Heksagrammide ennustus ajavahemikuks 20.05.2024. – 26.05.2024.a.

JÄÄR

Sinu ettevõtmised eeldavad sellel nädalal suuremat distsiplineeritust. Hoidu tormakusest, kuna see võib kergesti asjad kontrolli alt välja viia. Pinguta ennast rohkem selle nimel, et pooleliolevad asjad kiiresti tehtud saaksid, oleksid sealjuures väga edukas. Oskad kõikvõimalikke asju suurepäraselt organiseerida, mistõttu lood endale sellega eeliseid. Lisaks oskad väga hästi ka teiste inimeste soovide ja vajadustega arvestada. Oma ettevõtmiste juures tasuks keskenduda rohkem neile tegevustele, mis tooksid kasu ka mitte ainult Sulle, vaid ka ühiskonnale tervikuna. Ainult oma huvide tagaajamine ei taga Sulle selliseid tulemusi, mida oleksid oodanud. Teiste inimestega suhtlemisel tasuks hoiduda liigsest kriitikast, vastasel korral võid endale tekitada mõttetuid arusaamatusi. Parimaid tulemusi saavutad siis, kui oled valmis oma arvamusi ka teiste inimestega jagama.
SÕNN

Pöörad rohkem tähelepanu oma armuelule. See ei tähenda sugugi seda, et Su armuelu siiani toiminud ei oleks. Esile võivad kerkida ka mõningad probleemid ja arusaamatused, mistõttu tasub olla ettevaatlikum oma väljaütlemiste juures. Kui oled vallaline, siis tasuks sellel nädalal olla mõnevõrra ettevaatlikum uute tutvuste loomisel. Kõik asjad ei pruugi sugugi välja kukkuda nii nagu Sa oleksid seda algusest peale soovinud. Igapäevased asjaajamised eeldavad seda, et ettevalmistused tehtud saaksid. Riskide võtmisest tasuks praegu pigem hoiduda, kuna need võivad kaasa tuua mitmesuguseid ebameeldivusi ja raskusi pikemaks ajaks. See nädal võib kujuneda inimsuhetes päris keeruliseks, kuid see ei tähenda sugugi seda, et peaksid teistest inimestest eemalduma. Ole pigem nende inimestega kontaktis, kes oleksid Sinust erinevad. Selliste inimestega kohtumine annaks pikemas perspektiivis Sulle huvitavat mõtlemisainet. Ära lase ennast liigselt mõjutada, eriti siis, kui keskendud neile ettevõtmistele, mis on Sinu jaoks olulise tähendusega. Püüa oma energiavarusid õieti hinnata, sest vastasel korral ei suuda Sa soovitud plaane ellu viia. Liigse tormakusega tasub olla ettevaatlikum.
KAKSIKUD

Igapäevaste asjaajamiste juures hoidu sellest, et hakkaksid liigselt teistest inimestest sõltuma. See võib olulisel määral Sinu tegemisi pidurdada, mistõttu pole Sul lõpptulemusena võimalik välja jõuda nende eesmärkideni, mille oled endale sihiks seadnud. Võimalik, et Sind ümbritsevad sellel nädalal paljud sellised inimesed, kes on kriitilised Sinu tegemiste suunas. Ära võta seda kriitikat südamesse, pigem kasuta seda kui võimalust oma edaspidiste tegemiste paremaks muuta. Õnn peaks olema Sul päris suur, seetõttu tasuks igapäevaste asjaajamiste juures enam julgust välja näidata. Hea aeg tulevikuplaanide tegemiseks ja strateegiate koostamiseks.
VÄHK

Üldiselt kujuneb see nädal Sulle üsna rahulikuks. Tunned ennast päris hästi ja Sinu viimase aja tegemised peaksid ennast ära tasuma hakkama. Tee kokkuvõtteid oma ettevõtmistest. See aitab Sul paremini paika panna edaspidiseid plaane. See nädal ei ole hea aeg suuremate ettevõtmiste jaoks, kuna Sinu energiavarud vajaksid täiendamist. Tegele pigem selliste asjadega, mis pakuksid Sulle sisemist rahulolu. Võimalik, et Sulle on avanemas mitmesugused uued võimalused, mistõttu ole valmis neist õigeaegselt kinni haarama. Pane enam rõhku inimsuhete arengule. Püüa selles vallas lahendada kõikvõimalikud erimeelsused, sest ainult nii on võimalik tagada endale hea asjade käekäik. Oluline on see, et oleksid valmis teistele inimestele andestama nende tehtud vead. Püüa inimsuhetes olla avatum oma mõtete ja ideede väljendamisel. Saladustega ümberkäimisel tasuks olla siiski mõnevõrra ettevaatlikum. Sul on head võimalused selleks, et leida lahendused mõningatele probleemidele, mis on Sulle pikka aega peavalu valmistanud. See võimaldab Sul kergemalt hingata ja edaspidi uutele asjadele keskenduda.
LÕVI

Sellel nädalal on Sulle oluline see, et jõuaksid oma ettevõtmistega just nende tulemusteni, mille endale sihiks seadnud oleks. Siiski tasub jälgida seda, et Sa liialdusi vältima hakkaksid. Oled ümbritsetud paljude selliste inimestega, kes Sulle oma mõtteid peale suruvad, seepärast on oluline see, et jääksid olulistes asjades endale kindlaks. Paljud igapäevased asjaajamised eeldavad Sinult tavalisest suuremat sihikindlust ja kannatlikkust. Ole valmis julgemalt oma ideid ja mõtteid ka teistele inimestele tutvustama, sest sellega leiaksid endale edaspidiseks uusi mõttekaaslasi. Ühiselt sarnaste eesmärkide poole liikumine tuleks igati kasuks. Otsi võimalusi oma teadmiste täiendamiseks, selles vallas võivad avaneda unikaalsed võimalused. Ehkki inimesed võivad Sinuga praegu mitmesuguseid mõtteid jagada, tuleks Sul kriitilise pilguga kõik detailid enda jaoks läbi mõelda.
NEITSI

Oled sellel nädalal väga optimistlik ja seda ka sellistes olukordades, kus esile kerkivad mõningad takistused. Optimistlik meelelaad aitab takistused kiiresti ületada ja eluga edasi liikuda. Üldiselt peaks see nädal Sulle kujunema üsna edukaks ning suudad olulised asjad tehtud saada. Mõtle rohkem sellele, mida oled viimasel ajal suutnud korda saata, see võimaldaks Sul paremini oma saavutusi mõista. Hea aeg selleks, et teiste inimestega julgemalt oma mõtteid ja ideid vahetaksid. Saad kasulikke nõuandeid, kuidas oma edaspidiseid ettevõtmisi korraldada ja plaane teostada. Ka teadmiste omandamine peaks ennast praegu igati ära tasuma. Paljude asjaajamiste juures tuleks rõhku panna sellele, et oma huvide eest rohkem väljas oleksid, vastasel korral võib kergesti juhtuda see, et teised inimesed Sinu soovidega lihtsalt ei arvesta. Vajaksid rohkem aega puhkamiseks ja lõõgastumiseks, kuna Sinu energiavarud kuluvad kiiresti otsakorrale. Meelelahutuslikud tegevused tuleksid kasuks.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Sünnihoroskoop + horoskoop mehele


Aastahoroskoop (armastuse otsijale)


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Seenekujulised kristallid: dalmaatsia jaspis (7 tk)


Kõrvarõngad: jäär


Tassid: Rooma (3 tk) - Villeroy & Boch


Taro kaardid: Die Weisheit der Drachen (koos raamatuga)


Taro kaardid: White Light Oracle (ainult kaardid)


Seinapilt lõuendil või kapal: veetilgad lehel


Kassi kujuke: labradoriit


Päikesepüüdjad (6 tk)


UnenäopüüdjaLehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused