Tähtkujude sobivus: Neitsi ja Neitsi

Neitsit juhib Merkuur, mille esindada on selles suhtes peamiselt suhtlemine.

Armastus

Kahe Neitsi vahelist suhet iseloomustab peamiselt suhtlemise mitmekülgsus. Mõlemad osapooled on idealistid ning lisaks sellele suudavad üksteist väga hästi mõista ja seda isegi ilma sõnadeta. Lisaks kõigele suudavad osapooled väga hästi korraldada ka kõiki oma rahaasju.

Suhe kahe Neitsi vahel on alati avatud ja aus, täis suhtlemist. Teatud määral võib suhtes tekkida probleeme tööasjades, kui mõlemad osapooled seavad eesmärgiks üksteisega konkureerida. Seda olukorda peaksid osapooled kindlasti koheselt vältida püüdma.
Kahe Neitsi vahelises suhtes on kõik asjad väga põhjalikult läbi mõeldud ning tehtavad otsused tuginevad alati faktidele. Kaks Neitsit loovad enda ümber väikese loogilise maailma, milles nad oma eesmärke ellu püüavad viia.

Suhe kahe Neitsi vahel on üldiselt alati soe ja tasakaalus, kuid osapooled peavad meeles pidama seda, et nad omavahel konkureerima ei hakka. Probleeme selles suhtes tavaliselt ei esine ning kõik probleemid suudetakse lahendada üksteisega rääkides.
Ärisuhted

Ärisuhe kahe Neitsi vahel peaks õnnestuma üsna suurepäraselt. Mõlemad osapooled suudavad olla oma ideedes idealistlikud ning ka rahaasjade ajamine suudetakse korraldada suurepäraselt.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Armastuse ja suhete aastahoroskoop


Ühe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi (lisana aasta lühinumeroloogia)


Käevõru: labradoriit


Skulptuur: luiged


Multitööriist: 11-osaline


Taskupeegel: Mona Lisa (Leonardo Da Vinci)


LED küünlad (2 tk)


Söögiriistade komplekt (24 tk) - Velaze


Taro kaardid: Spellcasting Oracle (koos raamatuga)


Tööriistakomplekt: 43-osaline


Südamekujuliste kristallide komplekt (8 tk)


Orien's Animal (koos raamatuga)


Seinapilt lõuendil: õitsev puu


Käevõru: oonüksLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused