Nädalahoroskoop Lõvile (armastus)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

LÕVI (24. juuli – 23. august)

Horoskoop ajavahemikuks: 26.02.2024. - 03.03.2024.a.

Õnnenumbrid: 1, 7, 15, 16
Märksõna selleks nädalaks: Mälestused
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Armastus
Head suhted sellel nädalal: Amburiga


Isiklik elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


ARMASTUS
6
5
5
8
8
8
8

SUHTED
8
7
7
7
8
8
7

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Aasta analüüs numeroloogia järgi


Eelmise elu analüüs


Barbie nukk (GFR45)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Pendel: sinine kvarts


Seinapilt lõuendil või kapal: sügis Mustjärve ääres


Kausid ja taldrikud (komplekt 2-le inimesele) - Villeroy & Boch


Tass: pingviin


Kaelakee: akvamariin


Taro kaardid: Transient Light (koos raamatuga)


Kausid (4 tk)

»» Nädalahoroskoop


See nädal võib armuasjades Sinu jaoks kaasa tuua mõningaid muudatusi. Pead püüdma nendega võimalikult kiiresti kohaneda. Mitmed asjad peaksid praegu armuasjades Sinu jaoks selgemaks saama. See võimaldab Sul oma kaaslast edaspidi paremini mõista. Ole ettevaatlik praegu oma kaaslasega lubaduste andmisel, sest nende täitmata jätmine võib tekitada suhtesse pingeid. Romantika ja seks on Sinu jaoks praegu olulisel kohal. Selles vallas tasuks proovida midagi ebatavalist. Samas liialdusi tasuks vältida. Hea aeg reisimiseks, sest see tooks suhtesse uut värskust ning tagaks pikaks ajaks meeldivad mälestused. Koduste tööde tegemisel tasuks piirduda rutiinsemate asjadega, sest uute plaanide teostamine ei kulge praegu nii edukalt, kui Sa seda soovinud oleksid.

Kui oled vallaline, siis ole sellel nädalal tavalisest tähelepanelikum. Sulle on uute tutvuste loomiseks avanemas mitmed uued võimalused. Pead olema ise veidi aktiivsem suhtleja, muidu jääb Sul nendest võimalustest kasu lõikamata.

[Loe edasi töö ja raha nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (töö ja raha)


Loe ka üldist ja töö/raha nädalahoroskoopi.
Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.
Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused