Tähtkujude sobivus: Kaksikud ja Neitsi

Mõlema märgi juhiks selles suhtes on Merkuur. Merkuuri esindada on suhtlemine ning tarkus.

Armastus

Mõlemad märgid on esindatud sama planeedi poolt, mis toob kaasa ka märkide sarnasuse. Samas on nende kahe märgi vahel ka üks oluline erinevus. Neitsi esindaja on kannatlikum kui Kaksikute esindaja.

Mõlemad osapooled suudavad selles suhtes üksteisele üsna palju pakkuda ning üksteist ka piisavalt täiendada. Suhe on tavaliselt täie uusi ideid, mida mõlemad osapooled tahavad pidevalt ellu viia. Probleeme võib tekkida just kannatlikkuse sektoris. Kaksikute esindaja sooviks ilma pikemalt mõtlemata tegevusse asuda, kui aga Neitsi on tähtkuju, kes sooviks asjad enne hoolikalt läbi kaaluda. Selles suhtes peaksid osapooled olema juba varakult valmis kompromissideks. Ainult nii ollakse suutelised probleeme vältima.

Osapooled peaksid selles suhtes kindlasti lubama üksteisele ka rohkem privaatsust, sest ainult nii on mõlemad osapooled suutelised ennast teostama ning koos aetavad asjad peaksid sujuma probleemideta.

Mõlemad tähtkujud tunnevad üsna suurt huvi üksteise tunnete vastu ning tunnete tundmaõppimise nimel on osapooled valmis ennast üsna palju pingutama.
Neitsi peaks selles suhtes olema ettevaatlik kriitikaga Kaksikute aadressil, sest see toob suhtesse kaasa liialt raskestilahendatavad probleemid. Kõige paremaid tulemusi saavutavad osapooled selles suhtes üksteisega piisavalt rääkides. Just nii välditakse probleeme ning lõpptulemusena suudavad osapooled end teatud määral muuta, et olla oma kaaslase meele järgi.

Suhte toimivuse nimel peavad osapooled kindlasti tegema üsna suuri järeleandmisi oma nõuetes ning tõekspidamistes ning tavaliselt ollakse selleks ka valmis. Kui selliseks paindlikkuseks valmis ei olda, hakkavad suhtes esile tõusma ka probleemid.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel peaks õnnestuma üsna hästi. Mõlemad märgid toovad ärisuhtesse kaasa kaks vajalikku omadust, milleks on hea analüüsivõime ning loogilisus. Just nende omaduste tõttu on osapooled suutelised selles ärisuhtes üsna palju saavutama ning seda ladusas koostöös.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Horoskoop mehele


Söögiriistade komplekt (24 tk)


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Seinapilt lõuendil või kapal: päikesetõus rabas


Dekoratsioon: tšakra ja ahhaat


Kaelakee: ema ja tütar, roos


Tekk (130 x 150 cm)


Kausid (25 cm) (4 tk)


Seinakell ja pildiraam


VaagenLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused