Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 27.05.2024. – 02.06.2024.a.

JÄÄR

Sellel nädalal seisa rohkem oma õiguste eest, vastasel korral võivad teised inimesed Sinu õigustest lihtsalt üle sõita. Püüa oma tegemisi rohkem planeerida ja suunata, see võimaldaks Sul kõikide asjaajamistega paremate tulemusteni jõuda. Ole valmis rohkem kuuldama ka teiste inimeste nõuandeid ja soovitusi. Kindlasti tasub rohkem jagada oma mõtteid ja ideid teiste inimestega, samas jälgi seda, et pöördud ainult nende inimeste poole, keda Sa usaldada saad. Hea aeg selleks, et oma teadmisi ja oskusi täiendaksid, seeläbi looksid endale uusi eeliseid ja võimalusi. See nädal võib Sinus tekitada palju segadustundeid, kuid tänu varasematele kogemustele suudad kõik asjad kenasti kontrolli all hoida. Hoia silm peal oma käitumisel. Kipud ütlema asju, mida hiljem kahetsema pead. Pigem ole rohkem kuulaja rollis, seeläbi suudad ebameeldivusi vältida. Hea aeg selleks, et koduses elus mõningad kauaoodatud plaanid ellu viia.




SÕNN

Sellel nädalal tasuks oma ressursse paremini kasutada. See eeldab seda, et paneksid rõhku efektiivsuse suurendamisele, ainult nii on Sul võimalik kõik asjad enda kontrolli all hoida. Sinu energiavarud peaksid olema suhteliselt suured, samas tasuks jälgida seda, et Sa neid energiavarusid ka õieti kasutaksid. Kipud tihtilugu liialdustesse minema, mistõttu võid endale ebameeldivusi tekitada. Igapäevase asjaajamiste juures püüa vältida liigset kiirustamist, sest oma plaane ja ettevõtmisi tuleb hoolikalt korraldada. Jälgi tähelepanelikult ka enda ümber toimuvat, sest Sulle on avanemas ka uued võimalused. Hea aeg oma sellisteks ettevõtmiseks, mis eeldavad suuremat loovuse kasutamist. Suurematest ettevõtmistest oleks praegu mõttekas hoiduda. Mõned mineviku sündmused võivad olulisel määral Sinu tegemisi mõjutada, mistõttu on oluline oma varasematest vigadest õppust võtta.




KAKSIKUD

Sellel nädalal tasuks oma igapäevaste ettevõtmiste juures välja näidata leidlikkust ja uuenduslikku meelt. Sinu energiavarud on üsna suured, mis aitavad Sul oma ettevõtmised ka edukateks muuta. Jälgi seda, et oleksid oma ettevõtmiste juures ka piisavalt efektiivne. Võimalik, et oled ümbritsetud paljude negatiivselt meelestatud inimestega, mistõttu ei ära lase neil inimestel ennast mõjutada. Igapäevased asjaajamised eeldavad suuremat keskendumist, et seeläbi kõikidest vajalikest detailidest teadlik olla. Vajadustel pöördu teiste inimeste poole, et saada kasulikke nõuandeid. Saladustega ümberkäimisel tasub olla ettevaatlikum, kuna kipud kergesti välja rääkima asju, mis peaksid ainult Sinu teada jääma. Hea aeg selleks, et paneksid enda jaoks paika tulevikuplaanid. Mitmesuguste muutuste elluviimine peaks Sul praegu päris hästi õnnestuma. Inimsuhted kujunevad üsna headeks, seetõttu tasuks sellel nädalal ennast rohkem pingutada selle nimel, et leida nende inimestega üksmeel, kellega Sul on olnud viimasel ajal probleeme. Uued tutvused on sellel nädalal samuti kerged tekkima.




VÄHK

See nädal peaks kujunema Sulle üsna edukaks. Ole julgemalt valmis ellu viima neid muutusi, millele oled kaua mõelnud. Pane enda jaoks täpselt paika suund, mille poole püüelda. Enda väljendamisel tasub olla ka selgem ja arusaadavam, kuna teised inimesed ei pruugi Sinu mõtteid vajalikul määral mõista. Sul on selle nädalal võimalik võita paljude inimeste tähelepanu ja poolehoid, kuid see eeldab ka seda, et teistega rohkem suhtleksid. Jaga teiste inimestega julgemalt ka oma rõõme ja muresid. Paljudes küsimustes on oluline see, et jääksid endale kindlaks, ainult nii suudad asjad kontrolli all hoida. Kui lased endale pähe istuda, võivad Sulle nii mõnedki võimalused avanemata jääda. Hea aeg selleks, et oma ideid ja mõtteid rohkem esile tooksid, praegu ollakse valmis nendega rohkem kohanema ja kaasa minema. Kodustes ja perekondlikes asjades ole paindlik ja püüa pereliikmetega kompromisslahendusi otsida.




LÕVI

Armuasjad on sellel nädalal Sinu peamise tähelepanu all. Samas tuleb Sul oma armusuhte toimimise nimel rohkem pingutada. Mitmesugused probleemid ja arusaamatused on samuti esile kerkimas, mistõttu tasub olla väga ettevaatlik teiste inimestega suhtlemisel. Enamik inimesi pöörab praegu tähelepanu ainult iseendale, mistõttu tuleb Sul olla valmis ka tagasilöökideks. Igapäevased asjaajamised eeldavad ettevalmistuste tegemist, sest ainult nii suudad tagada endale selle, et kõik asjad kulgevad vastavalt Sinu plaanidele. Riskide võtmisest tasub hoiduda, kuna see toob kaasa ebameeldivusi ja raskusi pikemaks ajaks. See nädal võib kujuneda inimsuhetes mõnevõrra keeruliseks. Mõttekas on olla tihedamas kontaktis nende inimestega, kes erineksid Sinust täielikult. Selliste inimestega kohtumine annaks Sulle pikemaks ajaks huvitavat mõtlemisainet. Ära lase ennast liigselt mõjutada, eriti siis, kui püüad keskenduda neile ettevõtmistele, mis on Sinu jaoks kõige olulisema tähendusega. Tuleb jälgida seda, et energiavarusid õieti hindaksid, seeläbi suudad asjad kontrolli all hoida. Ettevaatlikum tasub olla liigse tormakusega, kuna vastasel korral võivad asjad Sinu kontrolli alt väljuda.




NEITSI

Oled sellel nädalal väga ambitsioonikas. Seetõttu tasub ennast pingutada kõige selle nimel, mis on Sulle kõige olulisema tähendusega. Suudad endale tagada edu ka siis, kui pöörad erilise tähelepanu detailidele. Pane rohkem rõhku inimsuhete arendamisele, kuna see võimaldaks Sul paremini mõista, mida Sinult oodatakse ja mida mitte. Ole julgemalt valmis oma mõtteid ja ideid ka teistega jagama. Võta rohkem kuulda teiste inimeste mõtteid, sest seeläbi saad nõuandeid, mis Sul aitavad probleeme kiiresti lahendada. Hoidu vastaseisust mõjukate inimestega, kuna vastasel korral võid endale pikemas perspektiivis probleeme tekitada. Püüa arvestada sellega, et selle nädala tegevused saavad olema üsna aeglased, kuid samas mitte edutud. Pead oma ootusi mõnevõrra vähendama. Püüa mõista seda, mis on Sinu ümber toimumas. Seeläbi suudad asjad paremini kontrolli all hoida. Pereliikmetega suhtlemisel tuleks kasuks aktiivsem suhtlemine ja mõttevahetused.



Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...





Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünniratta kood


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Kaelakee: labradoriit


Taro kaardid: The Seed and Sickle Oracle (koos raamatuga)


Puidust rongirada (32 osa)


Kaelakee: ema ja poeg


Tass: saurus


Kaelakee ja kõrvarõngad


Seinapilt lõuendil või kapal: roos


Kaelakee: ingel


Kaelakee: kaksikute tähtkuju



Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused