Druiidide horoskoop – pärn (11.03 – 20.03 ja 13.09 – 22.09)

Nimi: PÄRN

Element: Tuli

Tüüp: Mehelik

Organismi nõrgad kohad: nahk, veri, immuunsussüsteem, jalad

Peamised märksõnad: seltskondlikkus, tähelepanelikkus, realistlikkus ja organiseerimisoskused
»» Iseloom


Oled oma olemuselt sarmikas ning tead väga hästi seda, kuidas seda sarmikust enda huvides ära kasutada. Oled lisaks sellele ka väga veenmisvõimeline, mistõttu võid kergesti teised inimesed enda huvides tegutsema suunata. Suudad selles kohas aga hoiduda isekusest, mistõttu ei kasuta Sa teisi inimesi ära. Kõikvõimalikud muutused on Sinu jaoks kergesti talutavad, kuna Sinu kohanemisvõime on suur. Suudad ka kõige keerukamates situatsioonides luua enda ümber atmosfääri, kus saad ise ennast hästi tunda ning pakud selliseid tundeid ka teistele inimestele.

Oled oma olemuselt skeptiline ja vastukäivate omadustega. Ehkki paistad väliselt väga rahuliku ja vaikse inimesena, on Sinu sisemuses peidus suur empaatia ja kaastundlikkus, mida ka pidevalt oma tegevuste juures välja näitad.

Oled oma olemuselt vaikne, tagasihoidlik ja teatud määral kartlik. Seepärast eelistad üldiselt tegutsemist tagaplaanil ja madalama profiili hoidmist. Võimalik, et oled ka üsna pessimistliku loomuga. Pessimism ja tüdimus võivad olla Sinu jaoks elus suurimad vaenlased, kuna võivad takistada tavapäraseid tegemisi ja arenguid. Sa ei ole oma igapäevases elus kuigi stabiilne ning suur tundlikkus võib seda ebastabiilsust suurendada. Selline vastukäiv natuur muudab Sind inimeseks, keda teistel inimestel on raske mõista. Oma sisemisi pingeid püüad Sa leevendada aktiivse suhtlemise abil.

Oled vestluste arendamisel suurepärane teiste inimeste kuulaja. Hindad kõrgelt teiste arvamusi ning püüad hoiduda oma arvamuste ja mõtete pealesurumisest. Seepärast oled inimeste seas kõrgelt hinnatud vestluspartner, ehkki Sa ei pruugi teiste jaoks aeg-ajalt tunduda mitte kõige usaldusväärsemana.

Oled väga praktiline ja mitmekesiste oskustega, millele lisanduvad punktuaalsus ja teravmeelsus. Sul on annet tehnikaaladel. Kui suudad leida endale elus selle tee, mis Sulle kõige enam hingerahu tagaks, oled suuteline saavutama üsnagi märkimisväärseid tulemusi. Oluline on see, et püüaksid kõik asjad oma elus kindlas tasakaalus hoida, sest ainult nii suudaksid Sa kõikidest asjadest maksimaalselt rõõmu tunda.

Vihkad kõikvõimalikke konfliktsituatsioone ning teed oma elus üsnagi suuri järeleandmisi selleks, et konflikte teiste inimestega vältida.

Oled abivalmis ja ennastsalgav. Püüad leida alati võimalusi selleks, et teisi inimesi nende raskuste juures aidata ja toetada.
»» Tugevused


Sinu suurimaks tugevuseks on tundlikkus ja delikaatsus. See võimaldab Sul elus arendada suurepäraseid inimsuhteid, mille tulemusena lood endale juurde uusi võimalusi. Usud alati seda, et kõik inimesed Sinu ümber on heade kavatsustega, mistõttu käitud nende inimestega samuti väärikalt ja nende huve austavalt.

»» Nõrkused


Sinu peamiseks nõrkuseks on pehmus. See muudab Sinu jaoks keerukamaks erinevate raskustega toimetulemise. Elad peamiselt oma sisemises maailmas. Kardad riskide võtmist, mistõttu võid elus kergesti ilma jääda ka uutest suurepärastest võimalustest.
»» Armastus


Armastus on Sinu jaoks elus äärmiselt oluline. Püüad leida enda kõrvale inimest, kes suudaks Sinu sisemist maailma mõista. Vajad partnerit, kes aitaks armastuse abil Sind tasakaalustada ja mitmesugustest vastuoludest päästa. Oled armastuse vallas küllaltki armukade, mis võib esile tuua probleeme ja arusaamatusi. Ehkki oled oma loomult küllaltki nukrameelne, peaks olema armastus see, mis Sind särama lööb.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Numeroloogilised analüüsid


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Käevõru: laavakivi


Seinapilt lõuendil või kapal: Pirita jõgi


Päikesepüüdja (3 tk)


Seinakaunistus: sisalik


Kausid (5 tk)


Kaelakee: panda


Seinapilt lõuendil või kapal: presidendikäpp


Bugatti Chiron


Hundi kujuke/ripats: lasuriitNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused