Nädalahoroskoop Kaljukitsele (armastus)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

KALJUKITS (22. detsember – 20. jaanuar)

Horoskoop ajavahemikuks: 26.02.2024. - 03.03.2024.a.

Õnnenumbrid: 1, 15, 20, 21
Märksõna selleks nädalaks: Uued ideed
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Tööalased kohustused
Head suhted sellel nädalal: Skorpioniga


Isiklik elu: Normaalne
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


ARMASTUS
6
5
5
8
8
8
7

SUHTED
8
5
8
5
7
8
8

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Eelmise elu analüüs


Isikuhoroskoobid


Kas Sinu nimi sobib eluteega kokku?


Pehme mänguasi: saurus


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Kaelakee ja kõrvarõngad


Kausid (4 tk) (18 cm)


Taro kaardid: The Mary-El Tarot (koos raamatuga)


Taldrikud (22 cm) (4 tk)


Roostevabast terasest kausid (3 tk)


Käevõru: lasuriit


Käevõru: oonüks

»» Nädalahoroskoop


Armuasjad kujunevad sellel nädalal Sinu jaoks üsna headeks. Sulle tuleks kasuks see, kui oma kaaslasega enam aega veedaksid. Mõningad meeleolukad ettevõtmised tuleksid praegu kasuks. Oluline on see, et oleksid oma kaaslasega praegu aus. Ka kõige väiksemad kahtlused tuleb selgeks rääkida, kuna vastasel korral võivad need hakata suhet kahjustama. Romantika valdkonnale tuleks praegu enam tähelepanu pöörata. Selles vallas tasuks proovida midagi ebatavalist, sest see tagaks pikemaks perspektiivis parimad tulemused. Hea aeg koos kaaslasega reisimiseks, kuna see annaks suhtele juurde uut energiat. Kodused asjaajamised eeldavad praegu suuremat kannatlikkust, mistõttu tuleks hoiduda sellest, et liialt suuri kohustusi ette võtaksite.

Kui oled vallaline, siis sellel nädalal tasuks Sul seltskondlikult aktiivsem olla. Sulle on avanemas mitmedki unikaalsed võimalused selleks, et enda kõrvale soovitud inimene leida.

[Loe edasi töö ja raha nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (töö ja raha)


Loe ka üldist ja töö/raha nädalahoroskoopi.
Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.
Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused