Tähtkujude sobivus: Veevalaja ja Kalad

Veevalajat juhib Uraan ja Saturn ning Kalasid Jupiter ja Neptuun. Uraani esindada on selles suhtes kõik uus, ebatavalisus ja radikaalsused. Saturni esindada on auahnus, eesmärkide poole püüdlemine, töö tegemine ja kord. Jupiteri esindada on filosoofia, teadvus, õnn, optimism ja matkamine. Neptuuni esindada on unelmad, unistused, illusioonid ja empaatia.

Armastus

Suhe nende kahe märgi vahel on tavaliselt üsna stabiilne ja lisaks sellele ka loov. Mõlemad osapooled toovad suhtesse oma eripärad ning sellega täiendavad suhet. Veevalaja oskab pidevalt tulla uutele ideedele ning seetõttu on tema peamiseks omaduseks uute mõtete, plaanide ja ka lahenduste toomine suhtesse. Kalad omakord toob suhtesse tasakaalu ja unistused. Suhe nende kahe märgi vahel toimib tavaliselt rahulikult ning suuremaid riidusid ette ei tule. Kui riiud ka tekivad, suudavad osapooled kiiresti lahendusteni jõuda.

Kindlasti peaksid osapooled suuremat rõhku selles suhtes pöörama üksteisega tegelemisele. Niisama see tavaliselt välja ei tule, mistõttu peavad osapooled end selles suhtes üsna palju pingutama. Vastasel korral võivad tekkida mõlemal märgil tõrjutuse tunded. Eriti tundlik on selles suhtes Kalade esindaja, kellele on eriti oluline tähelepanu keskpunktis olemine. Seetõttu peaks Veevalaja esindaja just Kaladele suuremat tähelepanu pöörama. Vastasel korral võib Kaladel ette tulla ka suuremaid depressiooniperioode.
Otsuste langetamisel peavad osapooled olema valmis pidevalt kompromissideks. Ainult nii ollakse suutelised liikuma valitud eesmärkide poole.

Suhe nende kahe märgi vahel võib kas õnnestuda või ebaõnnestuda täielikult. Vahepealseid variante tavaliselt ei esine. Kui osapooled on suutelised töötama selle kallal, et suhe toimiks, on suhte toimimine üsna tõenäoline. Kindlasti peavad osapooled pingutama ka selle nimel, et üksteise tunnete maailma paremini tundma õppida, sest nii ollakse suutelised suhet tugevdama. Suhe nende kahe märgi vahel ei saa osapooltele küll kerge olema, kuid samas on see täis seiklusi ning romantikat.
Ärisuhted

Ärisuhe nende kahe märgi vahel tavaliselt ei õnnestu ning peamiseks põhjuseks on see, et ärisuhtes tulevad esile nende märkide suured erinevused. Kui sõprussuhteks ollakse küll suutelised, siis ärisuhtes kompromisside leidmine nende kahe märgi vahel on ebatõenäoline.Artikkel jätkub. Viite järgmisele lehele leiad pärast e-poe reklaami...

Suur valik ehteid, kodukaupu, matkatarbeid, mänguasju, kristalle, taro kaarte, seinapilte jne.


Aastahoroskoop mehele


Saatuse aastahoroskoop


Aastahoroskoop ja aasta numeroloogia - 164 lehekülge


Kõrvarõngad: skorpion


Tass, taldrik ja lusikas


Merkaba täht: kuukivi


Padjakate 45 x 45 cm (4 tk)


Käevõru


Külmakott: Volkswagen (25 l)


Käevõru: ahhaat


Vaagen - Villeroy & Boch


Seinapilt lõuendil või kapal: vee tilkumineLehed ( 1 / 3 ): 1 23Järgmised »

Seotud postitused