Nädalahoroskoop Lõvile (töö ja raha)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Horoskoop ajavahemikuks: 24.06.2024. - 30.06.2024.a.

Õnnenumbrid: 2, 5, 14, 16
Märksõna selleks nädalaks: Täpsus
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Kodused toimetused
Head suhted sellel nädalal: Kaksikutega


Tööalane elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Halb



»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
7
8
8
8
6
5
5

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.








Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Töö ja raha aastahoroskoop


Töö ja raha horoskoop üheks kuuks


Armastuse- ja seksihoroskoop + numeroloogia analüüs


Nugade komplekt (6 tk) - Victorinox


Tass: pingviin


Seinapilt lõuendil või kapal: Raudna jõgi


Taro kaardid: Saints and Mystics (koos raamatuga)


Alpine Renault 1600 S Stardale, 1971


Päikesepüüdjad: liblikad (2 tk)


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Kaelakee: mesilane


Seinakell

»» Nädalahoroskoop


Sinu jaoks toob see nädal suure tõenäosusega kaasa mõningaid muudatusi. Seepärast on oluline see, et nende muutustega kiiresti kohaneda püüaksid. Ole julgemalt valmis alustama oma mitmesuguste plaanide elluviimisega, sest need peaksid kujunema üsnagi edukateks. Kasuks tuleks see, kui ennast uute faktidega kurssi viiksid, sest see aitaks Sul kiiremini soovitud eesmärkideni jõuda. Kolleegidega suhtlemine kujuneb Sul praegu heaks, mistõttu võiksid praegu enam rõhku panna ka koostöö tegemisele. Usalda enam oma sisetunnet, sest see võimaldaks Sul langetada selliseid otsuseid, mis Sinu huvides töötaksid. Sulle võivad avaneda mõningad uued võimalused selleks, et oma teadmisi ja oskusi täiendada, mistõttu püüa nendest võimalustest kinni haarata. Vajad praegu enam aega puhkamiseks, et energiavarud tasakaalus hoida ning seeläbi oma tööd-tegemised toimivatena hoida.

Sinu rahaasjad kulgevad sellel nädalal üsna ladusalt. Oluline on see, et püüaksid leida endale võimalusi rahalise stabiilsuse suurendamiseks. Ära võta praegu mõttetuid rahalisi riske, kuna need võivad ennast valusalt kätte maksta. Hoidu raha välja laenamisest.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

INGLITE SÕNUM TÄNASEKS JA HOMSEKS
Millele juhivad Sinu tähelepanu inglid täna? Inglite sõnum on Sinu teejuhiks tänasesse päeva. Iga inimese Kaitseingel annab igale inimesele konkreetsema sõnumi, mida teha või tegemata jätta. Antud juhul on tegemist üldiste sõnumitega, millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


BIORÜTMID
Biorütmide teooria põhineb sellel, et meie sünnihetkel alustavad kõik tsüklid liikumist null positsioonist. Kõik tsüklid alustavad liikumist meie sünnihetkel positiivses suunas. Pärast seda kui tsükkel on saavutanud maksimumi alustab see vähenemist. Kui tsükkel on saavutanud miinimumi, on meie energiatase miinimumis.


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.







Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused