Ruunide ennustus ajavahemikuks 13.03.2023. – 19.03.2023.a.

JÄÄR

Sellel nädalal tuleks ennast rohkem maksma panna. Ära lase endale pähe istuda ja Sulle dikteerida, mida tegema pead ja kuidas tegema peab. Praegu tead ise kõige paremini, kuidas oma eesmärgid ellu viia. Kasuks tuleks see, kui keskenduksid praegu oma silmaringi laiendamisele. See aitab edaspidi paremini oma tegemisi korraldada. Liigne jäärapäisus praegu kasuks ei tule. Igapäevased ettevõtmised eeldavad mõnevõrra suuremat kannatlikkust. Esile võivad kerkida ka mõningad ootamatud takistused. Hea aeg selleks, et oma rahaasjad korda ajaksid.
SÕNN

Sellel nädalal tasuks rohkem tegeleda asjadega, mis on Sulle südamelähedased. Rutiinsed ja vastumeelselt tehtud asjad ei kujuneda edukateks. Silm tasuks peal hoida materiaalsetel asjadel. Selles vallas suudaksid päris paljud asjad korda ajada ja paremuse poole suunata. Teiste inimestega suhtlemine võib olla sellel nädalal keeruline. Kompromisse on Sul keeruline saavutada, mistõttu on arusaamatused kerged tekkima. Siiski tasuks suuremat rõhku panna sellele, et oleksid teistega suhtlemisel viisakas.
KAKSIKUD

Sellel nädalal tasuks analüüsida rohkem oma viimase aja tegevusi. Seeläbi saab selgemaks, mida annaks parandada, mida ümber teha. Liigne kinnisideede külge klammerdumine praegu kasuks ei tule. Püüa leida endale rohkem selliseid tegevusi, millest tõeliselt saaksid rõõmu tunda. Oma ettevõtmiste juures tasuks jälgida seda, et kõik oleks seaduslik. Vastasel korral võid hiljem sattuda probleemidesse. Teiste inimestega suhtlemisel vali hoolikamalt oma sõnu. Praegu pole mõtet endale vaenlasi tekitada. Suurepärane aeg selleks, et rahaasjades midagi olulisemat korda saata. Ära võta praegu mõttetuid riske, siis need võivad valusalt kätte maksta. Mõtle sellele, kuidas oma teadmisi ja oskusi täiendada.
VÄHK

Sellel nädalal pannakse Sinu kohanemisvõime tõeliselt proovida. Pead mõtlema sellele, kuidas üks või teine asi kiiresti tehtud saaks. Ära raiska aega tühistele asjadele. Arvatavasti kohtud sellel nädalal on mõningate selliste inimestega, kes mõjutaksid Sinu tulevikku väga positiivselt. Mõningaid minevikusündmused võivad hakata Sind olulisel määral pidurdama. Suurepärane aeg selleks, et perega midagi meeldivat ette võtta.
LÕVI

Sellel nädalal on konkurents tavalisest suurem. See paneb proovile Sinu oskuse teiste inimestega toime tulla. Võimalik, et Sinu suunas ollakse praegu tavalisest kriitilisemad. Arvatavasti jõuad selgusele paljudes olulistes asjades, mis edaspidi aitab paremaid otsuseid langetada. Väga ettevaatlik tasuks olla nende inimestega, kes Sulle midagi peale suruvad.  Üldjuhul ei ole need asjad, mida Sulle peale surutakse sugugi kasulikud. Rohkem tasuks leida endale selliseid tegevusi, millest tõeliselt rõõmu saad tunda. Ainult rutiinsete kohustustega tegelemine võib Sinu energiavarud kiiresti otsakorrale kulutada. Võimalik, et satud sellel nädalal ka mõningatesse sellistesse situatsioonidesse, mis nõuab Sinult kiiret tegutsemist.
NEITSI

Oled sellel nädalal palju tavalisest palju konservatiivsem. Sellel nädalal tasuks tegeleda asjadega, mis on Sulle kõige meelepärasemad. Igapäevaste ettevõtmiste juures tasuks jälgida seda, et Sinu ideed ja mõtted oleksid realistlikud. Ole kriitiline enda suunas. Teiste inimestega suhtlemisel tasuks teiste inimeste tundeid ja soove rohkem arvestada. Võimalik, et satud sellel nädalal mõningatesse sellistesse olukordadesse, mis panevad proovile Sinu kohanemisvõime. Ära anna praegu lubadusi, mida Sa täita ei suuda. Suurepärane aeg selleks, et oma koduses elus midagi suuremat korda saata.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop (armastus ja suhted) ja numeroloogia - 39 lehekülge


Aastahoroskoop naisele


Sünnihoroskoop


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Pealamp: Black Diamond Storm 400


Lamborghini Sian FKP 37


Sõjavägi


Seinapilt lõuendil või kapal: presidendikäpp


Kaelakee: roheline aventuriin


Kaelakee: hauliit


Padjakate 40 x 80 cm (2 tk)


Seinakaunistus: kala


Pehme mänguasi: flamingo


Tööriistakomplekt: 122-osaline


Kruus Coffee To Go 0,27 l - Villeroy & BochLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused