Ruunide ennustus ajavahemikuks 12.02.2024. – 18.02.2024.a.

JÄÄR

See nädal toob Sinu ellu mitmesuguseid väiksemaid probleeme, samas oled suuteline need üsna kiiresti ületama, kui näitad välja tahtejõudu. Armastuse vallas peaks nädal kulgema päris hästi ning erilisi probleeme tekkida ei tohiks. Ole oma partneriga suhtlemisel avatud ja aus, seeläbi saad oma suhte oluliselt tugevamaks muuta. Ära tõsta esile probleeme, mis on juba varem lahenduse leidnud. Perekondlikes asjades tuleb oma pereliikmetele rohkem tähelepanu pöörata ja nende suunas kannatlikkust välja näidata. Ole mõistev ja toetav, see aitab peresuhted paremini toimima saada. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mõningaid väljakutseid, samas oled suuteline kõik asjad kenasti tehtud saama. Ole julgemalt valmis kinni haarama uutest võimalustest, sest need tagavad Sulle edaspidiseks suuremad edusammud. Rahaasjades tasub olla hoolikam ja ettevaatlikum. Keskendu pigem säästmisele ja eelarve põhjalikumale planeerimisele, seeläbi väldid ootamatuid rahalisi raskusi. Tervise vallas peaks see nädal olema üsna hea aeg, mingeid erilisi probleeme tekkida ei tohiks. Ole füüsiliselt aktiivsem, ja püüa stress kontrolli all hoida.
SÕNN

Peaksid sellel nädalal oma ettevõtmistega päris kenasti hakkama saama. Rohkem tasuks tegeleda asjadega, mis on Sulle kõige rohkem meelepärasemad. Armastuse valas toob see nädal arvatavasti kaasa mõningaid keerukaid hetki, mistõttu tasub partneriga avatumalt suhelda ning püüa mõista tema mõttekäike. Hea oleks oma partnerit millegi meeldivaga üllatada. Perekondlikud asjad kujunevad üsna headeks. Ole oma pereliikmete suunas tähelepanelikum ja empaatilisem. Võimalikud on mõningad pinged, kuid need on võimalik kiiresti lahendada. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mõningaid raskusi ja ootamatuid muutusi. Pead rohkem keskenduma ning arvesta ka sellega, et mõnel päeval pead tegema arvatavasti ületunde. Rahaasjades tasub olla hoolikam, eriti oluliste rahaliste otsuste tegemisel. Võiksid oma silmad lahti hoida, sest Sulle võivad avaneda uued võimalused lisaraha teenimiseks. Tervise vallas tuleks rohkem tähelepanu pöörata oma vaimsele tervisele. Pead tähelepanelikult jälgima seda, milliseid märke Sinu keha välja näitab. Seeläbi on Sul võimalik õigeaegselt tekkivaid probleeme märgata.
KAKSIKUD

Sinu igapäevased ettevõtmised eeldavad sellel nädalal suuremat tähelepanu ja keskendumist. Ära eelda seda, midagi kergelt kätte tuleb. Armastuse vallas toob see nädal kaasa üsna häid tulemusi. Ole oma partneri jaoks olemas ning julgustada teda rääkima asjadest, mis on talle olulised. Julgemalt tasuks ka oma tundeid väljendada. Pereasjades võib see nädal kaasa tuua mõningaid konfliktsituatsioone, mistõttu on vaja pöörata tähelepanu oma pereliikmete vajadustele. Ole valmis neid keerulistel hetkedel rohkem toetama. Tööalaselt tasub rohkem rõhku panna paindlikkusele. Kasuta oma varem omandatud oskusi, et edu saavutada. Püüa hoida suhted kolleegidega võimalikult headena. Rahaasjad peaksid kulgema üldiselt hästi, kuid mõningad hetked võivad tekitada ebakindlust. Jälgi tähelepanelikult seda, milliseid rahalisi otsuseid sellel nädalal langetad. Väldi tormakust. Tervise vallas tuleks rohkem leida aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, et seeläbi oma energiavarusid taastada. Sinu energiavarud kuluvad praegu üsna kiiresti otsakorrale. Oluline on see, et oleksid positiivse ellusuhtumisega.
VÄHK

Peaksid sellel nädalal üsna hästi oma ettevõtmistega hakkama saama. Siiski tasub jälgida seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi. Armastuse vallas peaksid asjad kulgema üsna hästi. Ära karda oma tunnetest avameelselt rääkida. See nädal on hea aeg selleks, et alustaksid partneriga esilekerkinud probleemide lahendamist. See nädal on suurepärane aeg, et üksteist rohkem toetada ja arendada vestlus olulistel teemadel. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mitmesuguseid väljakutseid, samas ka võimalusi. Ole valmis kiireks kohanemiseks, seeläbi lood endale edaspidiseks uusi võimalusi. Näita julgemalt välja oma oskusi ja võimeid. Rahaasjades tasub olla ettevaatlikum ja tee läbimõeldud otsuseid. Suurematest kulutustest tasuks hoiduda. Investeeringute tegemisel mõtle hoolikalt oma sammud läbi. Tervise vallas on oluline säilitada tasakaal. Hoolitse oma füüsilise kui vaimse heaolu eest. Vajad rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Püüa hoida oma energiavarud tasakaalus. Ettevaatlikum tasuks olla võimalike vigastuste tekkimise suhtes.
LÕVI

Oled sellel nädalal väga sihikindel, jõuad oma ettevõtmistega soovitud tulemusteni. Rohkem tasuks jälgida seda, et Sa ei võtaks enda kanda liialt palju kohustusi. Püüa ka rohkem rõhku panna sellele, et inimsuhted hästi toimiksid. Armastuse vallas kulgeb sel nädalal üsna positiivselt ning lahenduse peaksid leidma mitmesugused probleemid, mis on varem esile kerkinud. Ole oma partnerile rohkem toeks ja julgustuseks. Perekondlikud suhted on sellel nädalal Sinu peamiseks prioriteediks. Oled valmis rohkem oma lähedasi inimesi toetama ja otsid lahendusi esile kerkinud konfliktidele. Ühine aeg perega aitab peresuhteid tugevdada. Tööalaselt võib see nädal kaasa tuua mõningaid takistusi. Ole kannatlik ja proovi leida loomingulisi lahendusi. Koostöö kolleegidega aitab kõikvõimalikud takistused ja probleemid kiiremini ületada. Rahaasjade kulgevad üsna hästi. Siiski tasub oma kulutustel silm peal hoida, hoidu mõttetutest kulutustest. Keskendu pigem säästmisele, et seeläbi vältida edaspidi suuremaid probleeme tervise vallas. Jälgi seda, et Sa ennast liigselt ära ei kurnaks. Sinu energiavarud ei ole praegu sugugi nii suured kui tavaliselt. Ettevaatlikum tasuks olla füüsilise töö tegijatel, sest õnnetused on praegu kerged tekkima.
NEITSI

Peaksid sellel nädalal oma ettevõtmistega päris kenasti hakkama saama. Sul tasub leida võimalusi selleks, et tehtud saada need kohustused, mis viimasel ajal võib-olla kõige paremini kulgenud pole. Armastuse vallas toob see nädal kaasa mitmesuguseid meeldivaid hetki, mis aitavad suhet tugevdada. Oma partnerit tasuks millegi meeldiva ja huvitavaga üllatada. Perekondlikes asjades kulgevad asjad üldiselt päris hästi, kuid ole valmis ka mõningateks pingelistes hetkedeks. Ole oma pereliikmete suunas mõistvam ning püüa pakkuda omapoolset tuge kõikvõimalike konfliktide lahendamisel. Tööalaselt võib see nädal viia Sind mitmesuguste ootamatuste keskele. Võib-olla pead hakkama tegelema kohustustega, millega Sa varem tegelenud pole. Ole paindlik ja kasuta ära oma oskusi, mida varem omandanud oled. Rahaasjades tasub olla pigem ettevaatlik. Hoidu liigsetest kulutustest, eriti kui Sa neid pikalt planeerinud pole. Rahaliste plaanide tegemine tuleks kasuks ja aitaks edaspidi probleeme vältida. Tervise vallas tuleks rohkem rõhku panna sellele, et Sinu elus oleks valitsemas tasakaal. Hoia silm peal oma toiduvalikul, kuna vastasel korral on seedeprobleemid kerged tekkima. Ka oma nahale tasub sellel nädalal rohkem tähelepanu pöörata.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Kolme kuu horoskoop (päevade lõikes)


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Elevandi kujuke: ametüst


Tassid ja taldrikud (6 tk)


Taldrikud (32 cm) (4 tk)


Tassid: linnud (4 tk)


Taro kaardid: The Lord of the Rings (ainult kaardid)


Funwhole konstruktor: LED tuledega loss (1044 osa)


Käevõru


Konna kujuke: roosa kvarts


Kaelakee: labradoriitLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused