohiks kodus maha molutada, kindlasti peaks seda rõõmsat energiat kasutama enda liigutamiseks. Hea aeg sõprade ja mõttekaaslastega suhtlemiseks. Tervis: puusad, reied, istmikunärvid on ohustatud. Ohus on ka maks, mistõttu pole hea süüa toite, mis maksa koormavad ja alkoholi (eriti kanget) peaks vältima. Tervisespordiga tegelemine ja enda liigutamine vabas looduses mõjuvad hästi.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Sobivus perekonnaliikmega


Suhte analüüs ja võimalused (kvaliteet)


Skulptuur: jõehobu


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: puu rannas


Kaelakee: tiigrisilm


Sall


Käevõru: heliotroop


Ford Mustang GTA, 1967


Seinapilt lõuendil või kapal: udune raba


Kaelakee: tiigrisilmNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused