Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Kaalud

Kaalusid juhtivaks planeediks on Veenus ja Kaksikuid juhib Merkuur. Veenuse esindada on armastus, ilus ja harmoonia. Merkuuri esindada on suhtlemine ning kiire mõtlemine.

Armastus

Mõlemad märgid on õhumärgid ning neil mõlemal on üsna sarnased omadused: käitumine, tunded ja intellektuaalsus. Kui mõlemad märgid suudavad suunata oma tegevuse ühise eesmärgi poole, ei tohiks ka raskusi ette tulla. Mõlemad märgid tunnevad selles suhtes üsna suurt vajadust sotsiaalse tegevuse järgi. Samas peaksid Kaksikud selles suhtes just Kaaludele suuremat vabadust lubama, sest just nii suudavad Kaalud ennast paremini teostada ning Kaksikud saavad kõikidest Kaalude ettevõtmistest osa.

Selles suhtes ei tohiks tülisid praktiliselt kunagi ette tulla, kuigi vaidlused võivad vahel üsna teravaks kiskuda. Samas tunnevad mõlemad märgid nendest vaidlustest suurt naudingut, kuna just nii on nad suutelised uusi asju omandama ning üksteist täiendama. Kaksikud peaksid kindlasti enda temperamentsemat iseloomu tagasi hoidma, sest Kaaludele on vähimgi tüli suureks probleemiks, mida ta püüab kiiresti lahendama hakata.
Nii Kaksikud kui ka Kaalud tunnevad suurt vajadust suhte toimimise üle ning teevad selleks kindlasti ka suuri jõupingutusi. Lisaks sellele tunnevad mõlemad märgid suurt vajadust ka turvalisuse järele ning selles suhtes suudavad osapooled kindlasti üksteist piisavalt toetada ning üksteise turvalisust ka suurendada.

Suhe Kaksikute ja Kaalude vahel ei tohiks kunagi igavaks muutuda. Tegemist ei ole küll ideaalse kooseeluga, kuid selle nimel suudavad mõlemad märgid üsna palju ära teha ning suhe peaks olema pikaealine.
Ärisuhted

Äriline suhe nende kahe märgi vahel peaks olema üsna suurepärane ning lisaks ärilisele suhtele peaksid need äripartnerid üsna pea ka üksteisega suurteks sõpradeks saama. Mõlemad märgid on suutelised üksteisega tööasju arutama ning austavad ja hindavad üksteise otsuseid ja ideid.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Inimese numeroloogiline sünnitabel + Sünniratta kood


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Aasta horoskoop (armastus ja suhted) + aasta horoskoop (armastuse otsimine ja leidmine)


Bugatti Chiron


Vaagnad (2 tk)


Kausid (4 tk) (18 cm)


Unenäopüüdja


Pehme mänguasi: kameeleon


Serviis (12-osaline)


Tööriistakomplekt: 42-osaline


Kaelakee: mäekristall


Seinakell: paabulindLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused