Test: see, millise päikeseloojangu valid, räägib Sinu kõige väärtuslikumatest omadustest

Päikeseloojangud kuuluvad kindlasti ühtede ilusamate loodusnähtuste hulka. Päikeseloojangutel on sügav mõju igale inimesele, kes neid vaatab. Päikeseloojanguid on väga eriilmelisi ning kindlasti on igaüks leidnud enda jaoks mingi päikeseloojangu või asukoha eripära, mis talle kõige enam meeldib.

Valides järgnevate piltide seast enda lemmiku, saad teada, millised on Sinu kõige erilisemad ja väärtuslikumad omadused.
Valik 1

Hindad väga kõrgelt ilu ja harmooniat. Oled avatud meeltega, kannatlik ja ratsionaalne inimene. Tead, mida elult ootad ning pisitasa liigud oma eesmärkide suunas. Sa ei lase teistel inimestel ennast mõjutada. Sinu taiplikkus on märkimisväärne, mistõttu oled kindlasti enda jaoks kõik olulised asjad läbi mõelnud ja tegevused ette valmistanud. Ehkki Sa ei lase ennast teistel inimestel mõjutada, ei ole Sa kunagi pahane, kui Sulle nõuandeid antakse. Kuulad alati teised ära ning kui saadud nõuannetest on midagi kõrva taha panna, siis Sa seda ka teed. Oled diplomaatiline ja abivalmis. Aitad neid, kes seda abi vajavad. Tajud suurepäraselt seda, kes on abivajaja ning kes on lihtsalt laisk ja ei viitsi oma asju ära teha. Teed oma elus teadlikke valikud ning kaalud hoolikalt kõiki poolt- ja vastuargumente. Sinu enesedistsipliin on märkimisväärne. Oled vastupidav, mistõttu ei kohuta Sind ükski keeruline ülesanne. Alla ei anna Sa kunagi, ka siis, kui kohtad väga jõulist vastupanu.
Valik 2

Oled tundlik inimene. Sulle meeldib aeg maha võtta ja palju mõtiskleda. Seeläbi koondad oma mõtteid ning suudad enda jaoks paika panna peamised sihid. Sulle meeldib see, kui saad teiste inimeste eest hoolitseda. Oskad ja tahad teisi inimesi kuulata ja neid omalt poolt maksimaalselt aidata. Just teiste inimeste aitamine on Sinu üks peamisi väärtusi. Püüad teisi inimesi aidata heade nõuannetega. Sa ei anna kunagi selliseid nõuandeid, mille toimimises Sa kindel pole. Sa ei tõrju kunagi abipalujat eemale, seda ka siis, kui tead päris hästi, et see inimene võiks Sind ühel või teisel viisil negatiivselt mõjutada. Teiste inimeste aitamine on Sinu peamine energiaallikas. Teiste inimestega suhtlemisel oled avatud. Püüad vältida kõikvõimalikke vaidlusi, vulgaarsusi ja kõike negatiivset. See võib olla aga samas ka Sinu negatiivne omadus, kuna see sunnib Sind aeg-ajalt oma mõtteid ja ideid maha suruma.
Valik 3

Oled julge ja seikluslik hing. Sa ei ole kunagi päris rahul sellega, mis Sinu elus on. Sa soovid alati midagi uut ja põnevat kogeda. Reisid oma elus arvatavasti päris palju. Sul on suur soov tutvuda teiste kultuuridega ja maadega. Eriti köidavad Sind aga eksootilised paigad ning võid oma elu jooksul ette võtta ka mõne päris ekstreemse reisi. Eelistad oma elus liikuda mööda teed, mis on omanäoline ja teiste poolt kasutamata. Seeläbi saaksid kogeda oma elus hoopis midagi muud kui teised inimesed. Pead kõikvõimalikke sotsiaalseid norme ja tõekspidamisi ennast pidurdavaks, mistõttu võid nendega tihtilugu vastuollu minna. Seeläbi võid teenida ära teiste inimeste pahameele, kuid Sind see ei pidurda. Oled väga kohanemisvõimeline ja oskuslik, mistõttu saad suurepäraselt hakkama kõikides eluvaldkondades. Raskusi Sa elus ei karda ja kui need peaksidki Sinu teele tekkima, asud neid julgelt lahendama. Ehkki oled mõnes mõttes hulljulge, siis otsustamiseks varud tavaliselt aega, et kõik detailid saaksid läbimõeldud.
Valik 4

Oled positiivne ja tasakaalukas inimene. Suudad näha ka kõige keerulisemates olukordades positiivset. Seeläbi on Sul võime kõikvõimalike situatsioonidega tavalisest kiiremini kohaneda. Sulle on oluline see, et tunneksid ennast hästi, teiste inimeste pahameel või naer Sinu suunas ei takista Sul peamiste sihtide poole liikumist. Sulle meeldib see, kui saad kasutada oma igapäevaste ettevõtmiste juures ära oma loovaid võimeid. See muudab Sinu igapäevased ettevõtmised palju huvitavamaks ja mitmekesisemaks. Tänu oma optimismile köidad paljude inimeste tähelepanu, luues enda ümber toetava võrgustiku, kellele saad alati kindel olla. Teistele inimestele meeldib olla Sinu seltskonnas, kuna nakatad oma optimismi ka teisele, kes seda väga vajavad.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja kokkusobivus


Horoskoop naisele + aastahoroskoop naisele


Kuu horoskoop ja numeroloogia analüüs


Laualamp: hobune


Kaelakee: ema ja poeg


Seinapilt lõuendil: kaunis kuldking


Skulptuur: vanapaar


Seinapilt lõuendil või kapal: Vana Toomas


Seinapilt lõuendil või kapal: purjekas merel


Skulptuur: kassid


Kaelakee: obsidiaan


KäevõruNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused