Tähtkujude sobivus: Lõvi ja Kalad

Lõvi juhiks on Päike ning Kalasid juhivad Jupiter ja Neptuun. Päikese esindada on isiklik mina, soojus, valgus ning võim. Jupiteri esindada on uurimine, matkamine, optimism, õnn ja seiklused. Neptuuni esindada antud suhtes on unistused, ideed, empaatia ja illusioonid.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel võib olla üsna petlik ning seda mitte ainult suhtest eemalseisvatele inimestele, vaid seda ka osapooltele endile, eriti puudutades Kalasid. Kalad võivad tunduda Lõvile esialgu üsna tagasihoidliku märgina, kuid just Lõvi toel on Kalad suutelised end üsna palju muutma. Just Lõvi suudab Kaladele pakkuda piisavalt julgust, mille tulemusena võib Kalade esindaja ette võtta ka selliseid asju, millega ta muidu iialgi ei tegeleks. Kalad suudavad Lõvide esindajat pehmendada ning vähendada Lõvide tavalist enesekesksust.

Lõvi on kindlasti selle suhte juhtivakamaks osapooleks, kuid suudab piisavalt arvestada ka Kalade huvidega. Mõlemad osapooled selles suhtes liiguvad täiesti erinevas maailmas, kuid just see on asi, mille tulemusena suudavad osapooled üksteisele piisavalt toeks olla ning lisaks sellele ka üksteist täiendada.
Kalade esindaja vajab selles suhtes kindlasti ka teatud privaatsust Lõvi üsna kindlakäelisest juhtimisest. Seetõttu võib ta vahetevahel otsida just personaalseid tegevusi. Lõvide esindaja peaks sellega juba varakult arvestama ning jätma Kaladele rohkem tegevusruumi.

Suhe nende kahe märgi vahel võib olla väga stabiilne ning stimuleeriv. Osapooled peaksid aga kindlasti suuremat tähelepanu pöörama üksteise tunnetele. Just nii suudetakse vältida võimalikke probleeme, mis võiks suhtesse probleeme tekitada. Kindlasti on see suhe nii mõneski mõttes mõlemale osapoolele üsna kurnav, kuid sellest suudavad osapooled tavaliselt üle olla.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu. Kalade esindaja suudab vastu võtta väga häid otsuseid ning tugineb sealjuures ainult kindlatele faktidele. Lõvide esindaja tegutseb tavaliselt emotsioonidel põhinevalt. Mõlemad märgid on küll oma asjaajamistes edukad, kuid jõudusid äriasjade ajamisel need märgid tavaliselt ühendada ei suuda.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop - 75 lehekülge


Kuuhoroskoop (päevade lõikes)


Inimese isiksuse ja elutee skeemi põhjalik numeroloogiline analüüs (põhjalikum variant)


Taldrikud (27 cm) (4 tk)


Taro kaardid (tugevast materjalist, veekindlad, koos raamatuga)


Taro kaardid: Urban Crow Oracle (koos raamatuga)


Kausid (15 cm) (4 tk)


Vaas


Päikesepüüdja


Käevõru: oonüks


Roostevabast terasest potid ja kastrul (4 tk)


VaasLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused