Nädalahoroskoop Amburile (töö ja raha)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

AMBUR (23. november – 21. detsember)

Horoskoop ajavahemikuks: 26.02.2024. - 03.03.2024.a.

Õnnenumbrid: 2, 6, 17, 29
Märksõna selleks nädalaks: Ausus
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Inimsuhted
Head suhted sellel nädalal: Vähiga


Tööalane elu: Normaalne
Igapäevane elu: Suurepärane»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
8
8
5
5
6
5
8

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Numeroloogia kalender


Kahe inimese numeroloogiline analüüs sünnikuupäeva ja nime järgi + omavaheline sobivus


Aastahoroskoop - 105 lehekülge


Konna kujuke: unakiit


Dekoratsioon: roos


Kaelakee: neitsi tähtkuju


Kaelakee: hõbeobsidiaan


Pendel: roosa kvarts


Kaelakee: lasuriit (65 cm)


Taro kaardid (tugevast materjalist, veekindlad, koos raamatuga)


Päikesepüüdja


Hundi kujuke: roheline aventuriin

»» Nädalahoroskoop


Sinu energiavarud on sellel nädalal tavalisest palju suuremad, mis aitavad olulisel määral kaasa sellele, et Sinu tööalased asjad paremini kulgeksid. Püüa praegu oma energiavarusid enam rakendada nende ettevõtmiste juures, mis Sul viimasel ajal kõige paremini pole kulgenud, sest suudaksid selles osas saavutada üsna märkimisväärseid tulemusi.

Oled valmis enda õlgadele võtma praegu ka mitmesuguseid selliseid kohustusi, mis on ehk viimasel ajal kolleegide jaoks probleemseteks kujunenud, sest arvad, et suudad need asjad edukalt lõpule viia.

Suhtlemine kolleegidega kujuneb praegu Sinu jaoks üsna edukaks, mistõttu tuleks Sulle kindlasti praegu kasuks see, kui oma kolleegidega enam oma mõtteid ja ideid vahetada püüaksid. Ole julgemalt valmis kolleegide ette tulema ka nende ideedega, mida Sa ise ehk utoopilisteks pead. Mõtlemine jätab praegu kolleegidele mulje, et püüad lahendusi leida ja seeläbi areneda.

Sinu rahaline seis peaks olema praegu üsna hea. See võimaldab Sul edukamalt endale hankida ka selliseid asju, millest üsna kaua unistanud oled. Samas tuleks Sul olla praegu ettevaatlikum liigse tormakusega rahaliste asjade otsustamisel, sest võid vastasel korral endale edaspidiseks ebameeldivusi tekitada.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused