Nädalahoroskoop Lõvile (töö ja raha)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Horoskoop ajavahemikuks: 08.07.2024. - 14.07.2024.a.

Õnnenumbrid: 1, 4, 14, 30
Märksõna selleks nädalaks: Mälestused
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Reisimine
Head suhted sellel nädalal: Neitsiga


Tööalane elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
8
8
8
5
8
6
6

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.
Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Karjäärihoroskoop


Kahe inimese numeroloogiline analüüs ja armastuse soodsad ajad


Aastahoroskoop (töö ja raha) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Käevõru


Kausid (5 tk)


Ripats


Seinakaunistus: lilled


Kokkupandav lennuk - F-14A Tomcat


Skulptuur: luiged


Taro kaardid: Tarot of the Little Prince (ainult kaardid)


Kaelakee: ema ja tütar


Tekk (220x 240 cm)

»» Nädalahoroskoop


Sellel nädalal tuleb Sul tööalases elus arvatavasti enam keskenduda sellistele kohustustele, mis ei kuulu Sinu tavapärase töö hulka. See võib Sinus hulganisti segadustundeid tekitada. Oluline on uued kohustused kiiresti tehtud saada, sest vastasel korral võivad need hakata pikka aega Sinu igapäevaseid tööasju segama.

Ole praegu ettevaatlikum liigse tormakusega tööalases elus, eriti kui pead kokku puutuma erinevate seadmetega. Õnnetuste tekkimise oht on suur. Faktid mängivad erinevate otsuste tegemisel praegu tavalisest palju olulisemat rolli, mistõttu on oluline hoiduda selles vallas liigsest tormakusest.

Sinu rahalised asjad kulgevad praegu suure tõenäosusega suhteliselt hästi ning Sulle on selles vallas avanemas ka mõned üsna unikaalsed võimalused. Ole ettevaatlik sellega, et Sa ei muutuks oma rahaliste asjade korraldamisel praegu liialt tormakaks, sest võid endale muidu mitmesuguseid probleeme tekitada.

Sinu energiavarud kuluvad praegu suhteliselt kiiresti, mistõttu on oluline see, et ennast pärast igapäevaseid jõupingutusi ka korralikult välja puhkaksid, sest ainult nii jätkub Sul oma tööalaste asjadega tegelemiseks piisavalt energiat.

Suhtlemine kolleegidega eeldab Sinult praegu veidi suuremat ettevaatlikkust, sest vastasel korral võivad arusaamatused vägagi kergesti esile kerkida. Oluline on see, et oma kolleege enam ära kuulata püüaksid, sest see võimaldaks Sul ära hoida nii mõnedki arusaamatused ja probleemid.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

INGLITE SÕNUM TÄNASEKS JA HOMSEKS
Millele juhivad Sinu tähelepanu inglid täna? Inglite sõnum on Sinu teejuhiks tänasesse päeva. Iga inimese Kaitseingel annab igale inimesele konkreetsema sõnumi, mida teha või tegemata jätta. Antud juhul on tegemist üldiste sõnumitega, millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


BIORÜTMID
Biorütmide teooria põhineb sellel, et meie sünnihetkel alustavad kõik tsüklid liikumist null positsioonist. Kõik tsüklid alustavad liikumist meie sünnihetkel positiivses suunas. Pärast seda kui tsükkel on saavutanud maksimumi alustab see vähenemist. Kui tsükkel on saavutanud miinimumi, on meie energiatase miinimumis.


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused