Nädalahoroskoop Jäärale (töö ja raha)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

JÄÄR (21. märts – 20. aprill)

Horoskoop ajavahemikuks: 26.02.2024. - 03.03.2024.a.

Õnnenumbrid: 1, 6, 17, 18
Märksõna selleks nädalaks: Uuendused
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Isiklik elu
Head suhted sellel nädalal: Lõviga


Tööalane elu: Suurepärane
Igapäevane elu: Suurepärane»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
8
8
8
5
5
8
8

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Kahe kuu horoskoop (päevade lõikes)


Aastahoroskoop mehele


Unenäo seletus


Seinakell: paabulind


Vaas


Kott - Kalidi


Taldrikud (27 cm) (3 tk) - Villeroy & Boch


Skulptuur: öökullid (3 tk)


Porsche 550 A Spyder


Tööriistakomplekt: 3-osaline


Päikesepüüdja: merevaik


Kaelakee: kuldobsidiaan

»» Nädalahoroskoop


Sellel nädalal tuleb Sul olla valmis selleks, et tempokus võib tööalases elus olulisel määral suurenema hakata. Seepärast tuleb Sul enam rõhku panna sellele, et oma ajalisi ressursse paremini jagada. Ainult nii suudaksid kõik asjad vajalikus tempos tehtud saada.

Peaksid tegema praegu suuremaid jõupingutusi selle nimel, et oma tööalased asjaajamised efektiivsemaks muuta, sest ainult nii oleks Sul võimalik oma tööalaseid tegemisi planeerida nii, et kõik olulised asjad tehtud saaksid. Ole praegu ettevaatlik sellega, et Sa ei võtaks enda kanda enam kohustusi, kui neid ka kanda suudaksid, sest vastasel korral võid endale edaspidiseks mitmesuguseid probleeme ja arusaamatusi tekitada.

Oled praegu üsna ambitsioonikas, kuid kõikide soovitud plaanide elluviimiseks ei jätku Sul ei aega ega ka energiat. Seepärast on oluline, et valiksid enda jaoks välja kõige olulisemad tegevused, et nende juures oma energiavarusid rakendada.

Sinu rahaline seis peaks olema praegu üsna hea. See on tingitud ka sellest, et oled oma rahalistes asjades langetanud viimasel ajal mitmeid kasulikke otsuseid. Ka uued võimalused on Sulle avanemas, mistõttu ole valmis õigeaegselt nendest võimalustest kinni haarama.

Kaalukamate otsuste tegemisest tuleks Sul praegu võimaluse korral hoiduda, sest vajaksid selleks veidi enam aega, et seeläbi tagada endale parimad tulemused edaspidiseks.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused