Nädalahoroskoop Sõnnile (töö ja raha)

   « Eelmine nädal  |   Jooksev nädal

SÕNN (21. aprill – 20. mai)

Horoskoop ajavahemikuks: 08.07.2024. - 14.07.2024.a.

Õnnenumbrid: 1, 4, 15, 29
Märksõna selleks nädalaks: Leidlikkus
Õnnelik aspekt sellel nädalal: Takistuste ületamine
Head suhted sellel nädalal: Amburiga


Tööalane elu: Normaalne
Igapäevane elu: Normaalne»» Energiad


TÖÖ JA RAHA
7
6
5
7
7
6
6

Mida tähendavad tänase päeva energiad?

Energiate all on mõeldud energiavarusid tänase päeva jooksul. Kui suured on energiavarud armueluks, töö ja rahaasjadega tegelemiseks või suhtlemiseks. Energiate all pole mõeldud seda, kui hea või halb päev on.

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Saatuse aastahoroskoop


Inimese numeroloogiline sünnitabel


Nimemuutuse mõju eluteele


Konstruktor: transformer


Kaelakee: ingel


Taldrikud (6 tk) (20 cm)


Nukk Nelly


Käevõru – punane jaspis


Kausid (4 tk) (25 cm)


Kõrvarõngad: seened


Söögiriistade komplekt (30 tk)


Taskupeegel: Poppies (Vincent van Gogh)

»» Nädalahoroskoop


Sinu tööalased asjaajamised kujunevad sellel nädalal vägagi edukateks. Oskad oma tegevusi praegu suurepäraselt ajastada, mistõttu saad osa ka kõikvõimalikest avanevatest võimalustest. Peaksid tähelepanelikumalt praegu jälgima enda ümber toimuvat, sest ainult nii oleks Sul võimalik osa saada uutest võimalustest.

Kasuks tuleks praegu see, et kui püüaksid oma tööalaste tegevuste juures enam rõhku panna koostöö tegemisele kolleegidega. See võimaldaks Sul soovitud eesmärgid kahekordse kiirusega ellu viia. Oluline on aga see, et hoiduksid praegu kolleegidega suhtlemisel liialt järskudest väljaütlemistest, sest vastasel korral võid endale arusaamatusi tekitada. Mõõdukas suhtlemisstiil kolleegidega tagaks Sulle praegu parimad tulemused.

Sinu rahaline seis peaks olema praegu tavalisest parem. See on osaliselt tingitud ka sellest, et paljud asjad peaksid praegu Sinu jaoks õnnestuma just sellisel viisil, nagu Sa seda soovinud oled. See suurendab olulisel määral Sinu kindlustunnet tuleviku suhtes ning julgustab Sind võtma ka teatud määral riske. Riskide võtmisel tuleks Sul aga hoiduda ekstreemsustest.

Ehkki Sulle võivad praegu avaneda mõningad võimalused selleks, et uusi teadmisi ja oskusi omandada, tuleks Sul arvestada ka sellega, et mitmesugused muud kohustused võivad neid jõupingutusi olulisel määral segama hakata.

[Loe edasi hiina nädalahoroskoopi...]


»» Nädalahoroskoop (üldine) ja (armastus ja suhted)


Loe ka üldist ja armastuse nädalahoroskoopi.

Lisalugemist tänaseks, jooksvaks nädalaks ja kuuks

HOROSKOOBI ESILEHT – päev, nädal, kuu lisad

INGLITE SÕNUM TÄNASEKS JA HOMSEKS
Millele juhivad Sinu tähelepanu inglid täna? Inglite sõnum on Sinu teejuhiks tänasesse päeva. Iga inimese Kaitseingel annab igale inimesele konkreetsema sõnumi, mida teha või tegemata jätta. Antud juhul on tegemist üldiste sõnumitega, millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


PÄEVA NUMBER NUMEROLOOGIA JÄRGI
Numeroloogia annab vihjeid selleks, milliseks kujuneb meie aasta, kuu või päev. Sellel lehel võtame käsitluse alla Sinu tänase ja homse päeva mõjud, arvestades Sinu sünnikuupäeva. Saad teada, milliseks päev kujuneb, mida võid oodata ja mida tuleks vältida.

Käsitlust leiavad järgmised teemad: üldmõju, raha, armastus, töö, tervis.


TÄNA SÜNDINUD INIMESE ISELOOMUSTUS
Milline on konkreetsel kuupäeval sündinud inimene? Milline on tema iseloom, millist tööd talle meeldib ja sobib teha, milline inimene on ta armuelus.


HEKSAGRAMMID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Tänapäeval kasutatakse heksagramme selleks, et saada keerulistes olukordades nõuandeid ja soovitusi, et seeläbi leida parimad lahendused tekkinud probleemidele. Heksagrammide kasutamine annab mitmeid vihjeid sellest, millised on võimalused konkreetsel ajahetkel, kuid kuidas üks või teine asi konkreetses olukorras välja kukub, sõltub inimesest endast. Loe pikemalt I Chingil põhinevat ennustust tänase päeva kohta.


TARO KAARDID ÜLEEILSEKS, EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Taro kaartide kasutamine on levinud väga paljude inimeste seas. Sama palju kui on inimesi, nii palju on ka Taro kaartide kasutusviise. Üheks võimaluseks on Taro kaarte kasutada selleks, et saada teada, mida eesootav päev endaga kaasa toob. Loe pikemalt tänase päeva Taro kaardi kohta.


RUUNID EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Ruunid on vanade germaanlaste tähestik. Ennekõike ongi tegemist olnud tähestikuga, kuid ruune on kasutatud ka selleks, et nende poole pöörduja saaks paremini oma elus eesmärke püstitada ning nende poole liikuda. Ruunid toovad nende poole pöördujani toetuse kosmilisest teadvusest. Mida räägivad tänase päeva ja Sinu tegemiste kohta ruunid.


FENG SHUI NÕUANDED EILSEKS, TÄNASEKS JA HOMSEKS
Miliseid nõuandeid annab Sulle Feng Shui tänaseks päevaks. Mida saaksid teha teisiti, et Sinu plaanid õnnestuksid ning et saaksid tunda ennast õnnelikumana. Mida soovitab Feng Shui Sulle järgmistes valdkondades: karjäär, rahaasjad, armastus. Milliseid soovitusi annab Sulle tänaseks päevaks Feng Shui?


BIORÜTMID
Biorütmide teooria põhineb sellel, et meie sünnihetkel alustavad kõik tsüklid liikumist null positsioonist. Kõik tsüklid alustavad liikumist meie sünnihetkel positiivses suunas. Pärast seda kui tsükkel on saavutanud maksimumi alustab see vähenemist. Kui tsükkel on saavutanud miinimumi, on meie energiatase miinimumis.


INGLITE SÕNUMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Millele juhivad jooksval nädalal tähelepanu inglid? Millele võiks rohkem tähelepanu pöörata ja millest hoiduda?


HEKSAGRAMMID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad I-Ching heksagrammid jooksvaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, töö, raha, tervis, perekond jne.


TARO KAARDID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad Taro kaardid käesolevaks nädalaks erinevates valdkondades: armastus, suhted, karjäär, raha ja investeerimine, tervis jne.


RUUNID JOOKSVAKS NÄDALAKS
Mida ennustavad ruunid selleks nädalaks armastuse, inimsuhete, töö, raha, tervise, perekonna ja teistes valdkondades.


KUU MÕJUD JOOKSVAKS NÄDALAKS
Kuu mõjud jooksvaks nädalaks. Kuidas Kuu mõjutab inimeste emotsionaalsust, käitumist ja reaktsioone erinevatele sündmustele.


TARO KAARDID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jookval kuul Taro kaartide ennustuse järgi: armastus, suhted, kodu, perekond, töö ja karjäär, raha, tervis?


RUUNID JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata jooksval kuul ruunide ennustuse järgi? Armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.


NUMEROLOOGILISED VÕNKED JOOKSVAKS KUUKS
Mida on oodata sellel kuul numeroloogia järgi erinevates valdkondades: armastus, töö, raha, suhted, perekond, kodu, tervis jne.Lehed ( 1 / 2 ): 1 2Järgmised »

Seotud postitused