Asteekide horoskoop: hirv

Nimi: Mazatl
Tähendus: hirv

Jumal: Tlaloc
»» Iseloomustus


Oled inimene, kes on kiire mõtlemisega ja pungil optimismist, millele lisandub veel rõõmsameelsus. Et saaksid ennast elus hästi tunda, vajad oma ellu rahu ja sõpru. Ehkki Sinu tutvusringkond võib olla suhteliselt suur, on Sul siiski üsna raske teisi inimesi täielikult usaldada.

Oled väga usin töötegija, mis aitab kindlasti Sul erinevaid eesmärke ja ideid ellu viia. Tänu oma jõupingutustele oled kindlasti ka töökohal kõrgelt hinnatud töötaja.
Oled sõbralik ja sarmikas inimene. Sinu jaoks on seltskondlik aktiivsus elus väga oluline, mistõttu kipud oma arvamusi ja mõtteid seetõttu maha suruma, et tagada seeläbi inimsuhete parem toimimine. Teed üsna märkimisväärseid jõupingutusi selle nimel, et endale tähelepanu tõmmata.

Perekond on Sinu jaoks samuti olulise tähendusega ning pöörad väga suurt tähelepanu oma perekonna heaolu tagamisele. Samas on Sinu jaoks oluline ka see, et Sinu jaoks oleks tagatud ka suurem iseseisvus, mistõttu tuleb Sul leida oma elus selleks vajalik tasakaal.

Vajad oma ellu suurel määral turvatunnet, kuid siin peitub ka dilemma. Nimelt turvatunde poole püüdlemine suurendab Sinu sõltuvust ja isoleeritust. Just sellele dilemmale lahenduse leidmine võib olla Sinu elus üks peamiseid tegevusi, millele ikka ja jälle erinevate olukordade tekkimisel vastuse pead leidma.

Tihe suhe ja kontakt loodusega on Sinu jaoks äärmiselt oluline, kuna see aitab Sul oma sisemise maailma kõige paremini tasakaalus hoida.
»» Suhted


Sinu jaoks on armusuhte loomine väga oluline, kuid siis, kui oled enda jaoks suhte loonud, püüad leida võimalusi selleks, et suurendada suhtes oma iseseisvust. Ehkki hindad oma isiklikku vabadust, oled sellest hoolimata valmis tõsise suhte looma, kui leiad enda kõrvale inimese, kellesse täielikult kiindunud oled. Sinu seksuaalelu on mänguline, seikluslik ja eksperimentaalne, mistõttu vajad enda kõrvale inimest, kes on valmis Sinu selliste soovidega kaasa tulema. Pead olema ettevaatlik nende inimestega, kes tegelikult tõsist suhet luua ei soovi. Kipud armumisel olema üsnagi otsustusvõimetu, mistõttu võid ennast kergesti siduda inimesega, kellest tegelikult eemale peaksid hoidma. Usalda armuasjade otsustamisel enam sisetunnet.

Armuasjades oled küllalt tagasihoidliku loomuga. Seetõttu ei pruugi olla Sul piisaval määral võimalusi selleks, et armuasjadest ja seksist täit naudingut saada. Oled väga tundlik, mistõttu võivad Sinu tunded kergesti haavatud saada. Seepärast tuleks Sul antud olukorra vältimiseks oma muresid ja rõõme enam partneriga jagada, et ka tal oleks võimalik Sind mõista ja seeläbi teravaid väljaütlemisi vältida.
»» Sobivus


Kõige tugevam kiindumus peaks Sul olema Liikumise vastu, kellega koos olles on Sul parimad võimalused selleks, et oma dünaamilisust enam esile tuua. Sind köidavad Maja ja Vesi, kuid samas võib Maja märgi esindajaga suhe kujuneda liialt tõsiseloomuliseks ning Veega liialt emotsionaalseks. Suhe Tuulega kujuneb meeldivaks ja huvitavaks, kuid samas ei ole Sul mõttekas selles suhtes loota turvatunnet.

Üsna hea läbisaamine on Sul Koeraga, Jaaguariga, Ahviga, Lillega ja Jänesega.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünniratta kood


Eelmise elu analüüs


Elukoha horoskoop


Taro kaardid: Heavenly Bodies Astrology (koos raamatuga)


Tööriistakomplekt: 43-osaline


2in1: käevõru/kaelakee: amasoniit


Nukk Sarah


LED küünlad (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: gerbera seebimulliga


Kaelakee: vähi tähtkuju


Käevõru: ametüst


Söögiriistade komplekt (60 tk) - WMFNB! Lehekülje sisu kopeerimine ei ole lubatud OÜ A.J.A. Grupp kirjaliku loata. Täpsemad lehekülje kasutustingimused leiad siit.

Kui soovid lisada siia lehele kommertsartiklit kliki siia.

Seotud postitused