Tähtkujude sobivus: Kaalud ja Skorpion

Kaalusid juhtivaks planeediks on Veenus ning Skorpionit juhivad nii Marss kui Pluto. Veenuse esindada on ilu, armastus ja harmoonia. Marsi esindada on agressiivsus, võitlus ja võit ning Pluto esindada on uuendused ning uuestisündimine.

Armastus

Skorpion on selles suhtes selleks osapooleks, kes aktiivsust üle näitab. Seda peab Skorpion tegema kogu suhte kestmise jooksul, sest Kaaludele võib mitte meelt mööda olla Skorpioniga liigne kättemaksuhimu ning selle tulemusena võib ta hakata Skorpionit tõrjuma. Skorpion peaks selles suhtes olema väga ettevaatlik ka sellega, et ta ei tõmbaks Kaalusid enda tekitatud probleemidesse, mis Kaaludele kindlasti hästi ei mõju. Skorpion on kättemaksuhimuline märk ning seetõttu peaksid ka Kaalud oma käitumises olema üsna ettevaatlikud, kui see otseselt puudutab Skorpioni esindajat.

Kaaludele võib selles suhtes kindlasti raskusi tekitada Skorpioni kättemaksuhimu ning Kaalude õiglustunne võib nii mõnelgi hetkel saada oluliselt kannatada just Skorpioni tegevuse tõttu.
Kaalud püüavad selles suhtes teha kõik, et see oleks harmooniline ning seetõttu ootavad nad selles suhtes jõupingutusi kindlasti ka Skorpioni esindajalt. Skorpion peaks kindlasti selles suhtes ennast rohkem pingutama, sest lõpptulemus peaks kindlasti meelt mööda olema ka talle. Skorpion peab selles suhtes kindlasti suurt tähelepanu pöörama rahaasjade ajamisele, sest Kaalude esindajale on see täiesti vastuvõetamatu asi.

Kindlasti on Kaalud selles suhtes selleks osapooleks, kes püüab suhtes kindlasti igatpidi rahu säilitada ning selle nimel teeb ka suuri jõupingutusi. Sellest tulenevalt on selles suhtes tülide arv väga väike.

Kaalude ja Skorpioni esindaja peaksid suurepäraselt üksteisega toime tulema, kui osatakse arvestada üksteise erinevusi. Sellele suhtele on tavapäraselt omapärane pikk kestvus. Koos tegutsedes on mõlemad märgid suutelised suhtesse tooma uusi elamusi ning seetõttu suhet pidevalt edasi arendama.
Ärisuhted

Nende kahe märgi äriline suhe peaks toimima suurepäraselt ning seda eriti siis, kui mõlema märgi esindajad ei hakka üksteisega suhtlemisel esile tõstma oma eripärasid. Skorpion peaks ärilistes suhetes Kaaludega olema võimalikult avameelne, olenemata sellest, et see ei ole tema loomuses. Kaaludele vajavad otsustamiseks kindlasti Skorpionist rohkem aega, mistõttu Skorpion peaks sellega kindlasti juba aegsasti arvestama ning vältima Kaalude sundimist.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Partnerlushoroskoop


Nimemuutuse mõju eluteele


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Kaelakee: tüdruk ja hobune


Kaelakee ja kõrvarõngad: kuldkivi


Barbie nukk (HCB83)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Kaelakee ja kõrvarõngad


Taro kaardid: Heaven & Earth (koos raamatuga)


Taro kaardid: Heavenly Bodies Astrology (koos raamatuga)


Käevõru: malahhiit ja punane tiigrisilm (16-17 cm)


Padjakate 50 x 50 cm (2 tk)


Valgusti: armastajad kuuvalgel


Kaelakee: fluoriit


Kaelakee: skorpioni tähtkujuLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused